Δίκανο Baikal nx27e, made in ussr

Status
Not open for further replies.
Έχετε απόλυτο δίκιο!!!
Δίκιο έχουμε αλλά που να το βρουμε....yel.

Δεν υπάρχει ανάγκη,,,,,πιο πολυ να κυνηγάω με λιγότερα όπλα, να μαθαίνω και κανένα καλά, αν και αυτό το έβγαλα λίγο πέρυσι στα μπασιματα μόνο
Να το κυνηγάς πιο συχνά κ οχι μονο στα μπασιματα κ θα το μάθεις.....
Είναι κ το όπλο του πατερα σου αν δεν κάνω λάθος κ αυτό είναι ένας λόγος παραπανω...

Τι πιο ευκολο απο να το πουλησεις...
Το δυσκολο θα είναι στην πορεια,αν το μετανιώσεις κ δεν μπορείς να κάνεις κάτι....

Κοντευετε να με πεισετε!!! :(
Δεν είναι αυτός ο σκοπός..
Δικό σου είναι κ το κάνεις ότι θες....
Λέμε κάποια πραγματα που ίσως να μην τα σκέφτηκες όσο θα έπρεπε...



Πιστεύω ότι για 300 ευρώ δεν αξίζει να πουληθεί.
Και έτσι όπως είναι κ τα πραγματα σήμερα μια που τα πηρες κ μια που έφυγαν απο τα χέρια σου...
Ενώ η Baikalara θα μείνει εκει.........
 
Θα επανέλθω με αφορμή μόνο το όπλο του Αρίστου και το σχόλιο του Τάσου πιο πάνω . Πολλές φορές αυτά τα συναισθηματικής φύσεως θέματα ( όπλο του πατέρα ) γίνονται συντριπτικά .Σε ταλανίζουν και θολώνουν την ορθή κρίση ως προς αυτούς που έπονται .
 
Θα επανέλθω με αφορμή μόνο το όπλο του Αρίστου και το σχόλιο του Τάσου πιο πάνω . Πολλές φορές αυτά τα συναισθηματικής φύσεως θέματα ( όπλο του πατέρα ) γίνονται συντριπτικά .Σε ταλανίζουν και θολώνουν την ορθή κρίση ως προς αυτούς που έπονται .
Αν ήταν του πατέρα μου καθώς και σε ότι κατάσταση και να ήταν δεν θα το σκεφτόμουν να το δώσω, όπως έχω και ένα πλάγιο του παππου μου με δαμασκηνες καννες!!!:)
 
Αν ήταν του πατέρα μου καθώς και σε ότι κατάσταση και να ήταν δεν θα το σκεφτόμουν να το δώσω, όπως έχω και ένα πλάγιο του παππου μου με δαμασκηνες καννες!!!:)
. Πριν πεθάνει ο πατέρας μου ( αλκοολικός με το κυνήγι ) δεν μου ' δωσε καμιά βαρυσήμαντη συμβουλή για το πως να πορευτώ , παρά το μόνο που μου είπε ήταν μην πουλήσεις ποτέ τα όπλα μου ! Η κόρη μου δεν τον γνώρισε ποτέ και δεν νομίζω να ενδιαφέρεται για το κυνήγι ,αν και για να μου κάνει τη χάρη έχει έρθει μερικές φορές μαζί μου.Βλέπω ανθρώπους να μεταβιβάζουν στους επόμενους κινητά και ακίνητα που για τους ίδιους έχουν αξία , αλλά για τους άλλους μόνο βάρος μπορούν να γίνουν . Όπως θα κατάλαβες η γλώσσα πάει , στο δόντι που πονάει !
 
Εγώ δεν θα το έδινα εκτός και αν υπήρχε μεγάλη ανάγκη.
συμφωνω και εγω , τα 300 ευκολα τρωγονται , το οπλο ποτε , εχω 6 δικανα σουπερ ποζε και πλαγιοκανα και μια καραμπινα , και δεν πουλαω κανενα , γιατι με το καθε ενα εχω αναμνησης .
 
Μία απορία , γιατί με ενδιαφέρει προσωπικά . Όταν γίνει υποχρεωτική η χρήση ατσάλινων σκαγιών αυτά τα όπλα θα είναι λειτουργικά; Αν όχι , τότε αχρηστεύονται.
Ρίχνεις όχι high performance μέχρι να τα παίξουν.
Αυτό έχω καταλάβει.
 
Άντε
Καλοπούλητο...μέχρι να το μετανιώσεις...
Πένα είναι όμως...συνεχίζω να το λυγουρεύομαι πάντος....🙃
Καλοπούλητο...μέχρι να το μετανιώσεις...
Πένα είναι όμως...συνεχίζω να το λυγουρεύομαι πάντος....🙃
Άντε πάρτο ρεεε, και θα το βλέπει και σε καλά χέρια ο @Aristos , σοβιετική Ένωση κιόλας, άντε να γίνεται και σύντροφοι!!!!!!! .hunter. .yel.
 
Καλοπούλητο φίλε τα υλικά αγαθά είναι για να μας εξυπηρετούν είμαι της άποψης και τίποτε δεν θεωρώ συλλεκτικό προσωπικά και κανείς δεν θα θεωρούσε εάν δεν υπήρχε από πίσω η μεγάλη τιμή,άρα καταλήγουμε πως όλα είναι λεφτά.Γιαυτο προτιμώ ότι υλικό αγαθό έχω να με βολεύει πρώτα και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα συναισθηματικό βάρος δίνω μόνο στα έμβια όντα γιατί αυτά είναι μοναδικά και μόνο .Αλλά και εκεί με μέτρο διότι το πολύ συναίσθημα φέρνει πολύ πίκρα στο τέλος.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top