Εμπορικές γομώσεις-αλλαγές setup

Δηλαδη παιδες lambro tordo 30/32 και euromix,τελος.:mad:Αντε βρες τωρα φυσιγγι μεχρι 6 ευρω για τσιχλα!!!(πιο πανω δε λεει).xm..Το hunting perfection tsihla με gm3 φετος ν'αξιζει τιποτα,ή με λιγη υγρασια να ' ναι κι αυτο αντε γεια?.pray to God.
 
Πιστευω οτι τα γιουρομιχ μετα την αλαγη του κψουλιου σε 686 θα δησαρεστησουν πολους θηασοτες τους.

Δεν ειναι μονο το Εuromix. Eιναι ολα τα τσιχλοφυσιγγα του μεγαλης καταναλωσης. Επειδη τον εκτιμουσα παντα για την σταθεροτητα που εδειχνε στα φυσιγγια του πολυ θα ηθελα να μπορουσε να μας εξηγησει ο ιδιος τι οραμα ειδε και εκανε αυτες τις αλλαγες
 
Δηλαδη παιδες lambro tordo 30/32 και euromix,τελος.:mad:Αντε βρες τωρα φυσιγγι μεχρι 6 ευρω για τσιχλα!!!(πιο πανω δε λεει).xm..Το hunting perfection tsihla με gm3 φετος ν'αξιζει τιποτα,ή με λιγη υγρασια να ' ναι κι αυτο αντε γεια?.pray to God.
Για την ωρα εχουμε μονο 2-3 ατομα που εγραψαν αποψεις και αυτες ηταν αρνητικες. Καλο θα ηταν να ειχαμε και αλλες απο ατομα που κυνηγουν συστηματικα τα φυσιγγια αυτα για να εχουμε μια καλυτερη εικονα.
 
παιδια καλο ειναι να λετε και με τι τουφεκια κανετε τις τουφεκες και τι τσοκ και κατα προσεγκιση σε τι αποσταση γιατι σε καποια οπλα μπορει απλα να ειναι απιστευτα τα φυσιγκια που καπου αλλου ειναι μαυρα χαλια
Beretta 690 τσοκ *** αποσταση 30 μ
 
  • Like
Reactions: jdp
Παιδιά εγώ σήμερα τηλ και παραπονέθηκα. Ήταν μία ευγενέστατη κοπέλα...μου είπε οι κάθε αλλαγή είναι για βελτίωση... Αμ δε τις λέω, κάτι εδώ δεν πέτυχε όμως. Είπε ότι θα το κοιταξουν
 
Το φυσιγγι για να κριθει,πρεπει να βρει στοχο.
Ενα φυσιγγι που ειναι αποτελεσματικο,που σκοτωνει καλα,χαρακτηριζεται απο καλο εως αριστο.Ποτε λιγοτερο απο ΚΑΛΟ!
Σημερα εριχνα με δυο λογιων φυσιγγια.Ξεκινησα με 28γρμ,δοκιμαστικα και συνεχισα με 30,δοκιμασμενα.
Το 28αρι μου "στοιχισε"4 πουλια.Δυο που τα χαιρετησα κανονικα και δυο φτερουγατα.Στα πρωτα,δεν εριξα δευτερη.Τα ειχα "σφαγμενα" και μου πηραν το οπλο....:(.pop.
Εβαλα τα δοκιμασμενα.Τουφεκια και πουλι!Στανταρ xf(11/10).Πηρα πουλια,απο 20 εως....πολλα μετρα.Το πιο χαρακτηριστικο,ηταν ενας κορακας που επεσε με #8.Εως το σημειο που εσκασε στο χωμα,μετρησα 72 βηματα!Σε επιπεδο εδαφος!
Ζωντανος,ανημπορος ομως και τα τιναξε μεχρι να τον φερει ο σκυλος.
Μη θελωντας να αδικησω τα 28αρια,ξαναγεμισα το οπλο μ'αυτα.Σε δυο πουλια,επιβεβαιωσα την υποψια μου!Ηθελε την μιση προσκοπευση!Τα πουλια "εσκαγαν"στον αερα!Περιπου στα 30μ.Σταγονα αιμα!Οταν λεμε σκαστα,"μαξιλαρι"!
Για τον περισσοτερο κοσμο,θα ειναι ενα υπεροχο φυσιγγι!!
Εμενα μου κανει?
Δε νομιζω!Κανα κιλο,που ειχα αγορασει,απο τη συγκεκριμενη θα καταναλωθει σε περπατητα!
Σε καρτερι,θα χασω τα ζυγια....
Ειναι δυσκολο να μαθεις σε γερικο σκυλι,καινουρια κολπα!:)
Τα 30αρια ηταν με C7 και τα 28αρια με F2x28.#8 και 9 αντιστοιχα.
 
