Καιρός

Λίγο χλωμό το Σάββατο περίξ Αττικής
Άσε να πάμε λίγο ποιο κοντα να το δούμε καλυτερα ..
Σήμερα θα σου έλεγα Κυριακή παντως
Περικλη το περιξ Αττικης για μας ειναι ακτινα καμμια 200 χιλ πηγαινε οποτε αναμενουμε βορρας, ανατολη,δυση,νοτος ολα δικα μας ειναι τα χιλ τα μαμαμε εμεις.my man..big smile..big smile..big smile.δεχομαστε και συντεταγμενες.very funny..very funny..very funny..very funny.
 
Το Σάβατο τράβα να κυνηγήσεις σουβλάκια στον φίλο καλύτερα....
Να ερθω να σε παρω;.love. θα σου κανω και τις ενεσουλες σου.love..love. θα σε τριψω και λιγο πιο ψηλα απο το γονατο και προς τα πισω.my man. η αμα θες προς τα μπροστα.my man. θα τα βρουμε τελος παντων.love..love..love..love.
 
.my man.Θες να πας για βόλτα ή για φάσσες ;
Τα μπαλακια μου μου λένε πως καλα θα ειναι να πας.buy.
Όλο εξυπνάδες είσαι αλεπουδιαρη!!!.xm.ειναι κάτι καριολες που μια εμφανίζονται και μια εξαφανίζονται.....λέω να τις εξαφανίσω γενικά από προσώπου γης!.lazy.
 
Περικλή μιλαααααα Σάββατο Αττικό Βοιωτία;;
Αττικοβοιωτια έχει νερό αύριο παιδιά πολύ.
Αύριο έτσι όπως το βλέπω εγώ ν.δυτικη πελλοπονησο μόνο δεν έχει νερό και κεντρική Μακεδονία.
Η αττικοβοιωτια δείχνει να έχει βροχή και Κυριακή ξημερώματα με το β.α ρεύμα........Το χαμηλό πάει αρκετά αργά,άσχημα μαντάτα
 
Αττικοβοιωτια έχει νερό αύριο παιδιά πολύ.
Αύριο έτσι όπως το βλέπω εγώ ν.δυτικη πελλοπονησο μόνο δεν έχει νερό και κεντρική Μακεδονία.
Η αττικοβοιωτια δείχνει να έχει βροχή και Κυριακή ξημερώματα με το β.α ρεύμα........Το χαμηλό πάει αρκετά αργά,άσχημα μαντάτα
Τκς Περικλη
 
Είμαι σε δίλημμα για αύριο...
Έλεγα να πάω στα ψηλά για τσαρτσάρες και κεδρότσιχλες αλλά βλέπω τον καιρό λένε θα ασπρίσουν τα βουνά πάνω από τα 500-600 μέτρα.
Πέρι πως τα βλέπεις τα πράγματα για κεντρική Μακεδονία;
 
Back
Top