Ευχαριστίες

Θα ήθελα να πω εδώ δημόσια στο φόρουμ " ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ " στον φίλο Νικολή, αφού εδώ τον γνώρισα, που μας άνοιξε το σπίτι του και φιλοξένησε εμένα με την οικογένειά μου στην Κρήτη. Ήταν η αιτία να γίνει πραγματικότητα οι διακοπές φέτος στην Κρήτη αφού αρχικά ξεκίνησε σαν αστείο, αστείο λόγω των οικονομικών δυσκολιών που όλοι βιώνουμε τούτο το καιρό, ότι θα κυνηγήσουμε μαζί λαγό! Δεν έχω παράπονο, με πήγε για τριγονια, αλλά άλλα πήγαιναν γρήγορα και άλλα περνούσαν μακριά!.sarcastic.
Νικολή σε ευχαριστούμε!.shake hands.
Επίσης να ευχαριστήσω τον Μήρο και τον Μιχάλη (αδερφό του) για το καφεδάκι καθώς και τον Ευριπίδη, τον Βίκτωρα και τον Τεό που μπόρεσαν και τα είπαμε από κοντά!
Εύχομαι υγεία σε όλους, καλά κυνήγια και είς τό επανιδειν!
 
Last edited:
Παρακαλώ Αρίστο! Είχαν πλάκα τα τρυγόνια, αλλά δεν σταμάτησε η κουβέντα πως να σκοτώσεις; .sarcastic.

Συγχαρητήρια σε όλους!
Νικολή, ένα δίκλινο κράτα μου για του χρόνου με παιδικό κρεβάτι ;)
Το Σεπτέμβρη στις φάσσες σε θέλω. 1400μ στα χαράκια πάνω με βολές αστραπής.
 
Παρακαλώ Αρίστο! Είχαν πλάκα τα τρυγόνια, αλλά δεν σταμάτησε η κουβέντα πως να σκοτώσεις; .sarcastic.


Το Σεπτέμβρη στις φάσσες σε θέλω. 1400μ στα χαράκια πάνω με βολές αστραπής.
Πόσους θα καλέσει ρε απατεώνα στις φασσες;o_O
 
Θα ήθελα να πω εδώ δημόσια στο φόρουμ " ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ " στον φίλο Νικολή, αφού εδώ τον γνώρισα, που μας άνοιξε το σπίτι του και φιλοξένησε εμένα με την οικογένειά μου στην Κρήτη. Ήταν η αιτία να γίνει πραγματικότητα οι διακοπές φέτος στην Κρήτη αφού αρχικά ξεκίνησε σαν αστείο, αστείο λόγω των οικονομικών δυσκολιών που όλοι βιώνουμε τούτο το καιρό, ότι θα κυνηγήσουμε μαζί λαγό! Δεν έχω παράπονο, με πήγε για τριγονια, αλλά άλλα πήγαιναν γρήγορα και άλλα περνούσαν μακριά!.sarcastic.
Νικολή σε ευχαριστούμε!.shake hands.
Επίσης να ευχαριστήσω τον Μήρο και τον Μιχάλη (αδερφό του) για το καφεδάκι καθώς και τον Ευριπίδη, τον Βίκτωρα και τον Τεό που μπόρεσαν και τα είπαμε από κοντά!
Εύχομαι υγεία σε όλους, καλά κυνήγια και είς τό επανιδειν!
Αξιεπαινος ο Νικόλας για την πράξη του . Πολλά μπράβο και στα υπόλοιπα παιδιά που έχουν αποδείξει την φιλοξενία τους. Πάντα να μεινεται έτσι παιδιά.
 
Θα ήθελα να πω εδώ δημόσια στο φόρουμ " ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ " στον φίλο Νικολή, αφού εδώ τον γνώρισα, που μας άνοιξε το σπίτι του και φιλοξένησε εμένα με την οικογένειά μου στην Κρήτη. Ήταν η αιτία να γίνει πραγματικότητα οι διακοπές φέτος στην Κρήτη αφού αρχικά ξεκίνησε σαν αστείο, αστείο λόγω των οικονομικών δυσκολιών που όλοι βιώνουμε τούτο το καιρό, ότι θα κυνηγήσουμε μαζί λαγό! Δεν έχω παράπονο, με πήγε για τριγονια, αλλά άλλα πήγαιναν γρήγορα και άλλα περνούσαν μακριά!.sarcastic.
Νικολή σε ευχαριστούμε!.shake hands.
Επίσης να ευχαριστήσω τον Μήρο και τον Μιχάλη (αδερφό του) για το καφεδάκι καθώς και τον Ευριπίδη, τον Βίκτωρα και τον Τεό που μπόρεσαν και τα είπαμε από κοντά!
Εύχομαι υγεία σε όλους, καλά κυνήγια και είς τό επανιδειν!
Δεν τα είπαμε όπως έπρεπε,με πέτυχες την χειρότερη ημέρα τής εβδομάδας στην δουλειά,ο καφές στο πόδι και η γνωριμία... ελπίζω την επόμενη να είναι όπως πρέπει!
Τώρα που έβαλες την αρχή,είναι όλα ευκολότερα!
 
Πολλά Μπράβο στο Νικολη!
Αριστο έκανες καλή κίνηση και πηγές στα παιδιά! Προσωπικά έχω βρεθεί μόνο με τον Τεο από κοντά αλλά θα Γούσταρα ένα βραδάκι τσικουδιες και κουβέντα και το πρωί καρτέρι και τουφέκιες .my man.
Να είστε καλά να το επαναλάβετε!
 
Back
Top