Το φυσιγγι για να κριθει,πρεπει να βρει στοχο.
Ενα φυσιγγι που ειναι αποτελεσματικο,που σκοτωνει καλα,χαρακτηριζεται απο καλο εως αριστο.Ποτε λιγοτερο απο ΚΑΛΟ!
Σημερα εριχνα με δυο λογιων φυσιγγια.Ξεκινησα με 28γρμ,δοκιμαστικα και συνεχισα με 30,δοκιμασμενα.
Το 28αρι μου "στοιχισε"4 πουλια.Δυο που τα χαιρετησα κανονικα και δυο φτερουγατα.Στα πρωτα,δεν εριξα δευτερη.Τα ειχα "σφαγμενα" και μου πηραν το οπλο....:(.pop.
Εβαλα τα δοκιμασμενα.Τουφεκια και πουλι!Στανταρ xf(11/10).Πηρα πουλια,απο 20 εως....πολλα μετρα.Το πιο χαρακτηριστικο,ηταν ενας κορακας που επεσε με #8.Εως το σημειο που εσκασε στο χωμα,μετρησα 72 βηματα!Σε επιπεδο εδαφος!
Ζωντανος,ανημπορος ομως και τα τιναξε μεχρι να τον φερει ο σκυλος.
Μη θελωντας να αδικησω τα 28αρια,ξαναγεμισα το οπλο μ'αυτα.Σε δυο πουλια,επιβεβαιωσα την υποψια μου!Ηθελε την μιση προσκοπευση!Τα πουλια "εσκαγαν"στον αερα!Περιπου στα 30μ.Σταγονα αιμα!Οταν λεμε σκαστα,"μαξιλαρι"!
Για τον περισσοτερο κοσμο,θα ειναι ενα υπεροχο φυσιγγι!!
Εμενα μου κανει?
Δε νομιζω!Κανα κιλο,που ειχα αγορασει,απο τη συγκεκριμενη θα καταναλωθει σε περπατητα!
Σε καρτερι,θα χασω τα ζυγια....
Ειναι δυσκολο να μαθεις σε γερικο σκυλι,καινουρια κολπα!:)
Τα 30αρια ηταν με C7 και τα 28αρια με F2x28.#8 και 9 αντιστοιχα.
Αν είχε το site δυνατοτητα πολλών like θα σου τα παταγα ολα. Είπες τα πράγματα οπως πραγματικά είναι.
 
Το φυσιγγι για να κριθει,πρεπει να βρει στοχο.
Ενα φυσιγγι που ειναι αποτελεσματικο,που σκοτωνει καλα,χαρακτηριζεται απο καλο εως αριστο.Ποτε λιγοτερο απο ΚΑΛΟ!
Σημερα εριχνα με δυο λογιων φυσιγγια.Ξεκινησα με 28γρμ,δοκιμαστικα και συνεχισα με 30,δοκιμασμενα.
Το 28αρι μου "στοιχισε"4 πουλια.Δυο που τα χαιρετησα κανονικα και δυο φτερουγατα.Στα πρωτα,δεν εριξα δευτερη.Τα ειχα "σφαγμενα" και μου πηραν το οπλο....:(.pop.
Εβαλα τα δοκιμασμενα.Τουφεκια και πουλι!Στανταρ xf(11/10).Πηρα πουλια,απο 20 εως....πολλα μετρα.Το πιο χαρακτηριστικο,ηταν ενας κορακας που επεσε με #8.Εως το σημειο που εσκασε στο χωμα,μετρησα 72 βηματα!Σε επιπεδο εδαφος!
Ζωντανος,ανημπορος ομως και τα τιναξε μεχρι να τον φερει ο σκυλος.
Μη θελωντας να αδικησω τα 28αρια,ξαναγεμισα το οπλο μ'αυτα.Σε δυο πουλια,επιβεβαιωσα την υποψια μου!Ηθελε την μιση προσκοπευση!Τα πουλια "εσκαγαν"στον αερα!Περιπου στα 30μ.Σταγονα αιμα!Οταν λεμε σκαστα,"μαξιλαρι"!
Για τον περισσοτερο κοσμο,θα ειναι ενα υπεροχο φυσιγγι!!
Εμενα μου κανει?
Δε νομιζω!Κανα κιλο,που ειχα αγορασει,απο τη συγκεκριμενη θα καταναλωθει σε περπατητα!
Σε καρτερι,θα χασω τα ζυγια....
Ειναι δυσκολο να μαθεις σε γερικο σκυλι,καινουρια κολπα!:)
Τα 30αρια ηταν με C7 και τα 28αρια με F2x28.#8 και 9 αντιστοιχα.
Τελικα ποσες τσιχλες εκανες? .sarcastic.
 
