Κυνηγετικές Ειδήσεις

Όνομα
Γιώργος
Εκεί που την έπεφτε η καρακάξα, ξαφνικά ξεράθηκε και έσκασε στο πεζοδρόμιο.Τι έπαθε το πουλάκι ένας Θεός ξέρει...
Οξύ έμφραγμα του αεροβολιου
Συνηθισμένη αιτία θανάτου μην δίνεις σημασία

Όνομα
Βασίλης
Εδώ στην γειτονιά είχε φτιάξει μια δεκαοχτουρα φωλιά πάνω σε ένα πεύκο και κλωσαγε.Εσκαγε μια καρακάξα και γινότανε χαμός!Να σηκώνεται η δεκαοχτουρα και να την κυνηγάει σε όλο το δέντρο και αυτή να κάνει κύκλους πλησιάζοντας την φωλιά με τα αυγά.4 μέρες τι ίδιο σκηνικό κάθε πρωί όσπου την την 5 μέρα...Εκεί που την έπεφτε η καρακάξα, ξαφνικά ξεράθηκε και έσκασε στο πεζοδρόμιο.Τι έπαθε το πουλάκι ένας Θεός ξέρει...
5.5mm

Περιοχή
Κυπρος
Όνομα
Χρυσανθος
Εδώ στην γειτονιά είχε φτιάξει μια δεκαοχτουρα φωλιά πάνω σε ένα πεύκο και κλωσαγε.Εσκαγε μια καρακάξα και γινότανε χαμός!Να σηκώνεται η δεκαοχτουρα και να την κυνηγάει σε όλο το δέντρο και αυτή να κάνει κύκλους πλησιάζοντας την φωλιά με τα αυγά.4 μέρες τι ίδιο σκηνικό κάθε πρωί όσπου την την 5 μέρα...Εκεί που την έπεφτε η καρακάξα, ξαφνικά ξεράθηκε και έσκασε στο πεζοδρόμιο.Τι έπαθε το πουλάκι ένας Θεός ξέρει...
Ιος πρεπει να ναι
Το ιδιο και σε μενα εγινε με μια κουρουνα
.big smile.

Περιοχή
Κυπρος
Όνομα
Χρυσανθος
Εγώ θα ήθελα να ήξερα τι πέρασε από το κεφάλι της καρακαξας το τελευταίο δευτερόλεπτο της ζωής της!
Μια μεριδα σκραμπλ εκκς συνταγη του πετρετζικη
Απλα δεν προλαβε τ αυγα κ την φτιαξαν
Με μυαλα.sarcastic.

Περιοχή
Αργολίδα
Όνομα
Panos
Καλημέρα σε όλους, δεν θέλω να χαλάσω το κλίμα με την ιατροδικαστική εκτίμηση του θανάτου της καρακάξας :D:D:Dαλλά δυστυχώς έτσι όπως πάει το πράγμα στις 20 Αυγούστου (αν ξεκινήσει αυτήν την ημερομηνία) κορακοειδή μας βλέπω να κυνηγάμε. Με όλα αυτά που έγιναν και γίνονται με έχει πιάσει φοβερή απαισιοδοξία για το μέλλον και δεν ξέρω ποια θα είναι η επόμενη δυσάρεστη έκπληξη που μας ετοιμάζουν ο ανεμελόκτιστος πρωθυπουργός και το αντικυνηγετικό λόμπι που αποφασίζει. Ακούγονται διάφορα για το τρυγόνι, για τις ημερομηνίες έναρξης και λήξης και δεν ξέρω τι θα γίνει :mad: