Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Από τα παρακάτω δεν έχω ρίξει κανένα. Ποιο από τα τρία να διαλέξω; Τα θέλω για υδρόβια. Ημερήσιο. Όπλο Remington 1187 με τσοκ anaconda mid range ή long range αναλόγως που θα περνούν. Όποιοι τα έχουν ρίξει οι γνώμες τους ευπρόσδεκτες.
Αυτά;
View attachment 4566
Αυτά;
View attachment 4568
ή αυτά;
View attachment 4569
Έχω ρίξει μόνο το gorilla από τα παραπάνω και δεν το ξαναβάζω από αυτά πάντως που έχω ακούσει θα έπερνα το Olympus αν και δεν είναι σαν το παλιό από ότι λένε μένει παρά πολύ καλό!
 
Έχω ρίξει μόνο το gorilla από τα παραπάνω και δεν το ξαναβάζω από αυτά πάντως που έχω ακούσει θα έπερνα το Olympus αν και δεν είναι σαν το παλιό από ότι λένε μένει παρά πολύ καλό!
Πάρε τα Olympus!
Ευχαριστώ για τις γνώμες. Θα τα πάρω. Εντυπώσεις και αποτελεδματα το καταχείμωνο.
 
Μιχάλη καλημέρα , το Έβρος παράγεται-υπάρχει ακόμα ?
έχω την εντύπωση ότι δεν τα βγάζει πλέον ο Κουτουμανος. όσο ζούσε ο θείος μου τα έβγαζε και πούλαγε πολύ ειδικά πάνω στον Έβρο. Μέχρι πριν λίγο καιρό είχαν μείνει στην αποθήκη κάποια κιβώτια κυρίως μηδενικά ,αλλά δεν ξέρω αν έχουν μείνει η τα πήρε κάποιος.
 
το olympus και το Εβρος είναι πολύ καλά φυσίγγια αλλά θέλουν πολύ κρύο
Τα Εβρος δε νομιζω να βγαινουν. Τα Olympus πρεπει να βγαινουν ακομη αλλα δε γνωριζω αν συνεχιζουν να είναι τα ιδια με τα πετυχημεμα παλια...
 
έχω την εντύπωση ότι δεν τα βγάζει πλέον ο Κουτουμανος. όσο ζούσε ο θείος μου τα έβγαζε και πούλαγε πολύ ειδικά πάνω στον Έβρο. Μέχρι πριν λίγο καιρό είχαν μείνει στην αποθήκη κάποια κιβώτια κυρίως μηδενικά ,αλλά δεν ξέρω αν έχουν μείνει η τα πήρε κάποιος.
Ευχαριστώ Μιχάλη.
 
έχω την εντύπωση ότι δεν τα βγάζει πλέον ο Κουτουμανος. όσο ζούσε ο θείος μου τα έβγαζε και πούλαγε πολύ ειδικά πάνω στον Έβρο. Μέχρι πριν λίγο καιρό είχαν μείνει στην αποθήκη κάποια κιβώτια κυρίως μηδενικά ,αλλά δεν ξέρω αν έχουν μείνει η τα πήρε κάποιος.
Δν τα βγάζει εδώ και χρόνια ο κουτουμανος αλλά ο Αγγελόπουλος που συνεχίζει την επιχείρηση. Όλα τα φυσίγγια του παράγονται κανονικά και με την ίδια επωνυμία μάλιστα ακόμα και τώρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top