Παιδιά εγώ σήμερα τηλ και παραπονέθηκα. Ήταν μία ευγενέστατη κοπέλα...μου είπε οι κάθε αλλαγή είναι για βελτίωση... Αμ δε τις λέω, κάτι εδώ δεν πέτυχε όμως. Είπε ότι θα το κοιταξουν

Tολι παλι καλα που δε σου ειπε οτι δεν τα σημαδευες καλα!
Μου εχει τυχει και αυτο πολυ παλια σε μια αναλογη αλλαγη βελτιωσης
 
Tολι παλι καλα που δε σου ειπε οτι δεν τα σημαδευες καλα!
Μου εχει τυχει και αυτο πολυ παλια σε μια αναλογη αλλαγη βελτιωσης
Ασε Παυλο του βγικε του Τολι το κοριτσακι στο τηλ. και εχασε τα λογια του πιστευω..ha ha ha..llk.
 
Παιδιά εγώ σήμερα τηλ και παραπονέθηκα. Ήταν μία ευγενέστατη κοπέλα...μου είπε οι κάθε αλλαγή είναι για βελτίωση... Αμ δε τις λέω, κάτι εδώ δεν πέτυχε όμως. Είπε ότι θα το κοιταξουν
Αν παρατηρηθεί και απο άλλους εδώ μέσα αυτό θέμα ίσως θα μπορούσε να συνταχθεί μια επιστολή παραπόνων συνολικά από το φόρουμ. Σίγουρα έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο μια επιστολή που φέρει τη στήριξη ενός μεγάλου κυνηγετικού φόρουμ με αρκετό κόσμο από τα μεμονωμένα τηλέφωνα. Πέρυσι έριχνα όλη τη χρονιά το 30γρ και ήμουν καταευχαριστημενος. Φέτος δεν έχω ρίξει από νέα παραλαβή για να το δοκιμάσω ακόμα.
 
Αν παρατηρηθεί και απο άλλους εδώ μέσα αυτό θέμα ίσως θα μπορούσε να συνταχθεί μια επιστολή παραπόνων συνολικά από το φόρουμ. Σίγουρα έχει μεγαλύτερο αντίκτυπο μια επιστολή που φέρει τη στήριξη ενός μεγάλου κυνηγετικού φόρουμ με αρκετό κόσμο από τα μεμονωμένα τηλέφωνα. Πέρυσι έριχνα όλη τη χρονιά το 30γρ και ήμουν καταευχαριστημενος. Φέτος δεν έχω ρίξει από νέα παραλαβή για να το δοκιμάσω ακόμα.[/QU
πονεμενη ιστορια το να βρεις ενα καλο φυσιγγι...φτανουμε στο σημειο να γινομαστε πειραματοζωα φυσιγγιων.sarcastic.
 
πονεμενη ιστορια το να βρεις ενα καλο φυσιγγι...φτανουμε στο σημειο να γινομαστε πειραματοζωα φυσιγγιων.sarcastic.
Σκεφτόμουν πέρυσι ότι αν είχα τη δυνατότητα θα πήγαινα να πάρω 3-4 κούτες να καθαρίσω για τα επόμενα 2 χρόνια. Αλλά μετά έλεγα έλα μωρέ είναι κατά γενική ομολογία ένα πολύ καλό φυσίγγι. Γιατί να το αλλάξει..;
Όπως φαίνεται το έκανε...
Όσο για τα περί βελτίωσης, εγώ ξέρω ότι ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει...
 
Back
Top