Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το ταμπανο ποιος θα το φαει???
Ειναι αποδεικτικο στοιχειο σε περιπτωση δικαστηριου??
Εντάξει περα απ την πλάκα ,στα όρια θελει λίγο προσοχη . Ειναι βεβαια χρήσιμο και βοηθάει πολύ ,αλλά δεν ειναι αυτό που θα επρεπε να εχει ο καθε κυνηγός που πληρώνει αυτα που πληρώνει και να το χρησιμοποιεί με τη βεβαιότητα ότι δεν θα μπλέξει.
Απαράδεκτο που ακόμη και με μια μικρή χρέωση για όποιον θέλει ,δεν εχει γίνει μια σοβαρή δουλεια με τους χλαρτες απο την ΚΟΕ τόσα χρόνια
 
Μόλις κατέβασα την εφαρμογή Κενταυρος και αφου την ενημέρωσα ,μου έλυσε απορίες για το αν καποιες περιοχές ειναι σε ζώνες η όχι και όχι μόνο.
Εν πρώτοις μου ξεκαθάρισε πράγματα που με αρκετα τηλέφωνα περυσι δεν έβγαζα άκρη.
Σίγουρα χρήσιμη και θα τη δω και στη συνέχεια .
Μπραβο για την προσπάθεια. Ομως και κάποιοι αλλοι , πρεπει να τρέξουν περισσότερο ..........
Δημητρη μην την εμπιστευτείς απόλυτα....έχει λάθη.
Πχ την Ψύφτα που είναι απαγορευμένη λίμνη χρόνια τώρα και περιοχή νατούρα...την έχει πράσσινη.
 
Καλησπέρα σας, αφού απολαύσαμε τα μακαρονακια μας με μερικές Κωλοχτυπες και μπόλικο κρασο... Ξεραθηκα χωρίς να το καταλάβω... Τώρα πάω για μια φραπα παγωμένη!
Απαράδεκτο που ακόμη και με μια μικρή χρέωση για όποιον θέλει ,δεν εχει γίνει μια σοβαρή δουλεια με τους χλαρτες απο την ΚΟΕ τόσα χρόνια

Δηλαδή τι έχει κάνει η ΚΟΕ μέχρι σήμερα και δεν το κατάλαβα??
 
Καλησπέρα σας, αφού απολαύσαμε τα μακαρονακια μας με μερικές Κωλοχτυπες και μπόλικο κρασο... Ξεραθηκα χωρίς να το καταλάβω... Τώρα πάω για μια φραπα παγωμένη!

Κωλοχτύπες ε??????????
Οτι καλύτερο βγαίνει απο την θάσλασσα......my man.
 
Καλό μεσημέρι απο το χωριό ... οι ετοιμασίες για το αποψινό πανηγύρι και την αυριανή γιορτή εχουν ήδη ξεκινήσει ...o_O

Οπως βλέπεται, το προγραμμα διατροφής περνάει πλεον σε άλλη φάση , παμε για γράμμωση τώρα ... γαλακτομπούρεκο απο το “ Μέλι Γάλα” , δίπλες απο τον Αθανασίου, homemade γαλατόπιτα και φραγκόσυκα για φρούτο o_O

Θα ακολουθήσουν απόψε και αύριο το μεσημέρι φρεσκοψημένη τραγανή γουρνοπούλα και μπόλικα τελάρα κρύες μπίρες ... .sarcastic.

Μας γονατισες παίκτη :confused:
Από το "μέλι γάλα" παρε οπωσδήποτε το εκμεκ κανταΐφι, θα σε προειδοποιησω όμως, παρε δύο ταψιά.....μην μου πεις οτι δεν στο ειπα.
 
Καλημέρα σας!
Πριν λίγο έλαβα μήνυμα από Vodafone... Καλώς ήρθατε στην Τουρκία. :eek::eek::eek:
Έκανα επανεκκίνηση το κινητό και επέστρεψα Ελλαδα.yelling.

εγώ το πάθαινα συνέχεια πάνω στο νοσοκομείο με το παλιό κινητό και sim wind, όλο turkcell έμπαινε και δεν άλλαζε με τίποτα:mad:
Πάμε στα δίκτυα και επιλεγουμε χειροκινητη επιλογη δικτύου και το πρόβλημα ...... παειιιιιιιιι :cool:
 
Καλησπέρα σας. Δροσιά εδώ πάνω, για να μην πω ψύχρα. Με κοντομάνικο δεν βγαίνεις έξω !
Αύγουστος η άκρα του χειμώνα.
Βγήκε και η άδεια και είμεθα έτοιμοι.το βιβλιαράκι Παρασκευή απόγευμα στο χερι;)
Άντε με το καλό να πάρεις και το εργαλείο στα χέρια σου .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top