Γνώμες φυσιγγίων

Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτης
Όνομα
Κωστής
Αν δεν ειναι παλιό στοκ απο οταν υπηρχε η jk6 φαντάζομαι πως μονο στο ονομα θα ειναι jk6...Ισως κανω και λαθος.
αυτά που βρήκα εγώ είναι παλιό στοκ
η RC ακόμα τα έχει στον κατάλογο της, αλλά με τι πυρίτιδα είναι δεν ξέρω

Να σου πω την αλήθεια Βαγγέλη ούτε το παλιο ούτε το καινουργιο έχω δοκιμάσει ( για το παλιο είχε χυθεί μπόλικο μελάνι ) αλλά δυστηχως δεν διαβάζω ανάλογα για το τωρινό . Το φιλαράκι ο Τάσος έχει ανοίξει θέμα γιαυτο τον λόγο .
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/rio-pigeon-uee-vs-rio-pigeon-maxam.2114/
Αφου λέει ο Βαγγέλης πριν μια 5ετια η και παραπάνω τότε έχει ρίξει το καινούργιο....
πλέον δε νομίζω να τα φέρνει κάποιος, παλιά είναι
υπάρχουν σε στοκ σε κάποια μαγαζιά σε διάφορα νούμερα, όχι σε όλα και όχι πολλά
Στον Γιαλιτακη τα βρήκες?
Ειχε φέρει κ τα rc piccione κάποτε, που κ αυτα ήταν δυσεύρετα......

Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Vaggelis
Αφου λέει ο Βαγγέλης πριν μια 5ετια η και παραπάνω τότε έχει ρίξει το καινούργιο....

Στον Γιαλιτακη τα βρήκες?
Ειχε φέρει κ τα rc piccione κάποτε, που κ αυτα ήταν δυσεύρετα......
Σε μαγαζί στα Γιάννινα τα πήρα πριν πέντε χρόνια......αλλά δεν ξέρω από ποτέ τα είχε αυτός......

Σε μαγαζί στα Γιάννινα τα πήρα πριν πέντε χρόνια......αλλά δεν ξέρω από ποτέ τα είχε αυτός......
Δες το κουτι τα παλια..οτιδηποτε αλλο ειναι τα καινουργια...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-την-Φάσσα.83/page-184

Και στην επομενη σελιδα θα δεις την εξωτερικη εμφανιση κ τον δυο φυσιγγιων...
Αν τα πηρες απο τον Αλεξιου ενδεχεται να ειναι κ τα παλια γιατι εχει κ και καποια "παλια" φυσιγγια..

Όνομα
Γιαννης
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα

Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Vaggelis
Δες το κουτι τα παλια..οτιδηποτε αλλο ειναι τα καινουργια...
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-την-Φάσσα.83/page-184

Και στην επομενη σελιδα θα δεις την εξωτερικη εμφανιση κ τον δυο φυσιγγιων...
Αν τα πηρες απο τον Αλεξιου ενδεχεται να ειναι κ τα παλια γιατι εχει κ και καποια "παλια" φυσιγγια..
Από τον Αλεξίου τα είχα πάρει......

Όνομα
Ηλιας
Ενα 28αρι της συνοικιας πειραια ανεβηκε απο 4.90 στα 5.20 το κουτι με ενημερωσε φιλος που πηρε για το σκοπευτηριο να μου πεις σιγα την αυξηση αλλα το λόγο δεν βλεπω .Σκεφτειται τι θα γινει απο τον αυγουστο και μετά με βλεπω να αγοραζω καμια πεντασταδιακη αφου εχω πουλησει την μεκ και να ξαναρχιζω το γεμισμα
Και πολυ που αργησες

Όνομα
Δημητρης
Στο κασονι είναι 6€. Σε ένα υποθετικό σενάριο που μας αφήνουν όλο το χρόνο και έχει πουλιά όπως το 16-17 θα τα πανε τα τσιχλοφυσιγγα 15€ το κουτι....

Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Χρήστος
Τον τσιπούρα, καλός και ωραίος, αλλά τα συγκεκριμένα τα ξέρουμε;
Ο φίλος σου ο @Kostas ContraDosi τα έχει από αγάπη τα πιο λίγα γραμμάρια, για τα συγκεκριμένα δεν ξέρω, αλλά επειδή μου αρέσουν και εμένα σαν φυσίγγια από γενικής άποψης θα ήθελα να τα δοκιμάσω.