Κυνηγετική Γωνιά Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Και εμείς σε εναν φίλο, μετά το κυνήγι.
Άσε εμείς την πατήσαμε. Οι υπόλοιποι έχουν ανέβει στα 1000 μέτρα σε κονάκι από χθες το απόγευμα και μεχρι αύριο για λαγό. Με μουλάρι ανέβασαν τα εφόδια καθώς ευτυχώς δεν υπάρχει δρόμος. Θα ψήσουν και ένα 14αρι αρνί στη σούβλα σήμερα και εμείς θα κόβουμε σταφύλια. Και να έπινα κρασί πάει στα κομμάτια....
 
Καλημέρα σας!

Καλημέρα μάγκες! Δεν έχω κλείσει μάτι....Έχοντας την βαρεμάρα-κούραση μου ήρθε μία αδερφή από το Ηράκλειο και μου την έπεφτε....Πως δεν την πέταξα να την φάνε οι λούτσοι γαμώ.Λεβεντογέννα σου λέει μετά...
Αφου είσαι παλικαρος ρε,
Μήτε θυληκο σου αντιστέκεται
μήτε αρσενικό... .yelling.
 
Άσε εμείς την πατήσαμε. Οι υπόλοιποι έχουν ανέβει στα 1000 μέτρα σε κονάκι από χθες το απόγευμα και μεχρι αύριο για λαγό. Με μουλάρι ανέβασαν τα εφόδια καθώς ευτυχώς δεν υπάρχει δρόμος. Θα ψήσουν και ένα 14αρι αρνί στη σούβλα σήμερα και εμείς θα κόβουμε σταφύλια. Και να έπινα κρασί πάει στα κομμάτια....
Οι άλλοι για κυνήγι και κραιπαλη και συ για δουλειά,δεν θα αργήσεις να το αρχίσεις..drunk.
 
Καλημερα κ καλο Σ/Κ σε ολους... .cofee.
Καλημέρα μάγκες! Δεν έχω κλείσει μάτι....Έχοντας την βαρεμάρα-κούραση μου ήρθε μία αδερφή από το Ηράκλειο και μου την έπεφτε....Πως δεν την πέταξα να την φάνε οι λούτσοι γαμώ.Λεβεντογέννα σου λέει μετά...
Βαλτεις καμια εκπομπή με τον Τρυφωνα Σαμαρα να δει, να ξεχαστει.....αλλιως παιξε ταβλι με γκρόβερ, ροδελες, βιδες κ παξιμαδια....
 
Καλημέρα μάγκες! Δεν έχω κλείσει μάτι....Έχοντας την βαρεμάρα-κούραση μου ήρθε μία αδερφή από το Ηράκλειο και μου την έπεφτε....Πως δεν την πέταξα να την φάνε οι λούτσοι γαμώ.Λεβεντογέννα σου λέει μετά...
Στο στρατό από τους 30 κρητικους που ήρθαν σαν αδερφοσειρα οι 5 ήταν όνομα και πράγμα!!! Εντάξει είναι πλέον πάρα πολλές και παντού! Αφού πέφτουν κάστρα σαν την Κρήτη φαντάσου! Εδώ να δεις κάτι.....παλικαροι που κυκλοφορούν....
 
Οι άλλοι για κυνήγι και κραιπαλη και συ για δουλειά,δεν θα αργήσεις να το αρχίσεις..drunk.
Με πειράζει ρε συ. Τζιν και ουίσκι και τσίπουρο που χτυπάω πότε πότε δεν με χαλάνε. Το κρασί μου αλλάζει τα φώτα από το πρώτο ποτήρι. Καλά για μπύρα δεν συζητάμε σαν αναψυκτικό είναι...

Και άργησε ο χαρλεπας ο ξάδερφος και την έχω πέσει σε κάτι μοσχατα και βλέπω να με πάει ζουμί...

Αλλά είχα και μια ευχάριστη έκπληξη με το που ήρθα! Είδα τους πρώτους 2 κοκκινολαιμηδες και φωνακλαδες μάλιστα!!! Με το που τους άκουσα αγαλιασε η ψυχή μου!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top