Καιρός

δηλαδη φηλε μου θα πας χρηστουγενιατηκα κυνηγι , ο οχι αυτο ποτε δεν το εχω κανει , ουτε θα το κανω οση στερηση και να εχω και οσα πουλια και να εχει , εγω θα παω σαββατο , και απογευμα δευτερας
 
δηλαδη φηλε μου θα πας χρηστουγενιατηκα κυνηγι , ο οχι αυτο ποτε δεν το εχω κανει , ουτε θα το κανω οση στερηση και να εχω και οσα πουλια και να εχει , εγω θα παω σαββατο , και απογευμα δευτερας

Ναι φίλε μου, αν μου δωθεί η δυνατότητα θα πάω και τις τρεις μέρες. Τις ώρες που είμαι εκτός νυμφώνος δεν με ψάχνει κανείς, όλοι κοιμούνται.....εσένα τί σε κρατάει και δεν πας τη Κυριακή ?
 
Ναι φίλε μου, αν μου δωθεί η δυνατότητα θα πάω και τις τρεις μέρες. Τις ώρες που είμαι εκτός νυμφώνος δεν με ψάχνει κανείς, όλοι κοιμούνται.....εσένα τί σε κρατάει και δεν πας τη Κυριακή ?
Και εγώ μαζί σου .my man..hunter..hunter.
 
Αν επαληθευτούν οι προβλέψεις για την Παρασκευή,προβλέπεται αρκετό χιόνι ακόμα και μέσα στην Θεσ/νίκη και ισχυρός παγετός συνοδεία δυνατών βοριάδων.
Ο κ.Αρναούτογλου λέει ότι πρέπει να περιμένουμε μέχρι την Τρίτη-Τετάρτη για να είμαστε σίγουροι.
Μας βλέπω το τριήμερο να μας κρατάει μέσα.....xm. .buy buy.
 
Αν επαληθευτούν οι προβλέψεις για την Παρασκευή,προβλέπεται αρκετό χιόνι ακόμα και μέσα στην Θεσ/νίκη και ισχυρός παγετός συνοδεία δυνατών βοριάδων.
Ο κ.Αρναούτογλου λέει ότι πρέπει να περιμένουμε μέχρι την Τρίτη-Τετάρτη για να είμαστε σίγουροι.
Μας βλέπω το τριήμερο να μας κρατάει μέσα.....xm. .buy buy.

Να σκέφτεσαι θετικά ! .pop.
 
Αν επαληθευτούν οι προβλέψεις για την Παρασκευή,προβλέπεται αρκετό χιόνι ακόμα και μέσα στην Θεσ/νίκη και ισχυρός παγετός συνοδεία δυνατών βοριάδων.
Ο κ.Αρναούτογλου λέει ότι πρέπει να περιμένουμε μέχρι την Τρίτη-Τετάρτη για να είμαστε σίγουροι.
Μας βλέπω το τριήμερο να μας κρατάει μέσα.....xm. .buy buy.
Αυτά βλέπω κι εγω Γιώργο και δεν ξέρω αν μπορεσω τελικά να φύγω την Παρασκευή.Οσο για το Σάββατο οι θερμοκρασίες που δινει για δω ειναι -9 με-6 την μέγιστη!!!!
 
Αν επαληθευτούν οι προβλέψεις για την Παρασκευή,προβλέπεται αρκετό χιόνι ακόμα και μέσα στην Θεσ/νίκη και ισχυρός παγετός συνοδεία δυνατών βοριάδων.
Ο κ.Αρναούτογλου λέει ότι πρέπει να περιμένουμε μέχρι την Τρίτη-Τετάρτη για να είμαστε σίγουροι.
Μας βλέπω το τριήμερο να μας κρατάει μέσα.....xm. .buy buy.
Και γιατί δεν το σκέφτεσαι ότι σ/κ θα είναι συνθήκες κυνηγιού..;! Πάντα με ιντριγκαρει η ταλαιπώρια.buy buy.!
 
Να σκέφτεσαι θετικά ! .pop.

