Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εάν ψάχνεις για 34γραμμάρια 7άρια δοκίμασε και αυτά
Εγώ έχω μείνει ευχαριστημένος View attachment 68730
Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι ήταν 32γρ τα συγκεκριμένα! Γενικά τα super kill καλά είναι, κρίνοντας από κάτι sporting 28gr που είχα ρίξει σε τσίχλες, καρακάξες και καραβελια (ψαρονια). Επειδή 7αρια δεν έχω πολλά, θα τα δοκιμάσω!
 
Για κάποιο λόγο νόμιζα ότι ήταν 32γρ τα συγκεκριμένα! Γενικά τα super kill καλά είναι, κρίνοντας από κάτι sporting 28gr που είχα ρίξει σε τσίχλες, καρακάξες και καραβελια (ψαρονια). Επειδή 7αρια δεν έχω πολλά, θα τα δοκιμάσω!
Τα έχει πάει στα ύψη και αυτός της τιμές και έχει ρίξει την ποιότητα, από εμένα Χ
 
Τα έχει πάει στα ύψη και αυτός της τιμές και έχει ρίξει την ποιότητα, από εμένα Χ
Έχει αλλάξει κάτι απο πέρσι που τα πήρα εγώ Δεκέμβριος με φέτος δε γνωρίζω δε πήρα σε αυτή τι σεζόν αλλά απο τιμή αστα Δεκέμβριος 8,15 Ιανουάριος 8.35 τι είσαι του λέω Dow Jones και μαθαίνω απο ένα φίλο μέσα σε μια βδομάδα που πήγε να πάρει απο 8,35 του λένε 8,50
 
Έχει αλλάξει κάτι απο πέρσι που τα πήρα εγώ Δεκέμβριος με φέτος δε γνωρίζω δε πήρα σε αυτή τι σεζόν αλλά απο τιμή αστα Δεκέμβριος 8,15 Ιανουάριος 8.35 τι είσαι του λέω Dow Jones και μαθαίνω απο ένα φίλο μέσα σε μια βδομάδα που πήγε να πάρει απο 8,35 του λένε 8,50
9,50 τον Φλεβάρη
 
Τα έχει πάει στα ύψη και αυτός της τιμές και έχει ρίξει την ποιότητα, από εμένα Χ
Είναι γεγονός... Επειδή δεν χρησιμοποιώ πολύ το ν7, και ξέρω 1-2 μαγαζιά που έχουν παλιές παρτίδες, λέω να πάρω 1 κουτί. Πιο πολύ για τα περάσματα που όσο να ναι το 7αρι είναι πασπαρτου. Θα κάνει δουλειά και στα τσιχλοειδη και στις φασσες (σε μεσαίες αποστάσεις)
 
Είναι γεγονός... Επειδή δεν χρησιμοποιώ πολύ το ν7, και ξέρω 1-2 μαγαζιά που έχουν παλιές παρτίδες, λέω να πάρω 1 κουτί. Πιο πολύ για τα περάσματα που όσο να ναι το 7αρι είναι πασπαρτου. Θα κάνει δουλειά και στα τσιχλοειδη και στις φασσες (σε μεσαίες αποστάσεις)
Σωστή επιλογή.
 
Αυτα εδω ποια ειναι ρε παιδια και δεν τα βρισκω πουθενά;
View attachment 68750
Τα είχα πάρει σε ν7. Μέχρι αρχές Νοεμβρίου πήγαιναν πάρα πολύ καλά σε τσίχλες, ψαρονια και ΚΥΡΊΩΣ καρακάξες!! Με το κρύο όμως μου έκαναν εμπλοκές οπότε ανέβηκα στα 32γρ. Αυτό που θυμάμαι χαρακτηριστικά, είναι ο κάλυκας fiem και ο συγκεντρωτηρας LBRS.

Το 9αρακι θα πηγαίνει καλά στα περάσματα τον Οκτώβριο.
 
Αυτά τι λένε παίδες ?
Τα έχει δοκιμάσει κανένας ?

https://www.kalkantzakos.com/Product/4116/royal-pichon-ld,-fusiggia-rio
Είναι ημίσκληρο προς σκληρό,αρκετά συγκεντρωτικό αλλά όχι με πιο ανοιχτά τσοκ από 2*.Θα δεις λίγα αίματα με νοτιά και κάτω από 0C πούπουλα.Θελει αρκετή προσκόπευση πριν τις 8:00 μετά που θα έχεις ξυπνήσει καλά βγαίνεις νορμάλ.Αν νομίζεις ότι τον έχεις 25 πόντους σκοτώνει στα 75+ μέτρα ακαριαία.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top