Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
61041031_1129560690570623_7923103613210066944_n.jpg
Ελα καλησπερα .sarcastic.
 
Χαιρετώ την ομάδα....bye.
Η ώρα του καφέ παρακαλώ.....cofee.
Πολύ αργά τον πίνεις Κώστα, και το βράδυ δεν θα έχεις ύπνο !!! :D
Εμείς τον ήπιαμε νωρίς ... με συνοδεία Hyperion sporting ... και γύρισα ήδη σπίτι ...;)
IMG-20190527-203535.jpg

Καλησπέρα σε όλους ...
 
Πολύ αργά τον πίνεις Κώστα, και το βράδυ δεν θα έχεις ύπνο !!! :D
Εμείς τον ήπιαμε νωρίς ... με συνοδεία Hyperion sporting ... και γύρισα ήδη σπίτι ...;)
IMG-20190527-203535.jpg

Καλησπέρα σε όλους ...
Στελιο εχεις βγαλει ακρη με τα Hyperion?Aλλου τα βλεπω διαφανα,αλλου με χρωμα,αλλου με 8αρι παφυλα και στο ξεκαρφωτο με 12.
Τελικα υπαρχει σταθεροτητα η οτι εχει γεμιζει παλι??Τουλαχιστον βλεπω οτι ειναι τυπωμενοι:D
 
Πολύ αργά τον πίνεις Κώστα, και το βράδυ δεν θα έχεις ύπνο !!! :D
Εμείς τον ήπιαμε νωρίς ... με συνοδεία Hyperion sporting ... και γύρισα ήδη σπίτι ...;)
IMG-20190527-203535.jpg

Καλησπέρα σε όλους ...
Τώρα σίγουρα δν θα κοιμηθώ με τη φωτό που ανάρτησες......Όπλο και φυσίγγια......love.
Στελιο εχεις βγαλει ακρη με τα Hyperion?Aλλου τα βλεπω διαφανα,αλλου με χρωμα,αλλου με 8αρι παφυλα και στο ξεκαρφωτο με 12.
Τελικα υπαρχει σταθεροτητα η οτι εχει γεμιζει παλι??Τουλαχιστον βλεπω οτι ειναι τυπωμενοι:D
Αυτή ακριβώς κατά γράμμα την απορία είχα κι εγώ Αλέξη....Μα ακριβώς την ίδια...:cool:
 
Στελιο εχεις βγαλει ακρη με τα Hyperion?Aλλου τα βλεπω διαφανα,αλλου με χρωμα,αλλου με 8αρι παφυλα και στο ξεκαρφωτο με 12.
Τελικα υπαρχει σταθεροτητα η οτι εχει γεμιζει παλι??Τουλαχιστον βλεπω οτι ειναι τυπωμενοι:D
Τι να σου πω, μάλλον ότι έχει γεμίζει ... :D όσον αφορά το χρώμα. Τα παραπάνω τα παράγγειλε φίλος (30 κουτιά) και τα μοιραστήκαμε ... Ο 8αρης πάφυλας είναι για να κρατήσει την τιμή χαμηλή (4,90) ... Όσα βλέπεις με πάφυλες 12 και πάνω, είναι ειδική παραγγελία, εμάς δεν μας πείραζε ο 8αρης, έτσι κι αλλιώς τα ρίχνουμε με δίκαννα. Αν και άκουσα από φίλο, ότι σκοπεύει στο μέλλον να τα βγάζει όλα με 12αρη πάφυλα. Αλλά δεν ξέρω σίγουρα, εγώ δεν έχω μιλήσει μαζί του.
Υ.Γ. Αυτά είναι με συγκεντρωτήρα Καρδαρά, τα άλλα με τον piston-skeet (Hyperion compak) είναι πιο ακριβά, νομίζω 5,00 ...
 
Καλησπερα σε ολους..
Δεν διορθωνετε αυτος ο γιος Αλεξη...sarcastic.
Μου αρεσει που μου ελεγε περυσι οτι θα καθιερωσει τα φυσιγγια του ενα χρωμα κ ενα τυπο καλυκα...sarcastic.
Τασο αμα κανει τετοια πραγματα σε νεκρα κυνηγετικη περιοδο φαντασου τι εχει γινει τον Αυγουστο:D
Εχει τασεις αυτοκαταστροφης αυτο το παιδι,τι να πω......
 
Καλή εβδομάδα παρέα .
Memorial day σήμερα και είχε αρκετό κόσμο στο σκοπευτήριο αλλά και μια συνάντηση όχι και τόσο ευχάριστη ..big smile.
Τα φίδια κατά 90% γίνονται επικίνδυνα το πρωί που από την υγρασία είναι μουδιασμένα κ επιδεί πρέπει να αμυνθούν τότε κάνουν επίθεση....Από τη στιγμή που θα ζεσταθεί η ατμόσφαιρα τα φίδια μετά γίνονται καπνός....

Στην ουσία..: Φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό το Γιάννη...:D:)
 
Τα φίδια κατά 90% γίνονται επικίνδυνα το πρωί που από την υγρασία είναι μουδιασμένα κ επιδεί πρέπει να αμυνθούν τότε κάνουν επίθεση....Από τη στιγμή που θα ζεσταθεί η ατμόσφαιρα τα φίδια μετά γίνονται καπνός....

Στην ουσία..: Φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό το Γιάννη...:D:)
.sarcastic. δεν ξέρω Κωστή αλλά μακριά και φίλοι ήταν γομαρι ξετρυπωσε από τα δέντρα που υπάρχουν στη μέση του δρόμου και μόλις είχαμε παρκάρει το golf cart δίπλα στο σταντ για να ρίξουμε , είναι μια γυναίκα που κάθε βδομάδα έρχεται και περπατάει 5-6 φορές γύρω γύρω το σκοπευτήριο και εκείνη την ώρα ήταν πίσω μας και μας φώναξε.
Μετα την φωτο το εκοψες στην μεση με το 20αρι?.sarcastic.
Ο Μάνος πήγε δίπλα και το πατούσε λέω χεστο να φύγει ,δεν τα φοβάμαι αλλά είναι λίγο αηδιαστικά :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top