Γνώμες φυσιγγίων

Όνομα
Γιαννης
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα

Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Vaggelis
Δες το κουτι τα παλια..οτιδηποτε αλλο ειναι τα καινουργια...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-την-Φάσσα.83/page-184

Και στην επομενη σελιδα θα δεις την εξωτερικη εμφανιση κ τον δυο φυσιγγιων...
Αν τα πηρες απο τον Αλεξιου ενδεχεται να ειναι κ τα παλια γιατι εχει κ και καποια "παλια" φυσιγγια..
Από τον Αλεξίου τα είχα πάρει......

Όνομα
Ηλιας
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα
Και πολυ που αργησες

Όνομα
Δημητρης
Στο κασονι είναι 6€. Σε ένα υποθετικό σενάριο που μας αφήνουν όλο το χρόνο και έχει πουλιά όπως το 16-17 θα τα πανε τα τσιχλοφυσιγγα 15€ το κουτι....

Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Χρήστος
Τον τσιπούρα, καλός και ωραίος, αλλά τα συγκεκριμένα τα ξέρουμε;
Ο φίλος σου ο @Kostas ContraDosi τα έχει από αγάπη τα πιο λίγα γραμμάρια, για τα συγκεκριμένα δεν ξέρω, αλλά επειδή μου αρέσουν και εμένα σαν φυσίγγια από γενικής άποψης θα ήθελα να τα δοκιμάσω.

Όνομα
Αριστος
Ο φίλος σου ο @Kostas ContraDosi τα έχει από αγάπη τα πιο λίγα γραμμάρια, για τα συγκεκριμένα δεν ξέρω, αλλά επειδή μου αρέσουν και εμένα σαν φυσίγγια από γενικής άποψης θα ήθελα να τα δοκιμάσω.
Τον ρώτησα,δεν τα ξέρει σίγουρα, το βρήκα στην Ποταμιά παλιό είναι βέβαια

Όνομα
Δημητρης
Λεβέντες καλησπέρα.Χαζευα σήμερα έτσι για φυσιγγια του εμπορίου και έπεσα πάνω στα duck shoot 33 gr του Μητσακου.Εχει κανένας εμπειρία η κάποιος που να το έχει ανοίξει έστω να μας πει υλικά και τι το διαφορετικό έχει ???

Όνομα
paolo
Λεβέντες καλησπέρα.Χαζευα σήμερα έτσι για φυσιγγια του εμπορίου και έπεσα πάνω στα duck shoot 33 gr του Μητσακου.Εχει κανένας εμπειρία η κάποιος που να το έχει ανοίξει έστω να μας πει υλικά και τι το διαφορετικό έχει ???
Κ για το speed το 36αρι εάν γνωρίζετε