"Δισκοπάθεια"

Εγώ πάντως στο Σχιστό για κάποιο λόγο το ευχαριστίεμαι περισσότερο το ρίξιμο... Έχει κάτι "αλητικο" αυτό το σκοπευτήριο που το γουστάρω περισσότερο από όλα τα υπόλοιπα της πρωτεύουσας...
Το Σχιστό κερδίζει και από την συμπεριφορά των ανθρώπων που εργάζονται και η κοπέλα μέσα εξαιρετική και ο υπεύθυνος ωραίος τύπος ,υπάρχει μια ατμόσφαιρα φιλική ,από τα παραπάνω κερδίζει πόντους ,σαν τοποθεσία όμως και περιβάλλοντας χώρος υστερεί πολύ κατά εμέ ,μόνο δύο γηπεδα πνιγμένα στης μηχανές αναγκαστικά και αποπνικτικό σαν τερέν .Ασπρόπυργος πιο πολλά γήπεδα ,την πρώτη φορά όμως που πήγα συνέχεια προβλήματα με τις μηχανές με αποτέλεσμα να μας τρώει ο ήλιος τσάμπα και ξενερωμα από το περίμενε , Μαλακασα υπάρχουν η προϋποθέσεις να γίνει εκπληκτικό σκοπευτήριο ,κάτι πήρε το αυτί μου ότι κάποια πράγματα θα αλλάξουν στην Μαλακάσα αλλά και πέρυσι άκουγα πολλά και τελικά δεν έγινε τίποτα .
 
Μην το γελάς καθόλου ,είναι τύπισσα σωστή και ωραία και με την συμπεριφορά της σε κερδίζει ,εγώ την συμπαθώ πολύ ,παρόλο που δεν πάω συχνά στο Σχιστό .
Την Πέμπτη είχε έρθει να ρίξει..κλασικά..
με το πλαγιο κ αγγλέ κοντάκι..
 
Έχουμε εκσυγχρονιστεί στα χωριά ρε, οι Μπενέλι δε σκοτώνουν, η τσίχλα θέλει 28γρ και το κοντάκι Βαλεριάνο (Θεός σχωρεσ τον)
.sarcastic.
Η γνώμη σου ποια ειναι Βασίλη ; ένας σωστός σκοπευτικα κυνηγός δουλεμενος κ έμπειρος με ένα κοντακι ακριβώς στα μέτρα του, ποσα γρ θα ρίξει στην τσίχλα ;; ποσα γρ χρειάζεται νομίζεις ;
 
Η γνώμη σου ποια ειναι Βασίλη ; ένας σωστός σκοπευτικα κυνηγός δουλεμενος κ έμπειρος με ένα κοντακι ακριβώς στα μέτρα του, ποσα γρ θα ρίξει στην τσίχλα ;; ποσα γρ χρειάζεται νομίζεις ;
Για να ρίχνω εγώ 30, που δεν έχω όλα αυτά, εύκολα λιγότερα.
 
ξέρεις δεν ξέρεις Αγγλικά , το ίδιο κάνει , γιατί ο BEN έχει τσακωθεί με την ορθοφωνία ..............................yel..yel..yel.
Τι λεει ρε Ματαρεζε ο Ben ; να μάθω τπτ μην σπάσω κανα πιατο , εχω βρει κ φυσιγγι που γαζωνει
 
Τι λεει ο τσαμπ ρε φίλε ; δεν ξέρω καλά αγγλικά
Που του καμάκωνε την γυναίκα του μαθητή και την έβαλε στο παιχνίδι με τα χαρτάκια δεν το πήρες γραμμή?.sarcastic..very funny.
Για τα τεχνικά κάνε ρε φίλε κουμάντο κάποια στιγμή να μαζευτούμε να ρίξουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις να περάσουμε καλά..terror.beer
 
Back
Top