Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ωραίος ο γατούλης... .love.
Διασταύρωση με Λίγκα είναι.....sarcastic..sarcastic.φτου φτου......νταμάρι είναι ο πούστης....very funny.
Και ο γατουλης και ο σκυλουλης νταμαρια ειναι φιλε, αφου πεφτει μαγγαλι συνεχεια τρωνε φουλ κι αυτα!!! .sarcastic.
 
ναι αλλα με γαμ@@ε
Νίκο περαστικά εύχομαι. Και εγώ είμαι από το περασμένο Σάββατο έτσι. Σήμερα ένιωσα αρκετά καλά. Ευτυχώς έχω την τύχη να μπορώ να δουλεύω από το σπίτι αν χρειαστεί οπότε έμεινα μέσα σχεδόν όλη την εβδομάδα. Κανονικά χρειάζεσαι ξεκούραση, να πίνεις πολλά ζεστά και να κάνεις εντριβές. Από φάρμακα να πάρει ένα cold and flu μόνο αν ζοριστείς πάρα πολύ. Εγώ παίρνω το comtrex γιατί είναι πιο μαλακά από το panadol cold & flu. Και πάλι περαστικά, δυστυχώς κρατάει μέρες αυτή η βλακεία.
 
Ωραίος ο γατούλης... .love.
Διασταύρωση με Λίγκα είναι.....sarcastic..sarcastic.φτου φτου......νταμάρι είναι ο πούστης....very funny.
Νίκο περαστικά εύχομαι. Και εγώ είμαι από το περασμένο Σάββατο έτσι. Σήμερα ένιωσα αρκετά καλά. Ευτυχώς έχω την τύχη να μπορώ να δουλεύω από το σπίτι αν χρειαστεί οπότε έμεινα μέσα σχεδόν όλη την εβδομάδα. Κανονικά χρειάζεσαι ξεκούραση, να πίνεις πολλά ζεστά και να κάνεις εντριβές. Από φάρμακα να πάρει ένα cold and flu μόνο αν ζοριστείς πάρα πολύ. Εγώ παίρνω το comtrex γιατί είναι πιο μαλακά από το panadol cold & flu. Και πάλι περαστικά, δυστυχώς κρατάει μέρες αυτή η βλακεία.
ευχαριστω Βασιλη
 
κουκλος ομως.......
.my man.
Είχα κάποτε μια γάτα Siamese Γαλλίας....μιλάμε η γάτα....το κακό ελάτωμά της ήταν πως αντιδρούσε με το παραμικρό με γρατζουνιές....ήταν επιθετική η ρουφιάνα...ένα σκύλο που είχα τν είχε κάνει κοτλέ από τις γρατζουνιές..... .sarcastic.
Δυστυχώς μου τη σκότωσε αυτοκίνητο....:(:mad:
 
Νίκο περαστικά εύχομαι. Και εγώ είμαι από το περασμένο Σάββατο έτσι. Σήμερα ένιωσα αρκετά καλά. Ευτυχώς έχω την τύχη να μπορώ να δουλεύω από το σπίτι αν χρειαστεί οπότε έμεινα μέσα σχεδόν όλη την εβδομάδα. Κανονικά χρειάζεσαι ξεκούραση, να πίνεις πολλά ζεστά και να κάνεις εντριβές. Από φάρμακα να πάρει ένα cold and flu μόνο αν ζοριστείς πάρα πολύ. Εγώ παίρνω το comtrex γιατί είναι πιο μαλακά από το panadol cold & flu. Και πάλι περαστικά, δυστυχώς κρατάει μέρες αυτή η βλακεία.
Στα λέω καλά; Στα εξηγώ ωραία; Μάθε γιατροσόφια απ' τον άρχοντα!

Περαστικά @DUCK NIK κι ο,τι είπε ο Μπιλ! Η ίωση θέλει υπομονή να κάνει τον κύκλο της
 
Στα λέω καλά; Στα εξηγώ ωραία; Μάθε γιατροσόφια απ' τον άρχοντα!

Περαστικά @DUCK NIK κι ο,τι είπε ο Μπιλ! Η ίωση θέλει υπομονή να κάνει τον κύκλο της
Ναι ρε μην ανησυχείς σε σένα θα σκάω τα 50€ όταν πάρεις την άδεια ασκήσεως επαγγέλματος ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top