Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μας ειπε να βγαλουμε αδειες απο οκτωβριο και μετα και του λεο εγω που θελω να κυνηγαο απο τον αυγουστο θα μου πληρωσης το προστημο....γελαγε
Για αυτό πάμε κατά διαόλου... Ηττοπάθεια κ αγώνας μηδέν...
 
Μας ειπε να βγαλουμε αδειες απο οκτωβριο και μετα και του λεο εγω που θελω να κυνηγαο απο τον αυγουστο θα μου πληρωσης το προστημο....γελαγε
Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά τι μαλακας είναι αυτός???? Πρόεδρος ΚΣ να συμβουλεύει να μη βγουν νωρίς άδειες μήπως πάνε τσάμπα..... Ηλία....με τι ψυχή θα πας σε τούτον να βγάλεις άδεια τον Αύγουστο???? Εγώ τη γνώμη μου την έχω πει. Παράνομος δε θα βγω, αλλά ούτε σεντ του € σε αυτούς τους κλαπαρχιδες. Συγχωρέστε με για τη φρασεολογία αλλά μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Μιλάμε για κομμάτι του εαυτού μας, όχι για τζοκινγκ στο πάρκο....
Όποιος καεί από τον χυλό φυσάει και το γιαούρτι
Σίγουρες πληροφορίες ότι θα κοπεί δεν πιστεύω ότι έχει κάποιος με επιφύλαξη για τους δύο γνωστούς όλοι οι άλλοι έτσι το λένε επειδή την πατήσαμε και δεν υπάρχει εμπιστοσύνη
Απλά επειδή σιγοψηνονται και εκλογές δεν πιστεύω ότι θα προχωρήσουν σε κάτι τέτοιο και όχι μόνο για το κυνήγι αλλά γενικά καθολικό κλείσιμο θα τους πάρουν με τις πέτρες
Από την άλλη τους έχω και ικανούς για όλα
Αδερφέ άμα γίνουν εκλογές θα είναι μέσα στο Σεπτέμβρη Οκτώβρη. Ο τύπος παίζει με αντιπάλους τον βραδυποριακο και τον ταλαιπωριακο....αν ξαναβγεί και με αυτοδυναμία τι τον εμποδίζει να μας το λουκεταρει όποτε γουστάρει πάλι?????
 
Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά τι μαλακας είναι αυτός???? Πρόεδρος ΚΣ να συμβουλεύει να μη βγουν νωρίς άδειες μήπως πάνε τσάμπα..... Ηλία....με τι ψυχή θα πας σε τούτον να βγάλεις άδεια τον Αύγουστο???? Εγώ τη γνώμη μου την έχω πει. Παράνομος δε θα βγω, αλλά ούτε σεντ του € σε αυτούς τους κλαπαρχιδες. Συγχωρέστε με για τη φρασεολογία αλλά μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι. Μιλάμε για κομμάτι του εαυτού μας, όχι για τζοκινγκ στο πάρκο....

Αδερφέ άμα γίνουν εκλογές θα είναι μέσα στο Σεπτέμβρη Οκτώβρη. Ο τύπος παίζει με αντιπάλους τον βραδυποριακο και τον ταλαιπωριακο....αν ξαναβγεί και με αυτοδυναμία τι τον εμποδίζει να μας το λουκεταρει όποτε γουστάρει πάλι?????
Χωσε μπινελίκια αλύπητα!!!! Ο Κουλης παίζει ολομόναχος. Τώρα με εκλογικούς νόμους και άλλες τέτοιες αλχημείες και παπαριες δεν ξέρω αν βγει αυτοδυναμος αλλά όλο και κάποιο τσουτσεκι θα βρει για δεκανίκι. Επίσης από ότι λέει ο Ηλίας απλά θέλουν να μας τα παρουν αλλά δεν τους νοιάζει ποτέ αρκεί να τα παρουν.
 
Αδερφέ άμα γίνουν εκλογές θα είναι μέσα στο Σεπτέμβρη Οκτώβρη. Ο τύπος παίζει με αντιπάλους τον βραδυποριακο και τον ταλαιπωριακο....αν ξαναβγεί και με αυτοδυναμία τι τον εμποδίζει να μας το λουκεταρει όποτε γουστάρει πάλι????
Για τον συγκεκριμένο λόγο παρατραβηξε το παραμύθι δεν πιστεύω ότι θα το κάνει
Από την άλλη περιμένω να δω αργά ή γρήγορα τα λουκέτα που θα είναι μόνιμα ενάντια στο κυνήγι και τον τρόπο που θα μας τα πασάρουν και καταλαβαίνεις τι εννοώ
 
Συγγνώμη ρε φίλε, αλλά τι μαλακας είναι αυτός??
Εχεις Δηκιο ειναι απο αυτους που το κυνηγι το εχουν σαν ενα περιστασιακο χομπι ...οχι σαν τροπος ζωης...αν και εκανε πραγματα τον χειμωνα...αλλα και παλη λιγα για μενα
 
