Διάφορα μηνύματα

Σας δυσκολευει η πιο ευκολη τεχνικη και μπορειτε να ριχνετε αλλες οπως η προπορευομενη;
Εγω προσωπικα παντως βρισκω την προπορευομενη εξαιρετικα δυσκολη για εμενα και επηρεπη στο σταματημα του οπλου οπως και στο παιξιμο ματιου αναμεσα ακιδας- στοχου

Να ερθετε κυπρο που αν δεν ριξεις αμεσα τοτε το πουλι εχει μπει ηδη στην πορεια αλλου οπλου,
να κανετε πρακτικη .big smile.
 
Σας δυσκολευει η πιο ευκολη τεχνικη και μπορειτε να ριχνετε αλλες οπως η προπορευομενη;
Εγω προσωπικα παντως βρισκω την προπορευομενη εξαιρετικα δυσκολη για εμενα και επηρεπη στο σταματημα του οπλου οπως και στο παιξιμο ματιου αναμεσα ακιδας- στοχου

Να ερθετε κυπρο που αν δεν ριξεις αμεσα τοτε το πουλι εχει μπει ηδη στην πορεια αλλου οπλου,
να κανετε πρακτικη .big smile.
Swing through πάντα. !!!!
Maintained lead μερικές φορές.
Pull away απειροελάχιστες.

Άλλο όμως ο δάσκαλος @BeReT aKa RoBo και άλλο ο αυτοσχεδιασμός.

Τώρα τι μάθημα θα γίνει εκτός σκοπευτηρίου είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο ;)
 
Τολη
Δεν ειδα την συζητηση αλλα αν περνεις ολο το κοσμο στα ποστα σου επειδη εχει αλλη γνωμη για το καθε οπλο στο τελος θα εχεις οπλο αλλα δεν θα χεις τοπο να πας να το ριξεις .big smile.
Κουμπαρε καπου με εχασες τα κυνηγια δεν ειναι δικα μου η καλη παρεα με ενδιαφερει πρωτιστως και ας εχουν οτι σιπετο θελουν αχαψαχαχα
 
Swing through πάντα. !!!!
Maintained lead μερικές φορές.
Pull away απειροελάχιστες.

Άλλο όμως ο δάσκαλος @BeReT aKa RoBo και άλλο ο αυτοσχεδιασμός.

Τώρα τι μάθημα θα γίνει εκτός σκοπευτηρίου είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο ;)
Όλες οι τεχνικές είναι χρήσιμες αλλά ο καθένας να εφαρμόζει αυτή που του ταιριάζει και που έχει αποτέλεσμα..
 
Σας δυσκολευει η πιο ευκολη τεχνικη και μπορειτε να ριχνετε αλλες οπως η προπορευομενη;
Εγω προσωπικα παντως βρισκω την προπορευομενη εξαιρετικα δυσκολη για εμενα και επηρεπη στο σταματημα του οπλου οπως και στο παιξιμο ματιου αναμεσα ακιδας- στοχου

Να ερθετε κυπρο που αν δεν ριξεις αμεσα τοτε το πουλι εχει μπει ηδη στην πορεια αλλου οπλου,
να κανετε πρακτικη .big smile.
Maintained lead όταν υπάρχει χρόνος και γουστάρω να ευχαριστηθώ εικόνα !!!!

Αν κοιτάζει ο ξάδερφος με λέει γέρο και ότι καθυστερώ να ρίξω ... :)
 
παντα κρυβεσε στο καβουκι σου φιλαρακι μου εχεις ανοιχτη προσκληση οποτε θες και δε μασας να σε δω
Τόλη κι εγώ πιστεύω ότι η ν3 είναι άχρηστη και τα πενέλια είναι άχρηστα και γενικά ότι κυκλοφορεί είναι άχρηστο εκτός από την 302 μου που βαράω φάσες και παπιά στα 70 και πέφτουν ξερά και πάντα θα παίρνω πιο πολλά από σένα.
Θα με καλέσεις τώρα; :p :p :p :p
 
Να συζητάμε για τα remington εδώ μέσα και να αφήσουμε τις συγκρίσεις με άλλες μάρκες που οδηγούν σε αντιπαραθέσεις έξω;;; Είναι τόσο δύσκολο ρε παιδιά; 100 φορές το έχουμε γράψει, γιατί αρπάζεστε κάθε λίγο;
Βροντακηδες κ Φουρτουνακηδες
 
Τόλη κι εγώ πιστεύω ότι η ν3 είναι άχρηστη και τα πενέλια είναι άχρηστα και γενικά ότι κυκλοφορεί είναι άχρηστο εκτός από την 302 μου που βαράω φάσες και παπιά στα 70 και πέφτουν ξερά και πάντα θα παίρνω πιο πολλά από σένα.
Θα με καλέσεις τώρα; :p :p :p :p
Εχω μπρεντα αλτερ στα 120 βαραω με 8αρι τελος
 
