Κυνηγετικά είδη Παρδαλάκης

Status
Not open for further replies.
Και γιατί τα πουλούσε σε άλλους εμπόρους σαν ιταλικά;
Βασίλη δεν νομίζω να τα πάσαρε σε καποιον σαν ιταλικά.....εγω εχω μιλήσει μαζί του κάποιες φορές παλιότερα κ δεν μ είπε ποτέ ψέμα. Τώρα τι να σου πω....μηπως κατι δεν κατάλαβαν καλά οι έμποροι που λες?!
 
Εγώ μάγκες ξέρω οτι ο Καρδαρ βγάζει πολύ καλά φυσίγγια κ τα imperial αξιόπιστα παααρα πολύ κ αυτο (baldinini) που οπως λένε οι σκοπευταραίοι γιατι εγω δεν ασχολουμε με το άθλημα είναι αξιόπιστο για να κάνεις την καβλάντα σου!!!
 
Βασίλη δεν νομίζω να τα πάσαρε σε καποιον σαν ιταλικά.....εγω εχω μιλήσει μαζί του κάποιες φορές παλιότερα κ δεν μ είπε ποτέ ψέμα. Τώρα τι να σου πω....μηπως κατι δεν κατάλαβαν καλά οι έμποροι που λες?!
Πατριωτη δεν το ελεγε! Και σε ιδιωτες ,ειδικα με τα ισπανικα δεν ηξερες τι επερνες! Κανε οτι κανεις αλλα τουλαχιστον πες μας τι ριχνουμε,εφοσων ειναι τοσο καλα αυτα που φτιαχνει θα συνεχισω να περνω! Ετσι παει,αλλα πες μου την αληθεια και εγω θα κρινω,ετσι που τα εχει κανει εχει χασει πολλους πελατες.
 
Πατριωτη δεν το ελεγε! Και σε ιδιωτες ,ειδικα με τα ισπανικα δεν ηξερες τι επερνες! Κανε οτι κανεις αλλα τουλαχιστον πες μας τι ριχνουμε,εφοσων ειναι τοσο καλα αυτα που φτιαχνει θα συνεχισω να περνω! Ετσι παει,αλλα πες μου την αληθεια και εγω θα κρινω,ετσι που τα εχει κανει εχει χασει πολλους πελατες.
Συμφωνώ απόλυτα, να στηρίξουμε τους Έλληνες βιοτέχνες αλλά αυτά με τις ονομασίες λινγκουινι και παεγια που αποσκοπούν ? Και καλά φτηνό εισαγόμενο φυσιγγι ,αφού είσαι γνωστός στην πιάτσα επωφελησου από την φήμη που θα σου δώσει αυτή όπως άλλους βιοτέχνες και κανε παιχνίδι με την επωνυμία σου.
 
Συμφωνώ απόλυτα, να στηρίξουμε τους Έλληνες βιοτέχνες αλλά αυτά με τις ονομασίες λινγκουινι και παεγια που αποσκοπούν ? Και καλά φτηνό εισαγόμενο φυσιγγι ,αφού είσαι γνωστός στην πιάτσα επωφελησου από την φήμη που θα σου δώσει αυτή όπως άλλους βιοτέχνες και κανε παιχνίδι με την επωνυμία σου.
Θελει να προετοιμασει το εδαφος για τις εξαγωγες..
 
Θελει να προετοιμασει το εδαφος για τις εξαγωγες..
Μακάρι Βασίλη αλλά θα προτιμούσα με το όνομα της φίρμας του , όταν βλέπω στο σκοπευτήριο (Αμερική )κάλυκες από την victory λέω μπράβο τους που τα κατάφεραν γιατί όχι και κάποιο ελληνικό.
 
Μακάρι Βασίλη αλλά θα προτιμούσα με το όνομα της φίρμας του , όταν βλέπω στο σκοπευτήριο (Αμερική )κάλυκες από την victory λέω μπράβο τους που τα κατάφεραν γιατί όχι και κάποιο ελληνικό.
Κωνσταντινε αστειευτηκα με αυτο που εγραψα.
Συμφωνω σε οσα λες.
 
Στο κατάστημα Παρδαλάκης Αλέξης, πλήρης σειρά σε τροφές IMPERIAL FOOD και NEW POWER FOOD, στις καλύτερες πάντα τιμές!!!
Αξίζει να σημειωθεί ότι οι πολυδοκιμασμένες ιδίως IMPERIAL, φημίζονται για την καλή αφομοίωση και για τα λίγα-σφιχτά και άοσμα κόπρανα.
Επικοινωνία για τιμές και ότι άλλο θέλετε, στο 2105310035.

