Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το απόγευμα θα έχει επίσκεψη στο κατάστημα του Fantom....
Με ενδιαφέρει να δοκιμάσω το fanatic 30gr (με granular) αλλά και το Hill 33gr (με Α1)...και θα ρίξω μια ματιά και στα καινούρια Bior 28gr που έχει βγάλει. (πιστεύω θα ήταν ζάχαρη κ μέλι για περπατητό τσίχλας)...:D Και ίσως πάρω και 2 κουτάκια για δοκική αφού η τιμή 4,50€ είναι άκρως ελκυστική....:cool:...
Διστάζω να πάρω αμέσως μεγάλη ποσότητα....:oops:
Κώστα άνοιξε ένα bior 28 αν μπορείς σε παρακαλώ!
 
Καλησπέρα στη παρέα!
Το απόγευμα θα έχει επίσκεψη στο κατάστημα του Fantom....
Με ενδιαφέρει να δοκιμάσω το fanatic 30gr (με granular) αλλά και το Hill 33gr (με Α1)...και θα ρίξω μια ματιά και στα καινούρια Bior 28gr που έχει βγάλει. (πιστεύω θα ήταν ζάχαρη κ μέλι για περπατητό τσίχλας)...:D Και ίσως πάρω και 2 κουτάκια για δοκική αφού η τιμή 4,50€ είναι άκρως ελκυστική....:cool:...
Διστάζω να πάρω αμέσως μεγάλη ποσότητα....:oops:
Κώστα πέρασα το πρωί και δεν είχε στο κατάστημα, κάνε του ένα τηλέφωνο πρώτα. Όσο για το HILL 33 πολύ ωραίο φυσιγγακι!
 
Είναι και καλή η τιμή Ηλία.Και για τις τσίχλες αργότερα μαζί με όλα τα σκοπευτικά που πωλούνται στα 5-5.5 πιστεύω είναι τίμια επιλογή .
Συμφωνώ απόλυτα!Ακομα έχω έναν μικρό ψυχολογικό ενδοιασμό να βάλω 28αρια στο τρυγονι,καθαρά ψυχολογικό όμως ξέρω τι μπορεί να κάνει ένα ποιοτικό 28αρι και είναι σίγουρα υπεραρκετό αλλά ακόμα δεν το έχω δοκιμάσει!Στην τσίχλα τα αποτελέσματα είναι εξαιρετικά!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top