Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πολύ καλό και σε κρύο! Σε ποιο ζεστό καιρό το κίτρινο σε 6αρι τις κοιμίζει ωραιότατα τις γαλάζιες! Τα δουλεύω αρκετά χρόνια! Αλλά φέτος είναι πολύ ακριβά πλέον! Και φαντάσου τα επερνα 6.5€!!!!
Και τα δύο από ότι είδα ξέφυγαν σε τιμές.
Γενικά της συγκεκριμένης εταιρείας έχουν ανέβει πολύ.
 
......χαθηκε σε Νο5 κ 6 να ειναι;;
Εγώ απορώ που υπάρχουν ακόμα στα ραφια... Και μιλάω για φέτος που κατάντησαν να είναι ποιο φθηνά κ από τα τσιχλοφυσιγγα κ οχι μονο, μιας κ πρόκειται για 34γρ..
Μόνο σε ν8,9..επετειακη παραγωγη..

Πάρε ένα κουτί για την συλλογή σου.....
 
Εγώ απορώ που υπάρχουν ακόμα στα ραφια... Και μιλάω για φέτος που κατάντησαν να είναι ποιο φθηνά κ από τα τσιχλοφυσιγγα κ οχι μονο, μιας κ πρόκειται για 34γρ..
Μόνο σε ν8,9..επετειακη παραγωγη..

Πάρε ένα κουτί για την συλλογή σου.....
1=0
 
δεν εχει πουλια για αυτο αλλιως θα εξαφανιζονταν ,για 34 αρια ειναι καλη η τιμη αυτη την στιγμη.
Παιδια και ο bighunter στο Περιστέρι τόσο τα έχει! Αν είναι καλό θα πέσει στοκάρισμα! Αν και όπως πάμε με τα στοκαρίσματα σε λίγο θα πουλάμε εμείς φυσιγγια μεταξύ μας .very funny.
 
Αξίζουν; Εντυπωσιακές προδιαγραφές έχουν.

Είναι πολύ καλά. Το μάλλινο το βάζω πρώτο στο λαγό και το 38γρ δεύτερο και τρίτο. Νίκελ σκάγια, συγκεντρωτηρας με προκομμενα πτερύγια. Παλιά τα έκανε εισαγωγή απευθείας από την b&p ένα μόνο κατάστημα στον Τύρναβο. Πλέον τα έχουν φέρει κι άλλοι.
 
Είναι πολύ καλά. Το μάλλινο το βάζω πρώτο στο λαγό και το 38γρ δεύτερο και τρίτο. Νίκελ σκάγια, συγκεντρωτηρας με προκομμενα πτερύγια. Παλιά τα έκανε εισαγωγή απευθείας από την b&p ένα μόνο κατάστημα στον Τύρναβο. Πλέον τα έχουν φέρει κι άλλοι.
Δηλαδή η Μετπλάστ δεν τα εισάγει;
 
Απ' το 2015 που το ρίχνω δεν το εισήγαγε όχι. Ξαφνικά εδώ και 2-3 χρόνια το βρίσκω σε πολλά μαγαζιά. Νομίζω όμως ότι ακόμα και σήμερα δεν το εισάγει
Δειχνει οτι εχει ολη τη σειρα Σταματη και πηγαινε για υπνο εχεις λαγο αυριο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top