Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω σε πεντε λεπτα αιμαι στα τσιχλοκαρτερα και σε αλλα πεντε στον βαλτο .....αλλα με την ψυχη στο στομα μην με πιασουν δεν παο πουθενα......δεν ειναι κυνηγι αυτο
Εντομεταξύ η Κέρκυρα ή το κάθε νησί, είναι σαν την Πάτρα....όλοι οι δρόμοι οδηγούν στη θάλασσα..sarcastic..sarcastic.
Δν υπάρχει σωτηρία....yel.:p:p
 
Εγώ φιλε με τα πόδια σε 10 λεπτά αρχίζω να σηκώνω τσιχλες (αμα εχει βεβαια) μέχρι να φτάσω σε ένα ψευτοκαρτερο που απέχει 20 λεπτά ποδαρατο! Αλλά αν είναι να το κάνω με φόβο και στην ζούλα, πως να το ευχαριστηθω? Παράνομους με αδεια πληρωμένη μας καταντησαν.
O κορωνοιός μέσα στα πεύκα και τα έλατα είναι πολύ κολλητικός φίλε .
Στα supermarket / hypermarket κάνει εκπτώσεις και τα στραβά μάτια .
 
η ολη ιστορια θα παει μαρτη ισως και απριλη απεχω απο το κυνηγοτοπο 4χιλιομετρα οποτε εγω θα πηγαινω ειτε το θελουν ειτε οχι δεν θα μου το κοψουν το κυνηγι και με το εντουρο αντε να με πιασουν εβγαλα και πληρωσα αδεια το κυνηγι λιγει 28φλεβαρη παρανομος δεν ειμαι
Ποιό εντούρο ρε φιλάρα.
Honda C50 με 125cc Lifan επάνω κ τρακτερωτό λάστιχο πίσω.....και άντε γειά περικοπά από τα λιοστάσια....και με σβηστά τα φώτα κιόλας.... .sarcastic. .sarcastic. ....
Θαα ακουστεί πολύ φέτος το: Φεγγαράκι μου λαμπρό,φέξε μου να περπατώ, να πηγαίνω σπίτι μου, μετά από το κυνήγι μου......
Ρε τη τραβάμε.....sarcastic..sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top