Ελα ρε φιλε οποτε θες τα ειπαμε αλλα τι κακο ειπα παλι και αναφερετε στο ονομα μου δε ξερω ελα να δουμε και τη v3 με τα ματια μου και οχι οτι διαβαζω και δεν εχω προβλημα με καμια μαρκα απλα δεν παιρνω αλλα μου τι δινουν κατι μικρουληδες που κανουν τα παντα να πεισουν οτι η επιλογη τους ειναι η καλυτερη αχαχαχαχα
Τι σεκανει να πιστευεις ρε μαστορα κυνηγαρα οτι εισαι σχετικος με το κυνηγι και τα οπλα με τα 3 φυσιγγια που ριχνεις κι αν το χρονο ολο λογια εισαι και μαγκια κρυμενος πισω απ το πληκτρολογιο ελα οταν θα πιασουν οι φασσες στη Δραμα να σε δω να λεω οκ ολα ειναι ετσι οπως τα λεει αλλα χλωμο το κοβω για αυτο και παντα κρυβεσε στο καβουκι σου φιλαρακι μου εχεις ανοιχτη προσκληση οποτε θες και δε μασας να σε δω
Δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου . Ωραίος ….sarcastic.
 
Τι σεκανει να πιστευεις ρε μαστορα κυνηγαρα οτι εισαι σχετικος με το κυνηγι και τα οπλα με τα 3 φυσιγγια που ριχνεις κι αν το χρονο ολο λογια εισαι και μαγκια κρυμενος πισω απ το πληκτρολογιο ελα οταν θα πιασουν οι φασσες στη Δραμα να σε δω να λεω οκ ολα ειναι ετσι οπως τα λεει αλλα χλωμο το κοβω για αυτο και παντα κρυβεσε στο καβουκι σου φιλαρακι μου εχεις ανοιχτη προσκληση οποτε θες και δε μασας να σε δω
Τους βλέπεις ? Κρύβονται ....
 
Τους βλέπεις ? Κρύβονται ....
Γιώργο άσχετα τι λέει ο Τόλης όπως εχω πει εχω και τα δύο όπλα όταν πάω στον βάλτο θέλω να έχω αξιοπιστία τι να την κάνω την βλητική υπέροχη αν δεν κάνει μπαμ
Υγ έχω και τα δύο κυνηγάω και τα δύο αλλού κερδίζει το ενα αλλού το άλλο δεν είμαι οπαδός καμίας εταιρείας
 
Δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου . Ωραίος ….sarcastic.
Γιωργο εγω χαβαλε κανω γτ δε τους παιρνω στα σωβαρα κατι τετιους απλα αν θελουν να λενε για τους αλλους οτι ειναι μονο λογια ας δειξει και αυτος καμια πραξη αλιως στο σπιτι του κρεμασμενου μη μιλαμε για σκινι
 
Να συζητάμε για τα remington εδώ μέσα και να αφήσουμε τις συγκρίσεις με άλλες μάρκες που οδηγούν σε αντιπαραθέσεις έξω;;; Είναι τόσο δύσκολο ρε παιδιά; 100 φορές το έχουμε γράψει, γιατί αρπάζεστε κάθε λίγο;
Βασειλη εγω δε μιλισα για μαρκες και αν νομιζει αυτος οτι ειναι κυνηγαρας και οπλουργος οκ εγω διαφωνω ουτε βρυζω ουτε κοροηδεβω αν ομως σου εκανε κανεις παραπονα σε πμ εκει παω πασο
 
Εχω μπρεντα αλτερ στα 120 βαραω με 8αρι τελος
Εχω ζαμπαλα που τα παει μπαλα
Εχει δυο καννες πλαγια και σκοτωνει ατα ουρανια
.big smile.
Και αν δεν μου πεις να ερθω και γω για φασσες( δεν τις κυνηγω τις βαριεμε) στην επομενη ντουφεκια που θα ριξω στην Κυπρο θα πεσουν 30 κοματια απο το κοπαδι που ξεκινησε απο ρωσσια προς εσας , καθαρισμενα στα ποδια σου
.big smile..sarcastic.

η θα ερθουμε ολοι η κανενας.big smile.
 
Τους βλέπεις ? Κρύβονται ....
Ρε φιλε δε ξερω πως το λες αν κοροηδευεις η οχι δε τρελενομαι κιωλας αλλα για σενα πχ εχουμε δει κυνηγια σου τις οπλαρες ρεμινγκτον ειδικα το creedmore 6.5 μου αρεσει πολυ και κατι ξερεις και λες για τη ρεμη αυτος τι εχει δειξει αχαχαχαχαχαχαχαχαχαψα μια αποδειξει ρς φιλε τπτ αλλο μετα θα σωπασω
 
Εχω ζαμπαλα που τα παει μπαλα
Εχει δυο καννες πλαγια και σκοτωνει ατα ουρανια
.big smile.
Και αν δεν μου πεις να ερθω και γω για φασσες( δεν τις κυνηγω τις βαριεμε) στην επομενη ντουφεκια που θα ριξω στην Κυπρο θα πεσουν 30 κοματια απο το κοπαδι που ξεκινησε απο ρωσσια προς εσας , καθαρισμενα στα ποδια σου
.big smile..sarcastic.

η θα ερθουμε ολοι η κανενας.big smile.
Ελατε βρε αλλα το νουσας βρηκα ρεμη
 
Back
Top