Εισιτηριο για ΑΕΚ - ΜΑΡΣΕΙΓ

Λόγω απουσίας μου εκτος Αθηνών την Πεμπτη προσφερω την θεση μου στο Γηπεδο της ΑΕΚ σε φιλο του HL σε ενεργό μελος και οσο το δυνατόν παλαιότερο και οχι σε κάποιον που γραφτηκε πρόσφατα μονο για να "πάρει" οπως είδαμε στο παρελθόν.
Το εισιτηριο είναι σε "δυσκολη" Θυρα την 23 (πέταλο με ...καπνό για ευθυμία ;) )
Προσοχή !!! Δεν θα του δώσω την κάρτα (εισιτηριο διαρκείας) αλλά θα συναντήσει τον γυιό μου τουλάχιστον 1,5 ώρα πριν τον αγώνα και θα μπουν μαζί.
Στείλτε μου μηνυμα και απόψε το βράδυ θα ενημερωσω και θα κλείσω την αγγελία.
 
Λόγω απουσίας μου εκτος Αθηνών την Πεμπτη προσφερω την θεση μου στο Γηπεδο της ΑΕΚ σε φιλο του HL σε ενεργό μελος και οσο το δυνατόν παλαιότερο και οχι σε κάποιον που γραφτηκε πρόσφατα μονο για να "πάρει" οπως είδαμε στο παρελθόν.
Το εισιτηριο είναι σε "δυσκολη" Θυρα την 23 (πέταλο με ...καπνό για ευθυμία ;) )
Προσοχή !!! Δεν θα του δώσω την κάρτα (εισιτηριο διαρκείας) αλλά θα συναντήσει τον γυιό μου τουλάχιστον 1,5 ώρα πριν τον αγώνα και θα μπουν μαζί.
Στείλτε μου μηνυμα και απόψε το βράδυ θα ενημερωσω και θα κλείσω την αγγελία.
Το θέλω 6977729291
 
Λόγω απουσίας μου εκτος Αθηνών την Πεμπτη προσφερω την θεση μου στο Γηπεδο της ΑΕΚ σε φιλο του HL σε ενεργό μελος και οσο το δυνατόν παλαιότερο και οχι σε κάποιον που γραφτηκε πρόσφατα μονο για να "πάρει" οπως είδαμε στο παρελθόν.
Το εισιτηριο είναι σε "δυσκολη" Θυρα την 23 (πέταλο με ...καπνό για ευθυμία ;) )
Προσοχή !!! Δεν θα του δώσω την κάρτα (εισιτηριο διαρκείας) αλλά θα συναντήσει τον γυιό μου τουλάχιστον 1,5 ώρα πριν τον αγώνα και θα μπουν μαζί.
Στείλτε μου μηνυμα και απόψε το βράδυ θα ενημερωσω και θα κλείσω την αγγελία.
Μπραβο σου ρε φιλε, εξαιρετικη κινηση, και αν και ειμαι Ολυμπιακος, με την νικη σημερα
 
Το εισητηριο δόθηκε. Αντε και με την νίκη!
Άρχοντας με Α κεφαλαίο , μπράβο σου. Και για τον συνάνθρωπο αλλά και την ομάδα.
Αν και παναθηναικός εγώ, με διαρκείας επι πολλά συναπτά έτη, πήγα να την δω απο κοντά με αγιαξ. Εντάξει, το γήπεδο είναι ονειρικό και απ έξω και απο μέσα. Και στα δικά μας, εμείς με την αρχαιολογία της λεωφόρου.
 
Άρχοντας με Α κεφαλαίο , μπράβο σου. Και για τον συνάνθρωπο αλλά και την ομάδα.
Αν και παναθηναικός εγώ, με διαρκείας επι πολλά συναπτά έτη, πήγα να την δω απο κοντά με αγιαξ. Εντάξει, το γήπεδο είναι ονειρικό και απ έξω και απο μέσα. Και στα δικά μας, εμείς με την αρχαιολογία της λεωφόρου.
Δυστυχώς μια δρακα μαλάκες (οι περισσότεροι είτε ψεκασμένοι είτε βαλτοί) εκμεταλλευόμενοι την ...χελώνα δικαιοσύνη κρατάνε πίσω μεγάλα έργα. Εύχομαι να αποκτήσουν ολοι δικά τους γηπεδα και το κυριότερο να μπορούμε να δούμε παιχνίδια και με φιλάθλους του "αντιπάλου".
Πήγα με τους 2 γυιούς μου πριν 4-5 χρόνια στον τελικό ΑΕΚ-ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ και παρ΄οτι χασαμε (0-2) ευχαριστηθηκαν τα παιδιά μου (26-28 χρονών τότε) γιατί ήταν η ΠΡΩΤΗ!!!! φορά που είχαν παρακολουθήσει αγωνα με οργανομένους και της άλλης ομάδας.
 
Back
Top