Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

καλησπέρα . δεν ξέρω αν εχει αναφερθεί κάπου αλλού ..
χαζεύοντας παλαιότερα ποστ, βλέπω να μην εμφανίζονται οι φωτογραφίες..
εύχομαι να μην έχουν χαθεί :(
Χθες σε κάποια θέματα Χρήστο σήμερα επανήλθαν.
 
Το πρόβλημα είναι στο postimage όπου του ανακλήθηκε η άδεια. Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν. Για την ώρα όλες οι φωτογραφίες δεν θα μπορούν να φαίνονται. Το έχω ξαναπεί στο παρελθόν ότι κάποια sites έχουν τέτοια προβλήματα κατά καιρούς. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γιατί δεν είναι θέμα του φόρουμ. Αυτή την στιγμή δεν ξέρω κανένα site που να λειτουργεί και να μπορούμε να ανεβάσουμε φωτογραφίες. Οπότε λίγο υπομονή μέχρι να δούμε τι μέλλει γενέσθαι! Θα ψάξω το παρασκήνιο αύριο μόλις βρω χρόνο.
 
Βρήκα το παρακάτω site που προς το παρόν λειτουργεί...έκανα και μια δοκιμή για να είμαι σίγουρος και βλέπουμε!
https://savepik.com/

Ekarxos_28-08-2016.jpg
 
Το πρόβλημα είναι στο postimage όπου του ανακλήθηκε η άδεια. Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν. Για την ώρα όλες οι φωτογραφίες δεν θα μπορούν να φαίνονται. Το έχω ξαναπεί στο παρελθόν ότι κάποια sites έχουν τέτοια προβλήματα κατά καιρούς. Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι γιατί δεν είναι θέμα του φόρουμ. Αυτή την στιγμή δεν ξέρω κανένα site που να λειτουργεί και να μπορούμε να ανεβάσουμε φωτογραφίες. Οπότε λίγο υπομονή μέχρι να δούμε τι μέλλει γενέσθαι! Θα ψάξω το παρασκήνιο αύριο μόλις βρω χρόνο.

μακάρι να επανέλθουν .. υπάρχει πολύ πληροφορία στο ιστορικό και θα είναι κρίμα !

Βρήκα το παρακάτω site που προς το παρόν λειτουργεί...έκανα και μια δοκιμή για να είμαι σίγουρος και βλέπουμε!
https://savepik.com/

Ekarxos_28-08-2016.jpg
.shake hands.

άσχετο... Βασίλη αυτο το 725... σαν με γλυκοκοιτάζει.....:)
 
Κωνσταντίνε εξακολουθώ να μη τισ βλέπω , για παράδειγμα εδώ
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φτιάξτο-μόνος-σου.580/
εσείς τις βλέπετε ??
Όπως λένε και τα παιδιά Χρήστο κάτι τρέχει με το post image. Στην σελίδα τους ανάφερε αυτό
postimg.ORG domain is locked by Registry, no prior notice.While we hope to resolve the issue, we chose postimg.CC as our new home.
 
μακάρι να επανέλθουν .. υπάρχει πολύ πληροφορία στο ιστορικό και θα είναι κρίμα !


.shake hands.

άσχετο... Βασίλη αυτο το 725... σαν με γλυκοκοιτάζει.....:)

Ελυσιαξες Χρήστο. Χεχε, του κάναμε και έναν καθαρισμό το Πάσχα και είναι σαν από βιτρίνα!
 
Λοιπόν για να ξεκαθαρίσουμε τα πράγματα λίγο. Δεν φαίνονται οι προηγούμενες (παλιότερες) φωτό που χρησιμοποιήθηκε από το postimages.org το domain με το όνομα postimg.org που όπως έγραψε σωστά ο Κωνσταντίνος, είναι κλειδωμένο το domain αυτό και κατά συνέπεια δεν εμφανίζονται και οι φωτό. Αυτές που ποστάρουμε τώρα και εμφανίζονται, είναι επειδή πλέον το postimages.org χρησιμοποιεί το νέο domain postimg.cc
 
Όπως λένε και τα παιδιά Χρήστο κάτι τρέχει με το post image. Στην σελίδα τους ανάφερε αυτό
postimg.ORG domain is locked by Registry, no prior notice.While we hope to resolve the issue, we chose postimg.CC as our new home.
Δεν είναι μόνο το postimage. Πολλά από τα γνωστά έχουν το ίδιο πρόβλημα. Για αυτό πρέπει να ψάξουμε σε αλλά sites. Θεωρώ πως και το νέο postimage κάποια στιγμή θα έχει το ίδιο πρόβλημα...
 
Πρως. Handeslife. Λογο του οτι εχω πρωβλημα. Με τον υπολογιστημου. Χρισημοπειο το κινητομου. Ειμαι το πρωιν μελος. Sakis pointer. Και τωρα λογο καπιου λαθους που καναμε. Βγαινω με το ωνομα στηην ιστοσελιδα. Σακις 123456. Χωρις φωτο. Πως θα μπωρεσω να συνεχησω ωπος παλια;;
 
Πρως. Handeslife. Λογο του οτι εχω πρωβλημα. Με τον υπολογιστημου. Χρισημοπειο το κινητομου. Ειμαι το πρωιν μελος. Sakis pointer. Και τωρα λογο καπιου λαθους που καναμε. Βγαινω με το ωνομα στηην ιστοσελιδα. Σακις 123456. Χωρις φωτο. Πως θα μπωρεσω να συνεχησω ωπος παλια;;
Για να συνεχίσεις όπως παλιά, πρέπει να δηλώσεις υπεύθυνα ότι από εδώ και πέρα θα κυνηγάς μόνο με σέττερ! .yelling.
 
Back
Top