Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Άμα θες πάω και τους παλουκώνο εγώ.....βαράω και 6-7 τσίπρα πριν και τους περνάω σαν σπληνάντερο !!!!
Σειρα δεν νοιωθεις τιποτα ε?Μια αυτους μια την Παγωνη προχθες...
Αμα παρεις φορα τρυπας και τις πορτες μου φαινεται!
 
Μην τσακώνεστε αν ο Μητσοτάκης η ο Τσίπρας είναι μαζί μας. Ο Τσιπρας που ψάχνει ψήφους είναι μαζί μας,ο Μητσοτάκης που έχει τους ψήφους αλλά ψάχνει κάτι άλλο, μάλλον τα λεφτά ως γνήσιος Μητσοτάκης μας γράφει. Το θέμα είναι όταν λέμε ότι σαν κυνηγοί θέλομε κάτι να ανοίγουν οι πόρτες για να μας ακούσουν τουλάχιστον και μετά ας αποφασίσουν.
Υ.Γ. ποια προσφυγή στα δικαστήρια σας είπε κανένας ότι είναι ανεξάρτητα
Υ.Γ.2 οποίος ξαναψηφίσει Ν.Δ. δεν είναι μέλος της κυνηγετικής οικογένειας που θέλει ελεύθερο παραδοσιακό Κυνήγι
Υ.Γ.3 Αν κατέβει κόμμα Κυνηγών το ψηφίζουμε ακόμα και αν πρόεδρος είναι ο Αγγγελετος
 
Η γνωστή πατσαβούρα που είναι με τον Οικονόμου το πρωί και ο μ@λακας ο άντρας της!!!! Να δούμε πότε έχουν εκπομπή αυτοί να τους πλακωσουμε στα τηλ.
Ναι αυτή η βλαμμένη είναι που είναι όλο αστειακια και πνεύμα. 4 το απόγευμα είναι η εκπομπή καθημερινά. Εμετός προπαγάνδας. Γραφείο τύπου της ΝΔ κανονικά. Γενικά σε αυτό το κωλοχανειο όλοι λένε να μείνουν όλα κλειστά για το καλό μας!
 
Ναι αυτή η βλαμμένη είναι που είναι όλο αστειακια και πνεύμα. 4 το απόγευμα είναι η εκπομπή καθημερινά. Εμετός προπαγάνδας. Γραφείο τύπου της ΝΔ κανονικά. Γενικά σε αυτό το κωλοχανειο όλοι λένε να μείνουν όλα κλειστά για το καλό μας!
Δημητρη τα σκυλια ακολουθουν αυτον που τα ταιζει.
 
Το κυνήγι τελείωσε για φέτος, και καλύτερα να μην ξανανοίξει. Θα μας δώσει το χρόνο να κάνουμε ταμείο για πρόσωπα και πράγματα. Το internet δεν είναι επανάσταση και σοβαρή διαμαρτυρία. Έχουμε συλλόγους ομίλους κυνοφυλιας και πολλά αλλά μέρη που μπορούμε να φανούμε και να ξεκατινιαστούμε. Όταν οι ρουφιάνοι που είναι ανάμεσα μας πάνε και πούνε στο κόμμα ότι στη συνέλευση είχε 1000 άτομα θα τους νοιάξει όλους και ας γίνεται μέσα μακελειό
 
Ξαναγράφω λοιπόν γιατί δεν πέρασε το προηγούμενο μνμ μου.
Έχω την αίσθηση πως θα μας ανοίξουν αλλά με τους περιορισμούς του Δεκεμβρίου.
Προς το παρών.
Αυτήν την εντύπωση που άφησε να εννοηθει άνθρωπος του κυνηγετικού λομπι.
Καλά είναι και έτσι όμως για μας τους επαρχιώτες.
Για τους λοιπούς...του χρόνου.
Έτσι κι αλλιώς ήταν χαμένη χρόνια από τον Νοέμβριο.
 
Σειρα δεν νοιωθεις τιποτα ε?Μια αυτους μια την Παγωνη προχθες...
Αμα παρεις φορα τρυπας και τις πορτες μου φαινεται!
Χαχαχα άμα είναι για το καλό μας ....τα γ@μαω όλα !!!! Κάποτε ένας νυχτοβιος, πιτσιρικάς εγώ τα πίναμε στο μαγαζί που τραγουδούσε...υπόγειο στου Ζωγράφου, μου λέει....."Θοδωράκη σ αρέσει η τραγουδιάρα??? Καλή είναι Τάκη.....(μου την κανονιζει), να σου πω και κάτι ρε πιτσιρίκο....γ@μα μέχρι και χελώνα" χαχαχαχα!!!
 
