Θαυμάζοντας...

μια συνεφιασμενη φωτο με τον εβρο να κυλαει εμπρος και τον κλαψη στο βαθος....
IMGP0007.jpg
 
κατσε γιατι με τα ξεκωλα μπωρη να εχουμε και διαγραφηηη .think. της πρωαλες με διαγραψανε μια φωτο για μια κουτσουλια μπεκατσας που εβαλα.hair.
Εγώ το έσβησα Σάκη αν θεωρείς εσύ ωραίο σε μια συνταγή να βάζουμε κουτσουλιες τι να πω ρε φίλε?
 
κατσε γιατι με τα ξεκωλα μπωρη να εχουμε και διαγραφηηη .think. της πρωαλες με διαγραψανε μια φωτο για μια κουτσουλια μπεκατσας που εβαλα.hair.
αγνωστες οι βουλες του .........
forum....
Σάκη ανοίγει ένα νέο μέλος θέμα για συνταγή με κουλουράκια σε σχήμα μπεκάτσας κι από κάτω του βάζεις εσύ μια κουτσουλιά μπεκάτσας... κολλάει το ένα με το άλλο; κι αν προσβαλλόταν ο άνθρωπος;;; δε νομίζω δα να σου έχει ξαναδιαγραφεί ποστ, ιδιαίτερα δε απ' τα αστεία σου που κατά καιρούς μας βάζεις και μας αρέσουν σε όλους
 
Σάκη ανοίγει ένα νέο μέλος θέμα για συνταγή με κουλουράκια σε σχήμα μπεκάτσας κι από κάτω του βάζεις εσύ μια κουτσουλιά μπεκάτσας... κολλάει το ένα με το άλλο; κι αν προσβαλλόταν ο άνθρωπος;;; δε νομίζω δα να σου έχει ξαναδιαγραφεί ποστ, ιδιαίτερα δε απ' τα αστεία σου που κατά καιρούς μας βάζεις και μας αρέσουν σε όλους
Με το φόρουμ τους την έδωσε? Δεν λένε πάλι καλά που υπάρχει και αυτό δόξα το Θεό. Πάντα οι άλλοι φταίνε βέβαια μέχρι να βγάλει το σαμάρι το ιπτάμενο ποιντερ και η χήνα να ξανακάνει φτερό και να γυρίσει στην Ρουμανια .sarcastic.
 
Back
Top