Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια χαρά σε όλους. Σήμερα το απόγευμα στο γραφείο είδα τις πρώτες φάσσες. Είχαν καιρό να έρθουν και μου είχαν λείψει οι κ@ρι@λες αλλά ακόμα είναι λίγες.
Εκεί που είσαι οι κ@ρι@λες είναι χιλιάδες,οι φασες είναι λίγες ακόμα.Παλι τα μπέρδεψες...
 
ρε τι πάθαμε, κουτσαίνει το σκυλί στο μπροστινό αριστερό πόδι!
κάπου το έγδαρε στο περδικοκυνήγι της τετάρτης και τώρα δεν το πατάει σωστά!... πάει αυτό το Σ.Κ.
Κοιταξε το πελμα Γιωργο αν εχει καποια αμυχή και περιποιουσου το ανάλογα μεχρι τοτε θα γιανει.
 
ρε τι πάθαμε, κουτσαίνει το σκυλί στο μπροστινό αριστερό πόδι!
κάπου το έγδαρε στο περδικοκυνήγι της τετάρτης και τώρα δεν το πατάει σωστά!... πάει αυτό το Σ.Κ.
Την πάτησα πριν δύο χρόνια έτσι Γιώργο
Δούλευα όλες τις γιορτές Χριστούγεννα πρωτοχρονιά δεκαπέντε μέρες κάθε μέρα και στο πρώτο κυνήγι όπως πήγε να πηδήξει μια πεζουλα βρήκε το νύχι και ξεκόλλησε ευτυχώς εντόπισα κάτι φασσες εκείνη την μέρα και πεταγομουνα μέχρι να γίνει καλά
 
Κοιταξε το πελμα Γιωργο αν εχει καποια αμυχή και περιποιουσου το ανάλογα μεχρι τοτε θα γιανει.

Μου έδωσε ο κτηνίατρος μια αλοιφή με αντιβίωση. Αυτό το σκυλάκι, (8 1/2 ετών τώρα) ποτέ δεν είχε πρόβλημα σε πόδι! και τώρα το γδάρσιμο είναι πολύ μικρό και φαίνεται εντελώς επιφανειακό, αλλά αν δεν περάσει εντελώς δεν τον βγάζω στο βουνό.
Ψαρευτικό ΣΚ θα κάνω! και ονειρευόμουνα ατελείωτο περδικοκυνήγι .... :(
 
Μου έδωσε ο κτηνίατρος μια αλοιφή με αντιβίωση. Αυτό το σκυλάκι, (8 1/2 ετών τώρα) ποτέ δεν είχε πρόβλημα σε πόδι! και τώρα το γδάρσιμο είναι πολύ μικρό και φαίνεται εντελώς επιφανειακό, αλλά αν δεν περάσει εντελώς δεν τον βγάζω στο βουνό.
Περαστικα του φιλε ,λιγο υπομονη και θα ναι μια χαρά
 
ρε τι πάθαμε, κουτσαίνει το σκυλί στο μπροστινό αριστερό πόδι!
κάπου το έγδαρε στο περδικοκυνήγι της τετάρτης και τώρα δεν το πατάει σωστά!... πάει αυτό το Σ.Κ.
Υπομονή και περαστικά.Θα επιστρέψει δυνατότερο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top