Καιρός

Fuck you ρε. Μου κάνεις σκωτζεζικο ντους κάθε μέρα. Αλλά άσε σε έχω πάρει γραμμή!!! Κάνεις την δική μου ιεροτελεστία! Κλάψα και απαισιοδοξία για να βγει το ποθουμενο. Κράτα μας ενήμερους, από το πληκτρολόγιο σου κρεμομαστε!!!! Να ξέρω πότε θα αρρωστήσω , αύριο δυστυχώς δεν γίνεται...
Δεν γράφουμε τι ευχόμαστε να γίνει ρε συ .
Δεν κάνουνε hopecasting 🤣🤣🤣🤣
Γράφουμε τι βλέπουμε την κάθε μέρα, ξεχωριστά ..
Άλλες φορές είναι καλά ,άλλες όχι....

Εάν ,σου γράψω τώρα τι δείχνει για την επόμενη εβδομάδα θα με βρίζεις όλη μέρα.. Δεν το κάνω ακόμα 🤣🤣🤣🤣
 
Δεν γράφουμε τι ευχόμαστε να γίνει ρε συ .
Δεν κάνουνε hopecasting 🤣🤣🤣🤣
Γράφουμε τι βλέπουμε την κάθε μέρα, ξεχωριστά ..
Άλλες φορές είναι καλά ,άλλες όχι....

Εάν ,σου γράψω τώρα τι δείχνει για την επόμενη εβδομάδα θα με βρίζεις όλη μέρα.. Δεν το κάνω ακόμα 🤣🤣🤣🤣
Το είδα......
 
View attachment 57540
Πάμε για κάψιμο παίδες.. όχι όμως από το ντουφεκιδι αλλά από τον ήλιο :cool:
Όταν γράψαμε εδώ μέσα για ζωνικη κυκλοφορία, αυτοί έτρωγαν βελανίδια 🤣🤣🤣

Πλάκα κάνω προφανώς...
Είναι σωστό αυτό που λέει..
Και για τις βροχές, οι όποιες όλο και μειώνονται αυτή την εβδομάδα...
Και για τα χαμηλά στην δυτική Ευρώπη..
 
Εξερετικη βροχι ολλο το βράδυ ακόμα ρίχνει…μας έσωσε
Οριστε ρε γκρίνια.....

Υ.Γ.
Και εδω εχει συννεφια, λίιιγο αραιη βεβαια ακομη, αλλα το μεσημερι, πιστευω να μας κανει τη χαρη ετσι οπως το παει...🌧️🌧️🌧️
 
Οριστε ρε γκρίνια.....

Υ.Γ.
Και εδω εχει συννεφια, λίιιγο αραιη βεβαια ακομη, αλλα το μεσημερι, πιστευω να μας κανει τη χαρη ετσι οπως το παει...🌧️🌧️🌧️
Παρασκευή δειχνει επιτέλους ένα σχετικά γρήγορο αλλά καλο πέρασμα με βροχές ξεκινώντας από εσένα και έρχεται κατά εμένα. Μακάρι να το ρίξει και ας χάσουμε το Σάββατο. Σαββατο μεσημέρι δειχνει να ανοίγει οπότε Κυριακή μπορούμε να ελπίζουμε για κάτι καλό. Αναμένουμε βεβαίως την πιο έμπειρη και έγκυρη ανάλυση του @periklis-ath ...
 
Παρασκευή δειχνει επιτέλους ένα σχετικά γρήγορο αλλά καλο πέρασμα με βροχές ξεκινώντας από εσένα και έρχεται κατά εμένα. Μακάρι να το ρίξει και ας χάσουμε το Σάββατο. Σαββατο μεσημέρι δειχνει να ανοίγει οπότε Κυριακή μπορούμε να ελπίζουμε για κάτι καλό. Αναμένουμε βεβαίως την πιο έμπειρη και έγκυρη ανάλυση του @periklis-ath ...
εγω πσκ πονταρω να μπουνε φετος.
 
Back
Top