Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιατι Βικτωρα?ετυχε καποιο κρουσμα στην δουλεια?
Ναι, ειχαμε την Παρασκευη. Επειδη ειχα παει στο γραφειο τους την προηγουμενη Δευτερα, σημερα κανονιστηκε να γινει τεστ σε ολους τους εργαζομενους με προτεραιοτητα τους αμεσα σε επαφη με τον συναδελφο. Απο Παρασκευη μεσημερι, ειμαι ουσιαστικα σε καραντινα, και βγαινω να παω να παρω φαι απο το σπιτι μιλωντας στην αδελφη μου σαν τις κυρα-Κατινες (ο καθενας απο την μια μερα του δρομου) .sarcastic.

Θα εχουμε αποτελεσματα σε 2 μερες απο τωρα
 
Ναι, ειχαμε την Παρασκευη. Επειδη ειχα παει στο γραφειο τους την προηγουμενη Δευτερα, σημερα κανονιστηκε να γινει τεστ σε ολους τους εργαζομενους με προτεραιοτητα τους αμεσα σε επαφη με τον συναδελφο. Απο Παρασκευη μεσημερι, ειμαι ουσιαστικα σε καραντινα, και βγαινω να παω να παρω φαι απο το σπιτι μιλωντας στην αδελφη μου σαν τις κυρα-Κατινες (ο καθενας απο την μια μερα του δρομου) .sarcastic.

Θα εχουμε αποτελεσματα σε 2 μερες απο τωρα
Γιατι 2 μέρες Βίκτωρα ;
 
Καλησπέρα
Σφίγγει ο κλοιός και θα μας μαντρωσουν.
Γιατι ομως τόσο πανικός δεν καταλαβαίνω.
Θα το περάσουμε όλοι είναι σίγουρο.
Όπως και με τον Η1Ν1 που ήταν η κυρίαρχη γρίπη αφού εξαπλώθηκε σε όλον τον κόσμο την περασαμε όλοι.
 
Τοσο ειπαν οτι θα βγουν. Who knows
Ηξερα για 24 ωρες . Τοσο πηρε και σε αλλους
Ομως οταν το εκανα εγω τον Μαρτιο με την περιπετεια που ειχα,η απαντηση ηταν στο νοσοκομειο σε 12ωρες. Με ειδοποίησαν στις 28 ωρες και για να μου στείλουν την απάντηση με mail έπρεπε να περασει και ενα 24ωρο ακομη για να παρει πρωτοκολο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top