Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάποτε που σου είχα δώσει να ρίξεις μια παρόμοια συνταγή εγλειφες τους κάλυκες... :cool:
Κρύο θέλουν κ είναι τσεκουριες...
Α κατάλαβα, αν είναι σαν εκείνα, θα μπουν στην άκρη....θα έρθει η ώρα τους. Ούτε μπαρούτες ξέρω, ούτε καψύλια, ούτε τάπες, δεν με ενδιαφέρει τίποτα. Να σκοτώνουν θέλω!
 
Προχθές έριξα για άλλη μια φορά 3 αν θυμάμαι καλά τα nsi due europe no 8 1/2...έπαθα πλάκα!!! Θεριζανε σε όλες τις αποστάσεις!!! Γενικά δεν μπορούσα να τα βρω με τα 28αρια που δοκίμασα μετά το προπέρσινο oscar 28gr που με είχε αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο. Μιλάμε για φυσιγγαρα!!!
 
Είναι πράγματι πολύ καλά!

Βέβαια δεν ειναι πλέον με c7 αλλά με Ισπανίδα .

Αλλά το στήσιμο δουλεύει πάρα πολύ καλά με εντυπωσιακές καταβολές
Κάτι κάνεις λάθος.....my man.

Όσο κι αν φανεί παράξενο, το λεγόμενο C7 32gr πλέον γεμίζεται με Aquila κ Ζ2m
 
View attachment 9167
Τι λενε αυτα παιδες???
Που τα κονομησες?
Αφησαν ιστορια και αυτα στην εποχη τους..
Ελληνικα Gevelot 33γρ του Μηλιου (που ηταν κ ο αντιπροσωπος των γαλλικων gevelot)...μετα τα αγορασε ο ιορδανογλου oπου τα γεμιζει μεχρι σημερα στην ιδια συνταγη..πυριτιδα Α1 και Giovanni..
 
Που τα κονομησες?
Αφησαν ιστορια και αυτα στην εποχη τους..
Ελληνικα Gevelot 33γρ του Μηλιου (που ηταν κ ο αντιπροσωπος των γαλλικων gevelot)...μετα τα αγορασε ο ιορδανογλου oπου τα γεμιζει μεχρι σημερα στην ιδια συνταγη..πυριτιδα Α1 και Giovanni..
Ναι ελληνικα ειναι αλλα μου εκανε εντυπωση ο συγγεντροτηρας
 
καλησπερα θα ηθελα να ρωτήσω αν έχει χρησιμοποιησει κανείς τα B&P Mygra 36 gr 5,5 για φάσα. Μου είπαν ότι είναι καλά αλά λίγο ακριβά και για αυτό ηθελα να μάθω αν αξίζει να τα πάρω
Ειχα παρι πριν χρόνια. Είναι με F2×36 κ z2m συγκετροτηρα 4* κλεισμενω. Όσα έκοψα κανένα δεν είχε 36γρ.
Τα έδωσα όλα δεν τα έβγαλα στον κυνηγοτοπο
 
καλησπερα θα ηθελα να ρωτήσω αν έχει χρησιμοποιησει κανείς τα B&P Mygra 36 gr 5,5 για φάσα. Μου είπαν ότι είναι καλά αλά λίγο ακριβά και για αυτό ηθελα να μάθω αν αξίζει να τα πάρω
Για μένα δεν αξίζει, πολλά ζωντανά , πήγαινε σε κάτι άλλο,η lambro η nsi.
 
καλησπερα θα ηθελα να ρωτήσω αν έχει χρησιμοποιησει κανείς τα B&P Mygra 36 gr 5,5 για φάσα. Μου είπαν ότι είναι καλά αλά λίγο ακριβά και για αυτό ηθελα να μάθω αν αξίζει να τα πάρω
Άριστα φυσίγγια συγκεντρωτικά θέλουν κρύο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top