Αυτή η πεβεκε που είναι; Άνοιξαν τα μαγαζιά και το κυνήγι που τους ενδιαφέρει δεν βγαλαν μια ανακοίνωση μια επιστολή! Κάτι!!!
Ειλικρινά ρε φίλε απορώ με αυτούς. Τι σκατα παίζει? Έχουν ανοίξει και η δραστηριότητα από την οποία ζουν είναι κλειστή. Σαν να πουν αύριο ανοίγω τα εστιατόρια αλλά σου απαγορεύω να φας και οι εστιατορες να μην βγάζουν άχνα διαμαρτυρίας.
 
Χαχαχα άμα είναι για το καλό μας ....τα γ@μαω όλα !!!! Κάποτε ένας νυχτοβιος, πιτσιρικάς εγώ τα πίναμε στο μαγαζί που τραγουδούσε...υπόγειο στου Ζωγράφου, μου λέει....."Θοδωράκη σ αρέσει η τραγουδιάρα??? Καλή είναι Τάκη.....(μου την κανονιζει), να σου πω και κάτι ρε πιτσιρίκο....γ@μα μέχρι και χελώνα" χαχαχαχα!!!
Γιαυτο εχουν λιγοστεψει οι χελωνες?
 
Η κυβ...παει στου λυμοξιολογους αυριο με εισηγηση για ανηγμα δευτερα προπο και κυνηγι εντος νομου...το ειπε στο σκαι
Ποιο σκαι...
Εδώ το συζητάμε η ομοσπονδία και οι σύλλογοι.
Κάντε κανένα τηλ να δείτε τι θα σας πουν.
 
Ρε τι ηλίθιοι είναι αυτοί? Τους την "επεσαν" όλοι μσζι για τον αποκλεισμό των κυνηγών με αμέτρητα στοιχεία και επιχειρήματα και απαντούσαν ότι να οι Επιτροπή ,οι ειδικοί , και ασυναρτησίες.
Αυτή η κυβέρνηση είναι " Τι το θες το ψυγείο αφού δεν καπνιζεις"
 
Ειλικρινά ρε φίλε απορώ με αυτούς. Τι σκατα παίζει? Έχουν ανοίξει και η δραστηριότητα από την οποία ζουν είναι κλειστή. Σαν να πουν αύριο ανοίγω τα εστιατόρια αλλά σου απαγορεύω να φας και οι εστιατορες να μην βγάζουν άχνα διαμαρτυρίας.
Ο μαυρουλις και ο λαμπρος ....που ειναι τα κεφαλια της π.ε.β.ε.κ.ε...εχουν λυπος κανουν και εξαγωγες χεστηκαν φια τους αλλους
 
Ποιός μαυρουλης ρε παιδιά όταν πρωτοξεκινησε να φτιάχνει σκάγια έβγαλε την αστυνομία και έκλεισε ρόλους τους υπολοιπους και πολλούς ιδιογομωτες που δεν είχαν άδεια για να χει μονοπώλιο το ξέρω από πολύ έμπειρη πηγή το χρήμα δε το νικάει τίποτα και θα τον νοιάζει για μας που θες δε θες γεμίζει τον περισσότερων τα φυσίγγια και πουλάει όλα τα σξαγια στιυς ιδιογομωτες .
 
Χαχαχα άμα είναι για το καλό μας ....τα γ@μαω όλα !!!! Κάποτε ένας νυχτοβιος, πιτσιρικάς εγώ τα πίναμε στο μαγαζί που τραγουδούσε...υπόγειο στου Ζωγράφου, μου λέει....."Θοδωράκη σ αρέσει η τραγουδιάρα??? Καλή είναι Τάκη.....(μου την κανονιζει), να σου πω και κάτι ρε πιτσιρίκο....γ@μα μέχρι και χελώνα" χαχαχαχα!!!
Θοδωρή το παρακανες απόψε δεν ξέρω πια ή ποιος θα τήν πληρωσει.
 
''πρωτα τα γυμνασια κ τα λυκεια κ μετα ολα τα αλλα...επομενα τα χιονοδρομικα και μετα τα μπουρδελα κ το κυνηγι...μετα τα μπουρδελα και ας περιμενει το κυνηγι...''α και ξαφνικα θα ανοιξει κ η εστιαση και ως δια μαγειας ας περιμενει το κυνηγι!αυτοι θα ανοιξουν και τα μπαρ με 1000 ατομα μεσα στο μαγαζι αλλα ''το κυνηγι δεν μπορουμε να το ελεγξουμε και θα διασπειρει τον ιο''τωρα επειδη δεν εχουν τι αλλο να πουν στην κυβερνηση, βρηκαν οτι δεν αφηνουμε το κυνηγι γιατι απαιτει μετακινηση απο νομο σε νομο,ενω τα χιονοδρομικα τα χουμε στην αυλη του σπιτιου μας και δεν θα μετακινηθουμε!δεν υπαρχουν αυτοι απλα...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top