Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα καλη εβδομαδα
Για να φτασει στο σημειο να γραψει τετοια στην τεμπελα ...θα χει αγανακτιση ο ανθρωπος.....Καλο εινια να σεβόμαστε και εμείς σαν κυνηγοί και να μην παραβιάζουμε ξενες περουσίες.
Ειμαι περίεργος να δω ποιος θα μπει.
Καλέ σύυυκαααα.....sarcastic.
 
Καλησπερα καλη εβδομαδα. Για να φτασει στο σημειο να γραψει τετοια στην τεμπελα ...θα χει αγανακτιση ο ανθρωπος.....Καλο εινια να σεβόμαστε και εμείς σαν κυνηγοί και να μην παραβιάζουμε ξενες περουσίες.
Δυο άλλες εκδοχές :
α. Δεν του κάθεται η ...θειά (γυναίκα του) και έχει καιρό να ξεχαρμανιάσει:)
β. Το έχει σαν προσκληση για ...αδελφές ψυχες. Κάτι σαν "ανοίξαμε και σας περιμένουμε για τσάμπα ...κρέας";)
 
Καλημέρα καλή εβδομάδα !!!
Σήμερα κάναμε τα εξαμηνα της μάνας υπο βροχή , ρ βαρύς ο ουρανός το ίδιο και η καρδιά ...!!
Σιγά σιγά ο πόνος μαλακώνει και μένει μόνο η γλυκιά ανάμνηση...αλλά και κείνο το άτιμο το κενό που δε συμπληρώνεται με τίποτα.Να είστε καλά να την θυμάστε πάντα με χαμόγελο.
 
Γυφτοι ηταν Αλεξ?αυτοι τους κυνηγανε με μανια..
Δεν επρεπε να πεσει ξυλο,πολυ λαθος για πολλους λογους..καλυτερα ενα τηλ στις αρχες κ ας κανουν αυτοι οτι νομιζουν..
Oxι Τασο,αν ακουγες τα γαλλικα του αλλα και τις πετρες που απεφυγα στην αρχη θα καταλαβαινες.
Ποιες αρχες?Ποια τηλ?Τωρα θα εχουν να θυμουνται κατι.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα.
Σημερα ειπα να παω με το φιλαρακι μου τον Γιαννη στο ΤΙΤΑΝ για απογευματινο τσιχλοκοτσυφα.
Εκει που καθομουν στο καρτερι(οι δυο μας ειμασταν μονο) ακουω σκυλια να κλαφουνιζουν.Τι εγεινε
λεω....ποιος παπαρας κυνηγαει λαγο?Αφηνω το καρτερι και κατηφοριζω να δω τι γινεται.Βλεπω 4
σκυλια να εχουν στριμωξει εναν σκαντζοχοιρο και εναν λιγδα να προσπαθει με ενα ξυλο να τον βαλει
μεσα σε ενα τσουβαλι.Τραβαω μια ντουφεκια στον αερα και παγωνουν τα πραγματα.Τι κανεις ρε
του λεω!Κανει το λαθος και με αρχιζει στα γαλλικα ο μαγκας!Αδειαζω το δικανο και αρχιζουμε
τα κλωτσομπουνιδια.Πραγματικα τον λυπηθηκα στο τελος,ειχε γινει τουμπανο.Ακουω ποιο κατω
απο το καρτερι του φιλου μου αλλη μαχη αλλα και περιεργους ηχους.Κατεβαινω και βλεπω τον
Γιαννη να εχει ξαπλωσει εναν ψιλο στο ξυλο και να κλωτσα με μανια την κουτα του αυτοκινητου.
Σπαμε την πορτα και μετραω ρε παιδια 12 σκατζοχοιρους οπως εβγαιναν ενας ενας.Τα στοιχεια
του αυτοκινητου τα πηρα,αλλα που να πας?Αμα τους εβλεπε η αστυνομια ετσι οπως τους καναμε
θα μαζευαν εμας στο τελος.
.sarcastic.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα.
Σημερα ειπα να παω με το φιλαρακι μου τον Γιαννη στο ΤΙΤΑΝ για απογευματινο τσιχλοκοτσυφα.
Εκει που καθομουν στο καρτερι(οι δυο μας ειμασταν μονο) ακουω σκυλια να κλαφουνιζουν.Τι εγεινε
λεω....ποιος παπαρας κυνηγαει λαγο?Αφηνω το καρτερι και κατηφοριζω να δω τι γινεται.Βλεπω 4
σκυλια να εχουν στριμωξει εναν σκαντζοχοιρο και εναν λιγδα να προσπαθει με ενα ξυλο να τον βαλει
μεσα σε ενα τσουβαλι.Τραβαω μια ντουφεκια στον αερα και παγωνουν τα πραγματα.Τι κανεις ρε
του λεω!Κανει το λαθος και με αρχιζει στα γαλλικα ο μαγκας!Αδειαζω το δικανο και αρχιζουμε
τα κλωτσομπουνιδια.Πραγματικα τον λυπηθηκα στο τελος,ειχε γινει τουμπανο.Ακουω ποιο κατω
απο το καρτερι του φιλου μου αλλη μαχη αλλα και περιεργους ηχους.Κατεβαινω και βλεπω τον
Γιαννη να εχει ξαπλωσει εναν ψιλο στο ξυλο και να κλωτσα με μανια την κουτα του αυτοκινητου.
Σπαμε την πορτα και μετραω ρε παιδια 12 σκατζοχοιρους οπως εβγαιναν ενας ενας.Τα στοιχεια
του αυτοκινητου τα πηρα,αλλα που να πας?Αμα τους εβλεπε η αστυνομια ετσι οπως τους καναμε
θα μαζευαν εμας στο τελος.
Περιπετειώδες απογευματινό αλεξ:D:D αλλά τους άξιζε!Κάνα πουλάκι είδατε?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top