Κλήρωση αεροβόλου Stoeger XM1

George Ant.

Staff member
Το HuntersLife κληρώνει ένα αεροβόλο Stoeger XM1.
Μοναδική προϋπόθεση για συμμετοχή στην κλήρωση, είναι να έχετε κάνει τουλάχιστον 50 δημοσιεύσεις.
Για να δηλώσετε συμμετοχή πατάτε πάνω στο banner που υπάρχει στην αρχική σελίδα ή εδώ.

Συγγνώμη για τα ίδια post τις τελευταίες μέρες αλλά βάλαμε καινούριο σύστημα για τις κληρώσεις και μέχρι να καταλάβω πώς δουλεύει μου πήρε λίγο χρόνο.
Αν θέλετε να ρωτήσετε κάτι σχετικό ρωτάτε εδώ.
Αν δείτε να μην λειτουργεί κάτι σωστα, μου το λέτε.

Ευχαριστώ!!

stoeger-airguns-xm1-black-combo-2.jpg
 
Last edited:
Βλεπεις αν κάναμε σωστά την διαδικασία; ;;
Πάτησα επάνω ελεγε και κάτι αγγλικά δεν κατάλαβα τίποτα 😅
Το έχουμε κάνει όσο πιο απλό γίνεται! Ένα κουμπί βγάζει! Το πατάς και μπήκες στην κλήρωση!
( Το κοίταξα είσαι μέσα )
 
Βλεπεις αν κάναμε σωστά την διαδικασία; ;;
Πάτησα επάνω ελεγε και κάτι αγγλικά δεν κατάλαβα τίποτα 😅
Αν πατήσεις πάνω σου βγάζει το μήνυμα "
You have entered this raffle 1 time.
You have the maximum number of entries allowed for this raffle."
Και όλα οκ!
 
Καλοδεχούμενο το καινούργιο απόκτημα....είχα αεροβόλο πριν από 52 χρόνια αλλά του έβγαλα τα μάτια ... ελλείψει βολίδων ξύλα και χαλίκια του έβαζα, αυτό θα το έχω στα ώπα ώπα.....Τις ευχαριστίες μου στον σπόνσορα!!!!
 
Καλοδεχούμενο το καινούργιο απόκτημα....είχα αεροβόλο πριν από 52 χρόνια αλλά του έβγαλα τα μάτια ... ελλείψει βολίδων ξύλα και χαλίκια του έβαζα, αυτό θα το έχω στα ώπα ώπα.....Τις ευχαριστίες μου στον σπόνσορα!!!!
Με υγεια φιλε καλοριζικο .shake hands.
 
Καλοδεχούμενο το καινούργιο απόκτημα....είχα αεροβόλο πριν από 52 χρόνια αλλά του έβγαλα τα μάτια ... ελλείψει βολίδων ξύλα και χαλίκια του έβαζα, αυτό θα το έχω στα ώπα ώπα.....Τις ευχαριστίες μου στον σπόνσορα!!!!
Καλορίζικο!!
 
Καλοδεχούμενο το καινούργιο απόκτημα....είχα αεροβόλο πριν από 52 χρόνια αλλά του έβγαλα τα μάτια ... ελλείψει βολίδων ξύλα και χαλίκια του έβαζα, αυτό θα το έχω στα ώπα ώπα.....Τις ευχαριστίες μου στον σπόνσορα!!!!
Καλές βολές.....
 
Καλοδεχούμενο το καινούργιο απόκτημα....είχα αεροβόλο πριν από 52 χρόνια αλλά του έβγαλα τα μάτια ... ελλείψει βολίδων ξύλα και χαλίκια του έβαζα, αυτό θα το έχω στα ώπα ώπα.....Τις ευχαριστίες μου στον σπόνσορα!!!!
Καλορίζικο, με υγεία να το χαρείς!
 
Back
Top