Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στη παρέα. Έχει ριξει νερό με το κιλό από το μεσημεράκι.
Γιάννη τα καλύτερα από αύριο λέει :eek:
Καλησπερα πολλη βροχη τζακι με φιλους και κυνηγοφυσιγγοκουβεντα και σκυλοκουβεντα και μεζε και κρασι
Αυτά είναι γούστα ;)
 
Καλησπέρα αγοράκια.
Μια ώρα και 20 λεπτά για 21 χλμ απο Παιανία και τα νεύρα μου ειναι τεντωμένα.
Ευτυχώς που με πήρε ο πατριώτης τηλέφωνο να πάμε για μπύρες στον Γκμόχ και αρχίζω να παίρνω τ απάνω μου.:D
Παιανία !! Ποσά χρ έχω να περάσω από εκεί ... από το 2002
 
Καλησπερα ,θα ριχνει για 3 μερες κωστα θα γεμισουνε η γκιολες:)
Θα γεμίσουν νερά αλλά παπάκια δεν βλέπω στον ορίζοντα....ενώ ξεκίνησαν καλά το Νοέμβρη μετά εξαφανίστηκαν τελείως από εδώ...δεν ξέρω γιατί...
Την καλησπέρα μου τέκνα μου .
Τι ...μαμήσι ήταν αυτο που φάγαμε σήμερα στον Κηφισσό ; Ούτε οι παράδρομοι ,ούτε οι παρακάμψεις μας έσωσαν.
Η δυστυχία του να ζεις στην πρωτεύουσα.:confused:
το έφαγες το αγγούρι ε??
 
Θα γεμίσουν νερά αλλά παπάκια δεν βλέπω στον ορίζοντα....ενώ ξεκίνησαν καλά το Νοέμβρη μετά εξαφανίστηκαν τελείως από εδώ...δεν ξέρω γιατί...

το έφαγες το αγγούρι ε??
Παρ ότι έχω φάει τόσα ,δεν μπορώ να τα να τα χωνέψω αλλά ούτε και να τα συνηθίσω με τίποτα .
 
Καλησπερα Αρχοντες ;)
Επιστροφη απο τον Καρδιολογο οπου ειπα να περασω ενα ΚΤΕΟ μπας και εχει λασκαρει κανενας ιμαντας χρονισμου think.sarcastic..sarcastic.
Μετα απο ενα τσεκαπ με τριπλεξ τεστ κοπωσεως καρδιογραφημα-υπερηχογραφημα το μοτερ δουλευει αψογα χωρις καμια αρρυθμια και ρεταρισμα .my man.οπως και σε καλο δρομο ειναι η αιματολογικες εξετασεις
Μου ειπε βεβαια ο Γιατρος να περπαταω κανενα μισαωρο την ημερα κανει καλο και στην μειωση του λιπους αλλα και στην καλη λειτουργια της καρδιας
Γιατρε του λεω κανω περπατητο μια φορα την εβδομαδα με πληρης φορτο .big smile.
Τι εννοεις μου λεει ?
Πηγαινω για κυνηγι οποτε καιω καμια θερμιδα
Ναι και μετα πλακωνεις τις συκωταριες τα λουκανικα και τις προβατινες ξερω μου λεει απο τον Αδερφο μου που ειναι Κυνηγος .sarcastic..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top