ΔΟΡΚΑΣ Α.Β.Ε.Ε.

Status
Not open for further replies.
Ποια είναι breda?αυτή που έχει κλείσει χρόνια τώρα?ή μήπως αναφέρεσαι στην ιμιτασιον μαροκι?και κάτι τελευταίο.καποιος με το τεσπά ας το πούμε breda αφού αυτό γράφει απάνω παραπονιόταν ότι με κάποια φυσίγγια δε μπορούσε να πάρει ούτε ένα πουλί.την οπτιμα θέλετε ολοιιιιι οι υπόλοιποι πολύ ψωμάκι για να τη πιασετε.μαλλον έχεις μπερδευτεί κάπου για το ποιο χωνεύει όλα τα φυσίγγια και ποιο οχι
Καλά λες μόνο που είναι για πάνω από 32 γραμμάρια...αλλιώς κάνει δικαιολογημενες εμπλοκές....αλλά ξέχασα πως με το τεσσαρι βαράμε από λόγο σε λόφο...αλλά για τσίχλες εξαιρετική καραμπίνα,αρκεί να μην είναι μονοκανο!Και αφού είναι τόσο καλές γιατί ψάχνετε και ψυριζεται τα τσοκακια:eek::eek:Επισης η breda τα έκανε με έναν τύπου φυσιγγι αυτό όχι με όλα του Ρουμελιώτη!
 
Last edited:
To καψύλι είναι cx2000(εχει το κλασσικό χάλκινο χρώμα και εσωτερικά μαύρο βερνίκι) και κάλυκας chettide.
Δυνατή συνταγή. Εγώ την drago την γέμιζα σε αυτή τη δοσολογία με 686 και λιγότερο ρέλιασμα. Βέβαια γούστα είναι αυτά.
 
Καλησπέρα. Συνάδελφος είχε την καλοσύνη να με ενημερώσει για την απάντηση της ΔΟΡΚΑΣ σε ερώτησή του για τα συγκεκριμένα φυσίγγια, και την ανεβάζω εδώ (με την άδειά του), για να μη κάνουμε εικασίες και να μη λέμε ότι μας κατέβει ;):):
D356-DD4-E-6064-4-F4-A-9494-C9-AA8-D910294.jpg

Πάντως Άγγελε αν δε σου κάνει κόπο, θα ήθελα να δω τη δόση της πυρίτιδας - δεν έχω δουλέψει Drago ποτέ, ούτε φυσίγγια με αυτήν.
Πιστευω η Drago ειναι κορυφη και πολυ καλυτερη απο την D20
 
ναι βαλε μας τωρα να ψαχνουμε και Drago:):):):)
Πιστεψε με δεν θα απογοητευθεις καθολου,δεν ειναι τυχαια η επιλογη της πυριτιδας που εκανε
για να καλυψει την παραγωγη του;)Πριν 6 χρονια ηρθε φιλος απο κυνηγι υδροβιων στην
Βουλγαρια με cheditte tordo 32γρ Ν5,θεριζαν μου ειπε και φανηκε και στο βιντεο που εφερε.
Μαλλον ειδικη παραγωγη για εκει μιας και δεν υπαρχει αλλου.
 
Πιστεψε με δεν θα απογοητευθεις καθολου,δεν ειναι τυχαια η επιλογη της πυριτιδας που εκανε
για να καλυψει την παραγωγη του;)Πριν 6 χρονια ηρθε φιλος απο κυνηγι υδροβιων στην
Βουλγαρια με cheditte tordo 32γρ Ν5,θεριζαν μου ειπε και φανηκε και στο βιντεο που εφερε.
Μαλλον ειδικη παραγωγη για εκει μιας και δεν υπαρχει αλλου.
Και γαμώ τα φυσίγγια! Θα δοκιμάσω και εγώ αυτή την πυρίτιδα κάποια στιγμή.
 
Πιστεψε με δεν θα απογοητευθεις καθολου,δεν ειναι τυχαια η επιλογη της πυριτιδας που εκανε
για να καλυψει την παραγωγη του;)Πριν 6 χρονια ηρθε φιλος απο κυνηγι υδροβιων στην
Βουλγαρια με cheditte tordo 32γρ Ν5,θεριζαν μου ειπε και φανηκε και στο βιντεο που εφερε.
Μαλλον ειδικη παραγωγη για εκει μιας και δεν υπαρχει αλλου.
δεν αντιλέγω και δεν θέλω πολύ να πάρω να αρχίσω δόκιμες
Και γαμώ τα φυσίγγια! Θα δοκιμάσω και εγώ αυτή την πυρίτιδα κάποια στιγμή.

Γενικά οι γομώσεις 32-33 Νο7-6-5-4 είναι ότι καλύτερο έχω ρίξει.
 
Το έχω προτείνει εδώ και πολύ καιρό,για να σταματήσουν τα ψεματα και τα κλικαδορικα αποτελέσματα!
αυτο ισχυει και στα φυσιγγια , γιατι δεν μπορει μια δοκημη ενα τεστ απο την εταιρια να κενταει στο πινακα και να βλεπουμε ολοι στο βιντεο οτι πραγματηκα κενταει , και μετα οταν τα περνουμε εμεις και κανουμε το ιδιο τεστ ειναι μερα με την νυχτα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top