Η κοπή της πίτας του HuntersLife.gr

Θα βάλουμε φουστανελάδες σε όλη τη διαδρομή.......sarcastic.
Όλα γίνονται .
Εεεεεεε!!!!! αν είναι έτσι κάτι θα γίνει λοιπόν!!!!!Θα πρέπει να κλείσουμε και τραπέζι ή εκεί θα γίνουν όλα κατά την άφιξη;.shake.
 
Εεεεεεε!!!!! αν είναι έτσι κάτι θα γίνει λοιπόν!!!!!Θα πρέπει να κλείσουμε και τραπέζι ή εκεί θα γίνουν όλα κατά την άφιξη;.shake.
έλα εσύ και θα σηκωθώ να κάτσεις (2 καθίσματα πιάνω λόγω όγκου) :)
 
Εεεεεεε!!!!! αν είναι έτσι κάτι θα γίνει λοιπόν!!!!!Θα πρέπει να κλείσουμε και τραπέζι ή εκεί θα γίνουν όλα κατά την άφιξη;.shake.

Όλο το μαγαζί για πάρτι σου ... .shake hands.. Κάτσε να δεις τι έχει να πάθει ο μπαρμπα Χαράλαμπος, θα τρέχει να βρει αρνιά για τους επόμενους :D
 
Εεεεεεε!!!!! αν είναι έτσι κάτι θα γίνει λοιπόν!!!!!Θα πρέπει να κλείσουμε και τραπέζι ή εκεί θα γίνουν όλα κατά την άφιξη;.shake.

Φιλαρακι δεν πας σε Παολα-Παντελιδη, για φαγητο θα παμε... Ελα εσυ κ μη γιανιζεις, φερε κ την οικογενεια, φερε κ το σκυλι να κατσει εκει διπλα μας... .yel..yel..yel.
Όλο το μαγαζί για πάρτι σου ... .shake hands.. Κάτσε να δεις τι έχει να πάθει ο μπαρμπα Χαράλαμπος, θα τρέχει να βρει αρνιά για τους επόμενους :D
Αμα μας ξανακλεισει τραπεζι ο Χαραλαμπης εμενα να με φτυσεις... .eat..eat..eat..eat..eat.
 
Και γαμώ τα σχήματα θα κάνουμε! .very funny.

Gerry να τραγουδήσουμε εκείνο το τραγουδάκι που λέει ...'μα δεν θυμήθηκα το χρώμα των φτερών σου ,ουτε το χρώμα της τσιμπίδας σου θυμήθηκα ......."
 
Λεβέντες το ποσό δεν θα υπερβεί τα 15 ευρώ το άτομο.
Μας το διαβεβαίωσε χθες ο μαγαζάτορας.
Μάλιστα θα μας παραχωρήσει ένα μέρος του μαγαζιού στο οποίο ουσιαστικά θα είμαστε μόνο εμείς
 
Λεβέντες το ποσό δεν θα υπερβεί τα 15 ευρώ το άτομο.
Μας το διαβεβαίωσε χθες ο μαγαζάτορας.
Μάλιστα θα μας παραχωρήσει ένα μέρος του μαγαζιού στο οποίο ουσιαστικά θα είμαστε μόνο εμείς
εγώ θέλω δίπλα στην πίστα
πολύ σωστή η χθεσινή επίσκεψη για να ξέρει ο καθένας τι θα στοιχίσει
.shake hands.
 
Παιδες εγω δεν θα μπορεσω να παρεβρεθω στην ****Κοπή Πίτας HuntersLife.gr 2015**** και να τιμησω ολη αυτην την προσπαθεια που εχετε καταβαλει λογω προσφατου οικογενειακου πενθους
Καλα να περασετε που ειμαι σιγουρος γιαυτο αφου η παρεα θα ειναι δυνατη οπως παντα αλλωστε
Συνεχιστε ετσι να οργανωνετε συγκεντρωσεις και συναντησεις αυτο ειναι που μετραει οπως επισης το ευχαριστο περιβαλλον που εχετε διαμορφωσει σε αυτο το φορουμ το εχουμε ολοι αναγκη
Υγεια σε ολους μας και ραντεβου στα κυνηγοτοπια ;)
 
Κώστα συλλυπητήρια, θα ήθελα να εισαι μαζί μας αλλα ο λόγος της απουσίας σου ειναι λογικός. Θα πιούμε και 2 ποτηράκια στην υγεία σου!
 
Συλλυπητήρια Κωστή.

Το κανόνισα τελικά θα έρθω κ εγώ στην κοπή της πίτας. 06/02 τελειώνει εξεταστική, 07/02 έρχομαι. Δεν πιστεύω να αλλάξει η ημερομηνία . .yel.
Καμιά προβατίνα θα έχει το μαγαζί; .goodboy.
 
Back
Top