Γαλότσες

"Συνάδελφε" πιστεύω ότι ξέρω να διατυπώνω αυτά πού θέλω νά πω και νά καταλάβει ο άλλος,αν εσύ δεν είσαι θέση να το καταλάβεις και να σχολιάζεις άστοχα με δόση ειρωνείας τοτε πρόβλημα σού.
Καλησπερα πατριωτη,χρονια πολλα.Πεταγομαι πρωτος για να μην υπαρξουν δυσπνοιες!!!!Φιλαρακια ειναι ο ΒΙΚ με τον Σακη...Βασικα ο Σακης δεν τον αφηνει σε χλωρο κλαρι .very funny....Αν τους παρατηρησεις λιγο καιρο θα καταλαβεις...Για τον ΒΙΚ εγραψε το σχολιο.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Να ξερεις ο Σακης ειναι απ τους καλυτερους εδω μεσα,ψυχαρα!!!
 
"Συνάδελφε" πιστεύω ότι ξέρω να διατυπώνω αυτά πού θέλω νά πω και νά καταλάβει ο άλλος,αν εσύ δεν είσαι θέση να το καταλάβεις και να σχολιάζεις άστοχα με δόση ειρωνείας τοτε πρόβλημα σού.
γιασου φιλε σταυρο, με τον βικ γνωριζωμαστε καπια χρονια και πηραζωμαστε.my man.απλως εγραψες για το λουρακι και πηρα ιδεα να τον πηραξω,,,,σηγουρα δεν στοχεβα για σενα εφωσον δεν σε γνωριζω ΚΑΝ, νασε καλα;)
 
Καλησπερα πατριωτη,χρονια πολλα.Πεταγομαι πρωτος για να μην υπαρξουν δυσπνοιες!!!!Φιλαρακια ειναι ο ΒΙΚ με τον Σακη...Βασικα ο Σακης δεν τον αφηνει σε χλωρο κλαρι .very funny....Αν τους παρατηρησεις λιγο καιρο θα καταλαβεις...Για τον ΒΙΚ εγραψε το σχολιο.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Να ξερεις ο Σακης ειναι απ τους καλυτερους εδω μεσα,ψυχαρα!!!
Ψυχαρα είναι, κυνηγός δεν είναι .very funny. .yelling. .very funny. .yelling.
 
Τις εχω στο περπατητο απο περσι... προφανώς την πρόσφυση που θα εχεις με lowa και σολες vibram δεν θα την εχεις...αλλα γλυστρα δεν εχω φαει... Σχετικα με την αντοχη, το eva σαν το λαστιχο μιας κλασικης γαλοτσας δεν ειναι, αλλα περναω συχνα βατα και δεν εχουν τρυπήσει...
Τρυπάνε ομως ευκολα ( στα πλαγια τοιχωματα κοντα στον αστραγαλο) σε κατι πιο χοντρο και μυτερο, οπως ειναι καλαμιες σπασμενες ή κανα χοντρο κλαδι κομμενο...
Ο hunter97 πηρε ενα νεοτερο μοντελο με μια σολα λιγο καλυτερη, που πιθανώς να δινει και βελτιωμενη προσφυση..
Απο θεμα βαρους θα πάθεις πλακα...ειναι σαν να φορας τις καλτσες σπιτι σου..
 
Η ποιότητα της Aigle είναι αδιαμφισβήτη, εγώ έχω τις Parcours Iso 15 χρόνια και αν δεν με παίδευαν στο βάλε-βγάλε δεν θα τις άλλαζα. Νομίζω είναι πολύ καλή προσφορά, φτάνει να τις δοκιμάσει κανείς πρώτα, γιατί διαβάζω αρκετά παράπονα για την εφαρμογή τους, δηλ. στενές στη γάμπα, φαρδιές στο πέλμα
 
Βρήκα τις παρακάτω γαλότσες σε προσφορά και μιας και έψαχνα κάτι χωρίς νεοπρεν τις τσίμπησα από decathlon

γαλ.jpg

Τις αγόρασα 38€ σε χρώμα καφέ. Πρώτη εντύπωση θετική, να δούμε και στον κυνηγότοπο.
 
Προτίθεμαι να αγοράσω το εξής ζευγάρι https://www.ehunter.gr/product/galotses-rouchette-optimum/
Προορίζονται για περπάτημα σε κάμπο, που η πρωινή δροσιά και οι κατά τόπους λάσπες κάνουν απαραίτητη τη χρήση γαλότσας έναντι αρβύλου. Τις έχει κανείς; Γνώμες;
 
Back
Top