1738

1739
 
Σε λίγες μέρες, ΝΕΑ προσθήκη προϊόντος, για την μεταφορά του αγαπημένου σας συντρόφου, στην καλύτερη τιμή της αγοράς.
Με την παραλαβή, θα ακολουθήσει παρουσίαση και φυσικά τιμές....
Αναμένουμε Διαμαντή.
 
Νέα προσθήκη προϊόντος!!
Τα πλαστικά ποιοτικά κλουβιά μεταφοράς της Ιταλικής FERPLAST.

-FERPLAST ATLAS CAR 100 ΚΛΟΥΒΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΚΥΛΟΥ 100 x 60 x 66CM

ΚΑΙ

-FERPLAST ATLAS CAR 80 82x51x61CM

Περιγραφή :
Ταξιδεύοντας με το αυτοκίνητο με το σκυλί σας με απόλυτη ασφάλεια δεν ήταν ποτέ ευκολότερη! Atlas Car είναι ανθεκτικό, ελαφρύ κλουβί μεταφοράς κατοικίδιων ζώων, κατασκευασμένο από πλαστικό με σιδερένια πόρτα. Σχεδιασμένα για να τοποθετείται στο εσωτερικό των περισσότερων αυτοκινήτων, είναι ένα κλουβί μεταφοράς για μεσαίου και μεγάλου μεγέθους σκυλιά.
Όταν επιλέγετε ένα κλουβί μεταφοράς από τη σειρά Atlas Car, μπορείτε να είστε βέβαιοι ότι οι πιστοί φίλοι σας θα έχουν ένα άνετο ταξίδι. Όλα τα μοντέλα έχουν μια σταθερή κλειδαριά ασφαλείας η οποία έχει πρόσφατα ανανεωθεί στα μεγαλύτερα μοντέλα Atlas Car 80, 100 και Maxi και είναι εύκολο να ανοιχτεί η αμφίδρομη συρόμενη πόρτα. Μεγάλες γρίλιες εξαερισμού, καλά αεριζόμενο, δύο αποθηκευτικοί χώροι στο επάνω μέρος, ενώ το υγιεινό στρώμα αποστράγγισης εξασφαλίζει ένα στεγνό περιβάλλον σε όλους τους χρόνους. Οι πρακτικές χειρολαβές στις πλευρές επιτρέπουν την εύκολη τοποθέτηση στο εσωτερικό του αυτοκινήτου.

Σε ΤΙΜΗ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!...
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ στο 2105310035
IMG_20190705_201555.jpgIMG_20190705_201621.jpgIMG_20190705_201651.jpgIMG_20190705_203254.jpgIMG_20190705_203403.jpg
 
Νέα προσθήκη προϊόντος!!
Τα πλαστικά ποιοτικά κλουβιά μεταφοράς της Ιταλικής FERPLAST.

-FERPLAST ATLAS CAR 100 ΚΛΟΥΒΙ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΣΚΥΛΟΥ 100 x 60 x 66CM

ΚΑΙ

-FERPLAST ATLAS CAR 80 82x51x61CM

Περιγραφή :
Ταξιδεύοντας με το αυτοκίνητο με το σκυλί σας με απόλυτη ασφάλεια δεν ήταν ποτέ ευκολότερη! Atlas Car είναι ανθεκτικό, ελαφρύ κλουβί μεταφοράς κατοικίδιων ζώων, κατασκευασμένο από πλαστικό με σιδερένια πόρτα. Σχεδιασμένα για να τοποθετείται στο εσωτερικό των περισσότερων αυτοκινήτων, είναι ένα κλουβί μεταφοράς για μεσαίου και μεγάλου μεγέθους σκυλιά.
Όταν επιλέγετε ένα κλουβί μεταφοράς από τη σειρά Atlas Car, μπορείτε να είστε βέβαιοι ότι οι πιστοί φίλοι σας θα έχουν ένα άνετο ταξίδι. Όλα τα μοντέλα έχουν μια σταθερή κλειδαριά ασφαλείας η οποία έχει πρόσφατα ανανεωθεί στα μεγαλύτερα μοντέλα Atlas Car 80, 100 και Maxi και είναι εύκολο να ανοιχτεί η αμφίδρομη συρόμενη πόρτα. Μεγάλες γρίλιες εξαερισμού, καλά αεριζόμενο, δύο αποθηκευτικοί χώροι στο επάνω μέρος, ενώ το υγιεινό στρώμα αποστράγγισης εξασφαλίζει ένα στεγνό περιβάλλον σε όλους τους χρόνους. Οι πρακτικές χειρολαβές στις πλευρές επιτρέπουν την εύκολη τοποθέτηση στο εσωτερικό του αυτοκινήτου.