Διάβασα όλο το άρθρο του Τζιμερου.
Ούτε κυνηγός θα τα έγραφε καλύτερα.
Μήπως να τον κάνουμε πρόεδρο;;;;
Εξαιρετικα τα λεει
Δεν τον ξερω
Δεν ξερω αν εχει πολιτικα συμφεροντα να τα πει
Αλλα
1. Και να εχει; Σημασια εχει οτι ενας μη κυνηγος τα λεει ενω η ηγεσια των κυνηγων δεν εχει βγαλει αχνα. Και τα λεει και πολυ σωστα!!!
2. και να αποσκοπει σε ψηφους απο
Εμας και παλι τι;
Σημασια εχει οτι ξερει ποσοι ειμαστε αρα μας υπολογιζει!
το τραγικο ειναι που βλεπει και κατανοει πραματα τα οποια επρεπε η ηγεσια μας να εβλεπε να ελεγε και να εκμεταλευοταν....
 
Εξαιρετικα τα λεει
Δεν τον ξερω
Δεν ξερω αν εχει πολιτικα συμφεροντα να τα πει
Αλλα
1. Και να εχει; Σημασια εχει οτι ενας μη κυνηγος τα λεει ενω η ηγεσια των κυνηγων δεν εχει βγαλει αχνα. Και τα λεει και πολυ σωστα!!!
2. και να αποσκοπει σε ψηφους απο
Εμας και παλι τι;
Σημασια εχει οτι ξερει ποσοι ειμαστε αρα μας υπολογιζει!
το τραγικο ειναι που βλεπει και κατανοει πραματα τα οποια επρεπε η ηγεσια μας να εβλεπε να ελεγε και να εκμεταλευοταν....
ΧαΧα! Σε κάποιους ΜΑΣ βαζει δύσκολα ο Τζήμερος ....
 
Διάβασα όλο το άρθρο του Τζιμερου.
Ούτε κυνηγός θα τα έγραφε καλύτερα.
Μήπως να τον κάνουμε πρόεδρο;;;;
Εξαιρετικά τα λέει, ο άνθρωπος έχει τεράστιο ταλέντο στον λόγο, δυστυχώς όμως πιστεύω ότι απλά ...θηρεύει ψηφοφόρους από τη μεγάλη δεξαμενή τη δικιά μας... :rolleyes:
 
Εξαιρετικά τα λέει, ο άνθρωπος έχει τεράστιο ταλέντο στον λόγο, δυστυχώς όμως πιστεύω ότι απλά ...θηρεύει ψηφοφόρους από τη μεγάλη δεξαμενή τη δικιά μας... :rolleyes:
Δεν νομίζω να ζητάει την ψήφο μας,
αλλα και έτσι να είναι λέει ότι η κοινή λογική.
 
Εξαιρετικά τα λέει, ο άνθρωπος έχει τεράστιο ταλέντο στον λόγο, δυστυχώς όμως πιστεύω ότι απλά ...θηρεύει ψηφοφόρους από τη μεγάλη δεξαμενή τη δικιά μας... :rolleyes:
Κατά τη γνώμη μου τα πιστεύει πραγματικά. Το πρόβλημα είναι ότι τους άγριους νόμους της φύσης, θέλει να τους μεταφέρει και στην κοινωνία των ανθρωπων!
 
Ρε λες να είναι κομμουνιστής τελικά ο πρόεδρος κοίτα πως μοιράζει τα φυλλάδια ούτε στο ΠΑΜΕ να ήταν
Πάψε ρε και θα μας βάλει να πληρώνουμε τίποτα κουπονια. Θα μας τρέχει να κολλάμε και αφισες! Πάντως αν κάνει και φεστιβάλ και φέρει τους slipknot εγώ θα του δώσω άφεση αμαρτιών.
 
Πάψε ρε και θα μας βάλει να πληρώνουμε τίποτα κουπονια. Θα μας τρέχει να κολλάμε και αφισες! Πάντως αν κάνει και φεστιβάλ και φέρει τους slipknot εγώ θα του δώσω άφεση αμαρτιών.
Τα οικονομικά είναι χάλια βολέψου με κανέναν Παιτερη και πολύ σου είναι
Έρχονται οι μέρες και περνάνε δανεικά ζητάνε........ .drunk. .big smile.
 
Τα οικονομικά είναι χάλια βολέψου με κανέναν Παιτερη και πολύ σου είναι
Έρχονται οι μέρες και περνάνε δανεικά ζητάνε........ .drunk. .big smile.
Άμα φέρει slipknot και κάνει καλή διαφήμιση θα μαζέψει 50.000 κόσμο για πλακα. Να βάλει το εισιτήριο 40€ και μισά μισά με την μπάντα και να το χρήμα , ρέει!!!! Ας έχει τον Παϊτέρη support....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top