Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

Status
Not open for further replies.
@GIANNHS πήγαμε και lamp house στον Άγιο Ιωάννη Φαιστού .Γνωστή ταβέρνα που η κοπέλα, κόρη του ιδιοκτήτη, είναι διάσημη τικ τόκερ όπως λέγανε οι άλλοι-ες, δεν τα ξέρω αυτά.Τρομερά όλα.Ήρθε ο ιδιοκτήτης στο τέλος με ρακές και γίναμε.Εμφανίστηκε και ο ηθοποιός ο συσσοβίτης, που απολάμβανε το φαγητό του μοναχικά!
Αμα σε πιάσουν με τις ρακές δεν την γλυτώνεις.....όσες φορές έχω κατέβει δεν την γλυτώνω...κάπου εκεί προς Φαιστό είχα δει μια ταβέρνα που έγραφε από έξω με μεγάλα γράμματα....απαγορεύωνται οι μπαλωτιές
 
Καλησπέρα σας μπήκαμε στο πλοίο.Παρέα με τον Παναγιώτη Γιαννάκη κύριοι!!!!!Μεγαλή τιμή!!
Και μία Κ-κάτι του Οφη, αλλά τι να κλάσουν αυτά τα τσουτσέκια στον Γιαννάκη
Χτες Συσσοβιτη, Σήμερα Γιαννάκη, τι γίνεται ρε Χρήστο????
Κοίτα πανω στο καταρτι θα δεις κ την Μενεγάκη.....

Αυτόγραφο από τον "Δράκο" πηρες??
 
Χτες Συσσοβιτη, Σήμερα Γιαννάκη, τι γίνεται ρε Χρήστο????
Κοίτα πανω στο καταρτι θα δεις κ την Μενεγάκη.....

Αυτόγραφο από τον "Δράκο" πηρες??
Αφού ξέφυγα από τα δόντια του πισωγλέντη, όλα θα γίνουν!!!!
 
Έπρεπε να του έλεγες ότι είσαι κυνηγός κ χτυπάς πουλια.....
Βάρβαρε! Καλέ εγώ τα πιανω........ .sarcastic.
Άσε μην μου τον θυμίζεις.....Και Ηράκλειο κέντρο στα λιοντάρια σήμερα μου ήρθε ένας μου είπε καλημέρα και κουνιόταν, πάμε τους λέω μην γίνουμε βούκινο....Έχει παραγίνει και αυτό το κακό και ειδικά κρήτη δεν το περιμένα αλλά έχει πάρα πολλούς....Ότι δεν πάμε καλά το έχετε καταλάβει όμως τα πράγματα έχουν περάσει σε άλλα επίπεδα πρόσφυσης....
 
Καλησπέρα σας, μπήκαμε στο πλοίο.Παρέα με τον Παναγιώτη Γιαννάκη κύριοι!!!!!Μεγαλή τιμή!!
Και μία Κ-κάτι του Όφη, αλλά τι να κλάσουν αυτά τα τσουτσέκια στον Γιαννάκη!!!
Πέσε και προσκύνα το τοτεμ ρε και άσε τα πολλά πολλά....
 
Άσε μην μου τον θυμίζεις.....Και Ηράκλειο κέντρο στα λιοντάρια σήμερα μου ήρθε ένας μου είπε καλημέρα και κουνιόταν, πάμε τους λέω μην γίνουμε βούκινο....Έχει παραγίνει και αυτό το κακό και ειδικά κρήτη δεν το περιμένα αλλά έχει πάρα πολλούς....Ότι δεν πάμε καλά το έχετε καταλάβει όμως τα πράγματα έχουν περάσει σε άλλα επίπεδα πρόσφυσης....
Ρε τον πουστ..μαγνήτη έχεις??? Μήπως φοραγες κάτι λάθος? Κάτι που τους τραβάει????
 
Άσε μην μου τον θυμίζεις.....Και Ηράκλειο κέντρο στα λιοντάρια σήμερα μου ήρθε ένας μου είπε καλημέρα και κουνιόταν, πάμε τους λέω μην γίνουμε βούκινο....Έχει παραγίνει και αυτό το κακό και ειδικά κρήτη δεν το περιμένα αλλά έχει πάρα πολλούς....Ότι δεν πάμε καλά το έχετε καταλάβει όμως τα πράγματα έχουν περάσει σε άλλα επίπεδα πρόσφυσης....
Σου έπαιξαν π@υστι@; .yel.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top