Καλύτερη ιταλική εταιρία ημιαυτόματων.

Ποια ιταλική εταιρία βγάζει ποιοτικότερα κυνηγετικά και γιατί

  • Beretta

    Votes: 35 36,1%
  • Benelli

    Votes: 46 47,4%
  • Breda

    Votes: 3 3,1%
  • Franchi

    Votes: 5 5,2%
  • Marocchi

    Votes: 0 0,0%
  • Fabarm

    Votes: 8 8,2%

  • Total voters
    97
Καλά θα βρω v3 αν μπορέσω ...

Για ρώτα τους τι διαφορές διάτρησης έχουν βρει σε σχέση με άλλα όπλα (και ποιά) για να ξέρω τι να περιμένω.
10% 20% 100% 200%
Επίσης με ποιο όπλο σύγκριναν την v3 και στα πόσα μέτρα ?
Στην κεντρική ή την περιφερειακή διάτρηση είδαν την διαφορά (πόσο εκτός κέντρου μέτρησαν την περιφερειακή) ?
Επίσης σε τι θερμοκρασία έκαναν τις δοκιμές ?

Αν το είδαν στο κυνήγι (το πιο πιθανό) δεν θα κάνω καμιά μέτρηση διότι θα χάσω τον χρόνο μου.
Βασίλη πάρε μία v3 αν κυνηγάς πουλιά .Για να πάψεις να ανχωνεσαι μέτα και να ασχολείσαι με διατρήσεις .Τα υπόλοιπα είχαμε να λέμε στο λέει ο leo στο λέω εγώ που δεν είμαι ο leo αλλά μέσω δύο άλλων σκοπευτών και κυνηγών ότι το όπλο έχει την μεγαλύτερη διάτρηση από όσα όπλα κυκλοφορούν και τα καλύτερα σκοτωματα το έχει πει ο Άρης .Κάτσε λίγο ακόμα έρχονται Χριστούγεννα και θα το πεί και ο άγιος Βασίλης και ακόμη θες δοκιμή?
 
Καλά θα βρω v3 αν μπορέσω ...

Για ρώτα τους τι διαφορές διάτρησης έχουν βρει σε σχέση με άλλα όπλα (και ποιά) για να ξέρω τι να περιμένω.
10% 20% 100% 200%
Επίσης με ποιο όπλο σύγκριναν την v3 και στα πόσα μέτρα ?
Στην κεντρική ή την περιφερειακή διάτρηση είδαν την διαφορά (πόσο εκτός κέντρου μέτρησαν την περιφερειακή) ?
Επίσης σε τι θερμοκρασία έκαναν τις δοκιμές ?

Αν το είδαν στο κυνήγι (το πιο πιθανό) δεν θα κάνω καμιά μέτρηση διότι θα χάσω τον χρόνο μου.
Μπορει να ειχαν ευθυγραμμιστεί και οι πλανητες.
Θελω μια ρεμι. Aργοτερα ομως. 1187 ή V3.
H 1187 Βασίλη με 28γρ εχει λοξυγγες?
 
Franchi έχει πολύ καλές κριτικές και είναι ωραίο όπλο!
Αν κοιτάς τι λέει ο καθένας μας στο τέλος δεν θα πάρεις καμία.Αν τα έχεις επωμισει όλα τότε εξαρτάται αποκλειστικά από εσένα.Τα βάζεις κάτω βλέπεις +- τα ζυγίζεις και αποφασίζεις.
 
Βασίλη πάρε μία v3 αν κυνηγάς πουλιά .Για να πάψεις να ανχωνεσαι μέτα και να ασχολείσαι με διατρήσεις .Τα υπόλοιπα είχαμε να λέμε στο λέει ο leo στο λέω εγώ που δεν είμαι ο leo αλλά μέσω δύο άλλων σκοπευτών και κυνηγών ότι το όπλο έχει την μεγαλύτερη διάτρηση από όσα όπλα κυκλοφορούν και τα καλύτερα σκοτωματα το έχει πει ο Άρης .Κάτσε λίγο ακόμα έρχονται Χριστούγεννα και θα το πεί και ο άγιος Βασίλης και ακόμη θες δοκιμή?
Αφού δεν κυνηγάω πλιά λέμε ... κατ' εξαίρεση μόνο ...
Επειδή σας ακούω τραβάω αυτά που τραβάω ... και για να σας ακούω σας παίρνω σοβαρά ... εσείς δεν ξέρω ... 🤪
Μπορει να ειχαν ευθυγραμμιστεί και οι πλανητες.
Θελω μια ρεμι. Aργοτερα ομως. 1187 ή V3.
H 1187 Βασίλη με 28γρ εχει λοξυγγες?
Άσε τον Γιάννη να λέει ... πλάκα μου κάνει ... έλεγε και τις benelli σκορποσκαγιάστρες και δεν ίσχυε ... 😂
 
Αφού δεν κυνηγάω πλιά λέμε ... κατ' εξαίρεση μόνο ...
Επειδή σας ακούω τραβάω αυτά που τραβάω ... και για να σας ακούω σας παίρνω σοβαρά ... εσείς δεν ξέρω ... 🤪

Άσε τον Γιάννη να λέει ... πλάκα μου κάνει ... έλεγε και τις benelli σκορποσκαγιάστρες και δεν ίσχυε ... 😂
Μια χαρά είσαι με την μ2 αφού δεν κυνηγάς:rolleyes:
 
Back
Top