Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας. Επειδή ποτέ δε έπαψα να σας διαβάζω γιατί σας νοιωθω κατά κάποιο τρόπο δικούς μου ανθρώπους(οι παλιοί μάλλον θα με θυμούνται) θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ένα πραγματικα αβάσταχτο πόνο που έχω από χθες το πρωί στις 1.45πμ.... έφυγε ο πατέρας μου... έχασα την παρέα μου... νοιώθω συντετριμμενος.....
Συλλυπητήρια Λεωνίδα και κουράγιο.
Να ζήσετε να τον θυμάστε.
 
Ευχαριστώ όλους σας παιδιά από καρδιας για τις ευχές.... ήμουν πάρα πολύ δεμένος με το πατέρα μου..... αυτός μου έσπειρε το "μικρόβιο" του κυνηγίου, αυτός μ έμαθε τα πρώτα βήματα στη ζωή αλλά και στο κυνήγι, αυτός ήταν η μοναδική μου παρέα στο κυνήγι.....δε ξέρω..... μόνη μου παρηγορια.....η οικογένεια μου..... τα παιδιά μου, οι λεβέντες μου.... η γυναίκα μου... η μάνα μου..... Συγγνώμη εάν γίνομαι μελαγχολικός, αλλά ένοιωσα την ανάγκη, πραγματικά μέσα απ τη ψυχή μου, να τα μοιραστώ μαζι σας... συγγνώμη και πάλι.....
Φίλε μη ζητάς συγγνώμη, τους περισσότερους ανθρώπους τους βοηθά να μιλούν για τις δύσκολες στιγμές τους.
Να σαι πάντα καλά να τον θυμάσαι, να ξέρεις ότι οι άνθρωποι δεν πεθαίνουν όσο τους θυμόμαστε, κατά 50% ο πατέρας σου ζει μέσα σε σένα και άλλο ένα 50% η μάνα ;)
 
Καλησπέρα σας. Επειδή ποτέ δε έπαψα να σας διαβάζω γιατί σας νοιωθω κατά κάποιο τρόπο δικούς μου ανθρώπους(οι παλιοί μάλλον θα με θυμούνται) θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ένα πραγματικα αβάσταχτο πόνο που έχω από χθες το πρωί στις 1.45πμ.... έφυγε ο πατέρας μου... έχασα την παρέα μου... νοιώθω συντετριμμενος.....
Λεωνιδα συλλυπητήρια. Δεν έχω περάσει τέτοια θλίψη αλλά πραγματικά εύχομαι να ζήσεις να τον θυμάσαι και να τον τιμάς φίλε. Υπομονή και κουράγιο σε όλη την οικογένεια!
 
Καλησπέρα σας. Επειδή ποτέ δε έπαψα να σας διαβάζω γιατί σας νοιωθω κατά κάποιο τρόπο δικούς μου ανθρώπους(οι παλιοί μάλλον θα με θυμούνται) θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ένα πραγματικα αβάσταχτο πόνο που έχω από χθες το πρωί στις 1.45πμ.... έφυγε ο πατέρας μου... έχασα την παρέα μου... νοιώθω συντετριμμενος.....
Αδερφέ τα θερμά μου συλλυπητήρια
 
Καλησπέρα σας. Επειδή ποτέ δε έπαψα να σας διαβάζω γιατί σας νοιωθω κατά κάποιο τρόπο δικούς μου ανθρώπους(οι παλιοί μάλλον θα με θυμούνται) θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ένα πραγματικα αβάσταχτο πόνο που έχω από χθες το πρωί στις 1.45πμ.... έφυγε ο πατέρας μου... έχασα την παρέα μου... νοιώθω συντετριμμενος.....
συλυπητηρια ......
 
Καλησπερα σε ολους και Λεωνιδα συλλυπητήρια!!!!
Σημερα ειχα παει για φασσες και καποιοι εξυπνοι τουφεκουσαν αβερτα στο απαγορευμενο, πρεπει να επεσαν τουλαχιστον 30 τουφεκιες, απ το σημειο που ημουν βεβαια δεν ημουν 100% σιγουρος οτι ηταν απο εκει οι τουφεκιες.
Φευγοντας ομως για το αυτοκινητο σιγουρευτηκα και πηρα τηλ τον θηροφυλακα, τωρα τι εγινε μετα δεν το ξερω γιατι εφυγα για το σπιτι.
Εχουμε γεμισει εξυπνους και τζαμπα μαγκες...
 
Καλησπέρα σας. Επειδή ποτέ δε έπαψα να σας διαβάζω γιατί σας νοιωθω κατά κάποιο τρόπο δικούς μου ανθρώπους(οι παλιοί μάλλον θα με θυμούνται) θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ένα πραγματικα αβάσταχτο πόνο που έχω από χθες το πρωί στις 1.45πμ.... έφυγε ο πατέρας μου... έχασα την παρέα μου... νοιώθω συντετριμμενος.....
Συλλυπητήρια Σπύρο ζωή σε σας φίλε .
 
Καλησπερα σε ολους και Λεωνιδα συλλυπητήρια!!!!
Σημερα ειχα παει για φασσες και καποιοι εξυπνοι τουφεκουσαν αβερτα στο απαγορευμενο, πρεπει να επεσαν τουλαχιστον 30 τουφεκιες, απ το σημειο που ημουν βεβαια δεν ημουν 100% σιγουρος οτι ηταν απο εκει οι τουφεκιες.
Φευγοντας ομως για το αυτοκινητο σιγουρευτηκα και πηρα τηλ τον θηροφυλακα, τωρα τι εγινε μετα δεν το ξερω γιατι εφυγα για το σπιτι.
Εχουμε γεμισει εξυπνους και τζαμπα μαγκες...
[/QU Και πάρα πολλή καλά έκανες Alex .shake hands.
 
Ευχαριστώ όλους σας παιδιά από καρδιας για τις ευχές.... ήμουν πάρα πολύ δεμένος με το πατέρα μου..... αυτός μου έσπειρε το "μικρόβιο" του κυνηγίου, αυτός μ έμαθε τα πρώτα βήματα στη ζωή αλλά και στο κυνήγι, αυτός ήταν η μοναδική μου παρέα στο κυνήγι.....δε ξέρω..... μόνη μου παρηγορια.....η οικογένεια μου..... τα παιδιά μου, οι λεβέντες μου.... η γυναίκα μου... η μάνα μου..... Συγγνώμη εάν γίνομαι μελαγχολικός, αλλά ένοιωσα την ανάγκη, πραγματικά μέσα απ τη ψυχή μου, να τα μοιραστώ μαζι σας... συγγνώμη και πάλι.....
Λεωνίδα δν υπάρχει συγνώμη.
Διστυχώς αυτά τα γεγονότα δν μπορούμε να τα αποφύγουμε.
 
Καλησπέρα σας. Επειδή ποτέ δε έπαψα να σας διαβάζω γιατί σας νοιωθω κατά κάποιο τρόπο δικούς μου ανθρώπους(οι παλιοί μάλλον θα με θυμούνται) θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας, ένα πραγματικα αβάσταχτο πόνο που έχω από χθες το πρωί στις 1.45πμ.... έφυγε ο πατέρας μου... έχασα την παρέα μου... νοιώθω συντετριμμενος.....
Θερμά συλλυπητήρια Λεωνιδα... να στε γεροι.. κουράγιο.. :confused: :confused: :confused:
καλησπέρα κύριοι..
Έγινε η νύχτα μέρα.. σαπισαμε...



drop off catering wilmington nc
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top