Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χαίρεται παίδες.
Από νωρίς το πρωί δρόσισε ο καιρός και από το μεσημεράκι οι πρώτες ψυχάλες έκαναν την εμφάνισή τους...αέρας νότιος 6άρης κατά διαστήματα....τώρα το ρίχνει ποτιστικά κ ωραία...weather1

20200917_143010.jpg

Υ.Γ Βγείκε ανακοίνωση όλα τα παραλιακά τμήματα που αφορά οικισμούς κ καταστήματα να εκαινωθούν λίαν συντόμως και όσοι διαμένουν σε υπόγειες κατοικίες να τις εγκαταλείψουν για λόγους ασφαλείας.
Το Τ.Ο.Ε.Β του Δήμου Ήλιδας ως γνωστόν από ΧΘΕΣ καθαρίζει κεντρικά κανάλια για τυχόν πλημμύρες...
(πάντα την τελευταία στιγμή)... :mad:
Και ο Δήμος Πύργου εκκένωσε όλο το παραλιακό κ τουριστό τμήμα Κατακόλου απ'ότι πληροφορήθηκα....
 
Χαίρεται παίδες.
Από νωρίς το πρωί δρόσισε ο καιρός και από το μεσημεράκι οι πρώτες ψυχάλες έκαναν την εμφάνισή τους...αέρας νότιος 6άρης κατά διαστήματα....τώρα το ρίχνει ποτιστικά κ ωραία...weather1

View attachment 16165

Υ.Γ Βγείκε ανακοίνωση όλα τα παραλιακά τμήματα που αφορά οικισμούς κ καταστήματα να εκαινωθούν λίαν συντόμως και όσοι διαμένουν σε υπόγειες κατοικίες να τις εγκαταλείψουν για λόγους ασφαλείας.
Το Τ.Ο.Ε.Β του Δήμου Ήλιδας ως γνωστόν από ΧΘΕΣ καθαρίζει κεντρικά κανάλια για τυχόν πλημμύρες...
(πάντα την τελευταία στιγμή)... :mad:
Και ο Δήμος Πύργου εκκένωσε όλο το παραλιακό κ τουριστό τμήμα Κατακόλου απ'ότι πληροφορήθηκα....

Ειδικός δεν είμαι, παίζει να υπερβάλουν;
 
Ειδικός δεν είμαι, παίζει να υπερβάλουν;
Ούτε εγώ είμαι ειδικός, αλλά παλιότερα έχουμε φάει φόλες από τις κακοκαιρίες και ίσως πλέον φυλάνε τα ρούχα τους.
Όπως η 9η Σεπτεμβρίου του 2016 τους έγινε μάθημα πιστεύω,που καταστράφεικε κόσμος & κοσμάκης...και μεγάλες εκτάσεις καλλιεργειών από κακή απορροή των υδάτων στα κανάλια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top