Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Τα φέρνουν αυτά ακόμα, δεν τα φέρνουν?
Στο μαγαζί που τα είχα πάρει, μου είχαν πει ότι τα έφερε η Beretta Hellas και ίσως δεν τα εισάγει ξανά. Γενικά πάντως υπάρχει στοκ. Βέβαια εδώ βρίσκω πλέον μόνο 34γρ #8(πολύ καλά, τα έριχνα στα κοτσύφια πέρυσι) και 36γρ #7. Με 3 φίλους που τα έριξαν, άκουσα τα ίδια λόγια: φασσες, πέρδικες και παπιά (στα χωράφια) απλά ξυρίζουν! Όπλα: Browning fusion evolve, benelli duca di montefeltro, Beretta es 100, Franchi falconet.
 
Στο μαγαζί που τα είχα πάρει, μου είχαν πει ότι τα έφερε η Beretta Hellas και ίσως δεν τα εισάγει ξανά. Γενικά πάντως υπάρχει στοκ. Βέβαια εδώ βρίσκω πλέον μόνο 34γρ #8(πολύ καλά, τα έριχνα στα κοτσύφια πέρυσι) και 36γρ #7. Με 3 φίλους που τα έριξαν, άκουσα τα ίδια λόγια: φασσες, πέρδικες και παπιά (στα χωράφια) απλά ξυρίζουν! Όπλα: Browning fusion evolve, benelli duca di montefeltro, Beretta es 100, Franchi falconet.
Τι νο σή σε συ και είσαι τόσο ψαγμένος?
 
Αυτά τι λένε παίδες ?
Τα έχει δοκιμάσει κανένας ?

https://www.kalkantzakos.com/Product/4116/royal-pichon-ld,-fusiggia-rio
Είπαμε, συγκεντρωτικό πολύ και γρηγορο θέλει ανοικτά τσοκ για να τα βρείς πιο εύκολα για παπί είναι πολύ καλό και για φασσα. Παλιά που έφερναν και σε ν4 ήταν το καλύτερο για λαγό.
 
Είπαμε, συγκεντρωτικό πολύ και γρηγορο θέλει ανοικτά τσοκ για να τα βρείς πιο εύκολα για παπί είναι πολύ καλό και για φασσα. Παλιά που έφερναν και σε ν4 ήταν το καλύτερο για λαγό.
Από σταθεροτητα πώς είναι? Θέλει τον καιρό του για να δουλέψει, ή δουλεύει στις περισσότερες συνθήκες?
 
Εάν ψάχνεις για 34γραμμάρια 7άρια δοκίμασε και αυτά
Εγώ έχω μείνει ευχαριστημένος View attachment 68730
Καλό είχα πάρει πέρσι 2 κούτες 32 και λίγα απο αυτά μου άρεσε
Αλλά το speed μου φάνηκε πιο καλό στα 34 n7
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top