εχει κλειδωσει η κακοκαιρια για το π.σ.κ
το μονο που ειναι λιγο ασταθες ακομα ειναι η πορεια του χαμηλου απο το σαββατο ,και ποσο θα επειρεασει τα αν.προσινεμα.αττικη,ευβοια,φθιωτιδα..κτλ.κτλ
η μακεδονεια θα δει πολλα χιονια ακομα και στα πεδινα της..και γενικοτερα θα ασπρισουν ολα τα ορεινα της χωρας
 
Και γιατί δεν το σκέφτεσαι ότι σ/κ θα είναι συνθήκες κυνηγιού..;! Πάντα με ιντριγκαρει η ταλαιπώρια.buy buy.!
Φίλε Στεφ το θέμα είναι ότι με τέτοιες συνθήκες θα βγούνε απαγορευτικά κυνηγίου.
Αλλά και οι μετακινήσεις θα είναι δύσκολες.
Σκέφτομαι να πάω στον βάλτο αλλά είναι όλα στο φλού ακόμα...θα δίξει...
 
Φίλε Στεφ το θέμα είναι ότι με τέτοιες συνθήκες θα βγούνε απαγορευτικά κυνηγίου.
Αλλά και οι μετακινήσεις θα είναι δύσκολες.
Σκέφτομαι να πάω στον βάλτο αλλά είναι όλα στο φλού ακόμα...θα δίξει...
Για τα απαγορευτικά δεν έχεις άδικο. Τηλέφωνο στο δασαρχείο της περιοχής πάντα για σιγουριά. Η δυσκολία στη μετακίνηση είναι ένα από αυτά που με ιντριγκαρουν. Καλή προετοιμασία και όλα κομπλέ. Οι περισσότεροι κυνηγοί έχουμε μια καλύτερη γνώση της προετοιμασίας και του τρόπου οδήγησης σε ακραίες συνθήκες. Πονεμένη ιστορία ο βάλτος. Τυχεροί όσοι έχουν τη δυνατότητα να κυνηγάνε εκεί. Ελπίζω να αξιωθω κάποια στιγμή να βρεθώ σε παρέα υδρόβιων και να κάνω και αυτό το κυνήγι.
 
εχει κλειδωσει η κακοκαιρια για το π.σ.κ
το μονο που ειναι λιγο ασταθες ακομα ειναι η πορεια του χαμηλου απο το σαββατο ,και ποσο θα επειρεασει τα αν.προσινεμα.αττικη,ευβοια,φθιωτιδα..κτλ.κτλ
η μακεδονεια θα δει πολλα χιονια ακομα και στα πεδινα της..και γενικοτερα θα ασπρισουν ολα τα ορεινα της χωρας

χαίρομαι που σε βρίσκω σε αυτή τη σελίδα...
μπορείς αν θέλεις να περάσεις από εδώ
http://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-210
και να πεις δυο λόγια και για ανθρώπους που δεν σε έχουν παρακολουθήσει, παλαιότερα.
 
το ποιο κρυο σ.κ του φετινου χειμωνα προ των πυλων
τα καναλια θα μας πριξουν παλι και τα τρομολαγνικα site
πολλα νερα απο παρασκευη . πολλα και τα χιονια (κεντρικη και βορεια χωρα σιγουρα θα εχει απαγορευσεις)
παρασκευη μεσημερι η ωρα της θεσσαλονικης
σαββατο αθηνα, η ευβοια εκτος συναγωνισμου και παλι κανονικο θαψιμο
κυριακη ολικο παγετο σε ολη την κεντρικη και βορεια χωρα..
 
Για κρητη προγνοση????
πολλες οι βροχες φιλε μου ..και στο πρωτο κομματι εως παρασκευη απογευμα με ν/δ αλλα και στο δευτερο με την αλλαγη σε βορειο ρευμα,.
οι βροχες σε εσας θα κρατησουν και την κυριακη...χιονια στα ορεινα ενοειτε και παλι,,
 
Back
Top