Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα σε ολους..

Καλημέρα σε όλους !!!
Περαστικά Τάσο και γρήγορα ! Κι εδώ στη δουλειά την έχουν πάθει μερικοί, και η αλήθεια είναι ότι ψιλοφοβούμαι μην κολλήσω κι εγώ τώρα που αρχίζουν και επιστρέφουν ... και δεν έχω κάνει και το εμβόλιο !!! :rolleyes:
Ευχαριστω Στελιο!
Να τους εχεις απο μακρια,αν χρειαστει τραβα και κανα luger για εκφοβισμο...sarcastic.
Οσο για τα εμβολιο δεν σημαινει πως οποιος το κανει δεν θα "κολλησει" και ειδικα τωρα που ειναι σε εξαρση ο ιος αλλα θα γλιτωσει τυχων επιπλοκες κ ενδεχομενος να την περασει πιο ηπια...
 
Καλημερα σε ολους..


Ευχαριστω Στελιο!
Να τους εχεις απο μακρια,αν χρειαστει τραβα και κανα luger για εκφοβισμο...sarcastic.
Οσο για τα εμβολιο δεν σημαινει πως οποιος το κανει δεν θα "κολλησει" και ειδικα τωρα που ειναι σε εξαρση ο ιος αλλα θα γλιτωσει τυχων επιπλοκες κ ενδεχομενος να την περασει πιο ηπια...
Περαστικά Τάσο.
 
Γειά σας κύριοι.
Καλησπέρα στην Παρέα.
Ενα όμορφο βίντεο από εναν εκαπιδευτή που βάζει τα πράγματα στην θέση τους.
https://kentavros.tv/pointerdigreco1/
Εντάξει Φίλιππα δεν ορκίζεται κιόλας ο τα έχω όλα και συμφερω. Αυτό με την μύτη και τα μέτρα ακούγεται κάπως, προσωπικά πιστεύω είναι το άτομο και όχι η φυλή, μ'αρέσουν τα ποιντερ αλλά καλά, ισάξια, και ανώτερα θα δεις από ολες τις φυλες ανεξαρτήτως.
 
O τυπος πουλαει και διαφημιζει ποιντερ λογικο ειναι.Το πιο σημαντικο ειναι ο χαρακτηρας του σκυλου και
οχι η ρατσα του.Εχω δει φοβερα κυνηγια ακομα και με σκυλια διασταυρωση μερσεντες με φιδι.Θα συμφωνησω
οσο αφορα τα μετρα και την επαφη.
 
O τυπος πουλαει και διαφημιζει ποιντερ λογικο ειναι.Το πιο σημαντικο ειναι ο χαρακτηρας του σκυλου και
οχι η ρατσα του.Εχω δει φοβερα κυνηγια ακομα και με σκυλια διασταυρωση μερσεντες με φιδι.Θα συμφωνησω
οσο αφορα τα μετρα και την επαφη.
Από τσιουαουα μέχρι ροτβαιλερ
 
Καλησπέρα στην Παρέα.
Ενα όμορφο βίντεο από εναν εκαπιδευτή που βάζει τα πράγματα στην θέση τους.
https://kentavros.tv/pointerdigreco1/
Το να μειώνει τις άλλες φυλές και να λέει ότι μόνο το ποιντερ είναι και κανένα άλλο ακούγεται κάπως.... βασιλιάς και 150 μ. μύτη???
 
Το να μειώνει τις άλλες φυλές και να λέει ότι μόνο το ποιντερ είναι και κανένα άλλο ακούγεται κάπως.... βασιλιάς και 150 μ. μύτη???
Ποιντερ και επανιελ ότι πουλάμε δηλαδή .(Δεν τις μείωνω τα αγαπάω όλα) αλλά αυτό το πενεμα και τα μέτρα που μυρίζει κάθε φυλή είναι για γέλια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top