Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πιάσαμε την κουβέντα σήμερα στο άλλο θέμα με τις Μπερέττες και δεν πέρασα από εδώ να πω μια καλημέρα !!! .sarcastic.
Χαίρετε λοιπόν, και καλή συνέχεια !!! :)
Μου έμεινε κι από μπαταρία σήμερα το Jimny ... το πρωί που πήγα να ξεκινήσω ήταν ψόφια εντελώς !:( Φώναξα το γείτονα μου το μπακάλη κι έφερε το αμάξι του και βάλαμε μπρος με καλώδια (τα έχω πάντα μέσα, από πέρυσι που μου ξέμεινε το αγροτικό)... Πήγα κατευθείαν κι έβαλα καινούργια μπαταρία, και μετά ήρθα στη δουλειά ...
Και το περνάω κι από ΚΤΕΟ σήμερα, στις 2.00μμ. !!!
 
Πιάσαμε την κουβέντα σήμερα στο άλλο θέμα με τις Μπερέττες και δεν πέρασα από εδώ να πω μια καλημέρα !!! .sarcastic.
Χαίρετε λοιπόν, και καλή συνέχεια !!! :)
Μου έμεινε κι από μπαταρία σήμερα το Jimny ... το πρωί που πήγα να ξεκινήσω ήταν ψόφια εντελώς !:( Φώναξα το γείτονα μου το μπακάλη κι έφερε το αμάξι του και βάλαμε μπρος με καλώδια (τα έχω πάντα μέσα, από πέρυσι που μου ξέμεινε το αγροτικό)... Πήγα κατευθείαν κι έβαλα καινούργια μπαταρία, και μετά ήρθα στη δουλειά ...
Και το περνάω κι από ΚΤΕΟ σήμερα, στις 2.00μμ. !!!
Πως γίνεται αυτό το μαγικό με τα αυτοκίνητα να ζητάνε πράγματα όλα μαζί δεν μπορώ να το καταλάβω! Και στης γυναίκας μου έτσι έγινε, ΚΤΕΟ μαζί με μπαταρία. Στο δικό μου σπασμένος καθρέπτης μαζί με ετήσιο μεγάλο σέρβις. o_O
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top