ΔΟΡΚΑΣ Α.Β.Ε.Ε.

Status
Not open for further replies.
Ηταν καλο? Αν θυμαμαι καλα με χαρτακι και μαλλινη ταπα ηταν? Δεν το ειχα δοκιμασει ποτε?
Και για μενα το καλυτερο κ απο πολλα εισαγωμενα..
Υπαρχουν πληροφοριες οτι θα το ξαναβγαλει?
μου ειπε κυνηγομαγαζο πως ο δορκας θα του εστελνε..αληθεια ψεματα δεν ξερω..
 
δεν υπαρχει ουτε ενα παραδοσιακο φυσιγγιο εργοστασιακο , ρελιαστο με μαληνη ταπα , και πανω χαρτονακι αριθμηζμενο , οπως το εφτιαχναν οι παππουδες μας , εχω δει παρομοια ρελιαστα με τζαμακι πανω , με χαρτακι ουτε ενα , μονο θυμαμε πολυ παλια για μικρο χρονικο διαστημα , ειχαν βγαλει ρελιαστα με χαρτακι αριθμηζμενο τα ροτβαι διασπορας
 
δεν υπαρχει ουτε ενα παραδοσιακο φυσιγγιο εργοστασιακο , ρελιαστο με μαληνη ταπα , και πανω χαρτονακι αριθμηζμενο , οπως το εφτιαχναν οι παππουδες μας , εχω δει παρομοια ρελιαστα με τζαμακι πανω , με χαρτακι ουτε ενα , μονο θυμαμε πολυ παλια για μικρο χρονικο διαστημα , ειχαν βγαλει ρελιαστα με χαρτακι αριθμηζμενο τα ροτβαι διασπορας
Εγω κ. Νικο αναφεροντας χαρτακι εννοουσα οτι ειχε χαρτακι πανω απο πυριτιδα και μετα μαλλινη ταπα!
 
Ηταν καλο? Αν θυμαμαι καλα με χαρτακι και μαλλινη ταπα ηταν? Δεν το ειχα δοκιμασει ποτε?
για μενα απο τα καλυτερα μαλλινοταπα.
Πραγματικά πολύ καλό....Συγκεντρωτικό αρκετά για μαλληνόταπο.....Τουλάχιστο με τέλεια κατανομή σκαγίων σε μεσαίες αποστάσεις.....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top