Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ τηλέφωνο από την αστυνομία το πρωί
Είχα ξεχάσει ότι δεν είχα κάνει τις άδειες κατοχής όλες ίδια ημερομηνία και το πέμπτο έληξε
Τρέξε τώρα μαλάκα......
Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα..Μια διαφορά στο παράβολο έχει.Ετσι ήταν πριν κανά δίμηνο..
 
Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα..Μια διαφορά στο παράβολο έχει.Ετσι ήταν πριν κανά δίμηνο..
Πρόβλημα δεν θα έχω και μάλλον γλυτώνω ψυχίατρο ίσως και παθολόγο γιατί πρίν δύο χρόνια είχα κάνει για τα άλλα και ενδεχομένως να μην χρειαστώ
Θα μάθω το απόγευμα
 
Πρόβλημα δεν θα έχω και μάλλον γλυτώνω ψυχίατρο ίσως και παθολόγο γιατί πρίν δύο χρόνια είχα κάνει για τα άλλα και ενδεχομένως να μην χρειαστώ
Θα μάθω το απόγευμα
Γιώργο ,νομίζω ότι οι βεβαιώσεις των γιατρων εχουν εξάμηνη ισχύ..
 
Αφορμή από την αναφορά του Γιώργου 82 , για την ανανέωση των αδεών για τα οπλα , θα ήθελα να ρωτήσω τα οπλα μου είναι αγορασμένα με διαφορά ένα χρόνο το δεύτερο και τρία χρονια το τρίτο από το πρώτο, γίνεται να τα κανω ανανέωση όλα μαζί την ιδια ημερομηνία που θα κανω το πρώτο , ώστε να γλιτώσω αυτό το τρέξιμο , και τρεις φορες τα έξοδα .
 
Καλημερα σας Για κυνηγι κανει ,εχω δουλεια ομως .Γαμω τις δουλεις
Πάλι καλά που έχεις και δουλειά:σκέψου να ήσουν μακροχρόνια άνεργος!Πάντως όλοι οι κυνηγοί νιώθουμε το να μην μπορούμε να κυνηγήσουμε ενώ ο καιρός το επιτρέπει...:(
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top