Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ναι είχαν κάνει κατι σαν εθελουσία και έφυγαν 50 άτομα. Οι δεσμευσεις ομως και οι υποσχεσεις των Γερμανων της Siemens το 2012 επί κυβέρνησης Σαμαρά-Βενιζέλου, μετα τα λαδώματα και τα αισχη ,οδήγησαν σε “εξωδικαστικό συμβιβασμό” με το ελληνικό κράτος, ο οποίος κυρώθηκε με νόμο και προέβλεπε επενδύσεις στην χώρα και νέες θέσεις εργασίας, δεν τηρήθηκαν . Αυτο ειναι το θεμα.

Δημήτρη, είμαι γέννημα θρέμμα Ελευσίνιος αν και μένω πολλά χρόνια αλλού μαθαίνω τα πάντα από πρώτο χέρι. Όλοι φίλοι και συγγενείς μένουν εκεί. Η ΠΙΤΣΟΣ έφυγε όταν πέθανε ο Αμπατζόγλου και ο Τσουκαλάς ήθελε να το παίξει "Μέρκελ go home "...Αν ρωτήσεις θα σου τα πούνε.
 
Δημήτρη, είμαι γέννημα θρέμμα Ελευσίνιος αν και μένω πολλά χρόνια αλλού μαθαίνω τα πάντα από πρώτο χέρι. Όλοι φίλοι και συγγενείς μένουν εκεί. Η ΠΙΤΣΟΣ έφυγε όταν πέθανε ο Αμπατζόγλου και ο Τσουκαλάς ήθελε να το παίξει "Μέρκελ go home "...Αν ρωτήσεις θα σου τα πούνε.
Τα ξέρω αυτό Γιωργο. Είναι κι αυτό ενα απο τους πολλούς κρίκους της αλυσίδας.
 
Καλησπέρα παίδες....cofee.
Να ετοιμάζομαι πάλι για εργασία. .hair.

Υ.Γ Το νους γιατί ακόμη κυκλοφορούν τα πρόστυχα....το βρείκα καθώς έφευγε κ το κυνήγησα κ το πάτησα.
5-6m δίπλα από τη μικρή που φερμάριζε ήταν..o_O:eek::eek::eek:
Θα βασανιζόμασταν από το πουθενά.

View attachment 17358
Το φοβούσαι ; .yel.
Ακίνδυνο είναι το έρμο
 
Καλησπέρα στον κοσμο του βουνού και του κάμπου.
Μας έπηξαν λίγο με την δουλεια και συνεχίζουμε.
Τα πολύ πρωινά που πηγαίνω στη δουλειά βλέπω πολύ καθαρή ατμόσφαιρα και ψυχρουλα με χαμηλή θερμοκρασία.
Πως και δεν έκανε κανένα καλό περασματακι με ορτυκι ακόμα αναρωτιέμαι.
Από τα υπόλοιπα αν δεν μπηκαν πιστεύω πως ειναι θεμα ημερών ή ωρών να κάνουν εμφάνιση σε καλούς αριθμούς.
Το κακό (για μένα) είναι πως την επόμενη βδομάδα και να έρθουν δεν υπάρχει δυνατότητα για έξοδο.
Όσοι μπορούν ας βγουν από ΣΚ και μετά έχω προαίσθημα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top