Σε ΤΙΜΗ ΕΚΠΛΗΞΗ!!!!!...
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ στο 2105310035
View attachment 1790View attachment 1791View attachment 1792View attachment 1793View attachment 1794
Το atlas car 100, παιδιά το πήρα πριν 1,5 περίπου μήνα, πριν τα φέρει ο Αλέξης και έχω να πω ότι είναι ότι καλύτερο ιδίως για μέσα, αλλά και για καρότσα.
Είσαι 100% νόμιμος, δεν έχεις κανένα πρόβλημα, πλένεται πανεύκολα, ελαφρύ κλπ.
Και αν τσακώνονται τα σκυλιά, υπάρχει και διαχωριστικό.
Οι τιμές που τα έχει, είναι οι χαμηλότερες της αγοράς.
Δεν μπορώ να βάλω τιμές, λόγω του ότι πέφτουν παράπονα για τις χαμηλές τιμές των προϊόντων.
Εδώ είναι το δικό μου... με τοποθετημένο χώρισμα.
 

Attachments

  • IMG_20190512_143814.jpg
    IMG_20190512_143814.jpg
    244,6 KB · Προβολές: 20
  • IMG-61087d5efe478fd33b771a819484e016-V.jpg
    IMG-61087d5efe478fd33b771a819484e016-V.jpg
    175,8 KB · Προβολές: 24
Νέα παραλαβή σε άρβυλα της Ιταλικής COFRA...
COFRA SONNECK ORANGE ΚΑΙ COFRA SEAFORD ORANGE
ΤΙΜΗ: 125€
Πληροφορίες 2105310035
View attachment 1795View attachment 1796View attachment 1797View attachment 1798
Εγω πηρα απο τον κ.Παρδαλακη το παντελονι της cofra με τις ενισχυσεις (αδιαβροχο) και εμεινα ευχαριστημενος, γιατι εφαγε και βροχη και δυσβατα-πυκνα σημεια και δεν περασε τιποτα μεσα! Μου φαινεται οτι ειναι καλη εταιρεια αν και δεν την ειχα ξανακουσει!
 
Εγω πηρα απο τον κ.Παρδαλακη το παντελονι της cofra με τις ενισχυσεις (αδιαβροχο) και εμεινα ευχαριστημενος, γιατι εφαγε και βροχη και δυσβατα-πυκνα σημεια και δεν περασε τιποτα μεσα! Μου φαινεται οτι ειναι καλη εταιρεια αν και δεν την ειχα ξανακουσει!
Καλή είναι, βγάζει πιο πολύ ένδυση και υπόδηση εργασίας και όπως καταλαβαίνετε πρέπει να είναι ενισχυμένα.
Ξέρω ποιο παντελόνι πήρες. Είναι λίγο "βαρύ", αλλά είναι όπως τα λες.
Να ξέρετε ότι μια επίσκεψη στο μαγαζί, για όσους μπορούν, αξίζει και με το παραπάνω. Καθότι κυνηγός και ο ίδιος, θα σου συστήσει αυτό που πρέπει για το κυνήγι που κάνεις και όχι αυτό που θέλει να πουλήσει. Και οι τιμές καλύτερες και με σύγκριση...
 
ΒΑΛΙΤΣΑ NEGRINI 1607TA 2C

Περιγραφή:
Βαλίτσα όπλου με επένδυση αφρολέξ διαμορφωμένη για καραμπίνα με 2 κάννες.
Διαστάσεις: 95,5X24X8cm

ΤΙΜΗ 60€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ :2105310035
IMG_20190713_160508.jpgIMG_20190713_160453.jpgIMG_20190713_160414.jpg
 
ΒΑΛΙΤΣΑ NEGRINI 1610T

Περιγραφή:
Βαλίτσα όπλου με επένδυση αφρολέξ διαμορφωμένη για δίκαννο.
Διαστάσεις: 81Χ23Χ10cm

ΤΙΜΗ: 50€

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 2105310035
IMG_20190713_160542.jpgIMG_20190713_160526.jpgIMG_20190713_160435.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top