Διάφορα θέματα

Status
Not open for further replies.
Όνομα
ΒΑΣΊΛΗΣ
Εγω φιλε με benelli sbe1 σε φυσιγγια με70 καλυκα ειχα εντονα φαινομενα σκορποσκαγιας τοσο που για να παρει πουλι σκαγια ενω ειμαι κεντρο επρεπε να εχω κανει ταμα τορα εαν αυτο ειναι μη μετρησιμο τι να πω το πρασινο και η φασσα δε πεφτουν με ενα σκαγι θελουν μια κατανομη να βαζει τρια τεσερα πεντε σκαγια οποτε για εμενα εχει μεγαλη σημασια οπιον δε τον ενωχλει ας ριχνει με κυλυνδρο στα 40 τι να πω οτι θελει κανει ο καθενας
Αυτά τα πάθαινες γιατί είχες Benelli φίλε Tolis SBE1.

Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
ΣΤΑΥΡΟΣ
Καλησπέρα συνάδελφοι νά κάνω μία παρατήρηση καθόμαστε και ασχολούμαστε με τουρκικά όπλα και υπάρχει και ενότητα γι'αυτα καί συγκρίσεις με ευρωπαϊκά και αν είναι φτηνά η όχι θα τό ξαναπώ και ας γίνομαι γραφικός και ας πει ο καθένας ότι θέλει κάθε ένα ευρώ πού ενισχύει την οικονομία της Τουρκίας είναι μια σφαίρα για εμάς .

elias930i

Staff member
Περιοχή
Περιστερι και Άρτα
Όνομα
Ηλιας
Καλησπέρα συνάδελφοι νά κάνω μία παρατήρηση καθόμαστε και ασχολούμαστε με τουρκικά όπλα και υπάρχει και ενότητα γι'αυτα καί συγκρίσεις με ευρωπαϊκά και αν είναι φτηνά η όχι θα τό ξαναπώ και ας γίνομαι γραφικός και ας πει ο καθένας ότι θέλει κάθε ένα ευρώ πού ενισχύει την οικονομία της Τουρκίας είναι μια σφαίρα για εμάς .
Σταύρο εδώ σχολιάζουμε τα όπλα σαν όπλα και δεν κάνουμε πολιτική!Οποιος με ξερει,ξερει τις αντιλήψεις μου!Ας μείνουμε στα όπλα σαν όπλα!

Status
Not open for further replies.