Βoito 76 cm

Status
Not open for further replies.
Εκτός αν έχεις σοβαρή ανάγκη Κράτα το για 300 ευρώ κρίμα είναι αν κάποτε έχεις την άνεση το κάνεις ωραίο με τσοκ με ότι θέλεις
Καμία ανάγκη δεν έχω αλλά έχω 6 και χρησιμοποιώ 2 τα τελευταία χρόνια κοντενω και ελαφρωνω ως κυνηγός και ως άνθρωπος ζαχαρωνω ένα 61 πόντους για μπεκατσα και ορτυκι ,αυτό το όπλο θα το χαρεί καρτεριτζης ο πατέρας μου χτυπούσε μόνο καθιστά πουλιά και στο γιατακι ήθελε να κόβει μακριά σε όλες τις βελανιδιές ,εχω δει με τα ματια μου καθιστες τσίχλες που δεν πιστεύεις ότι χτυπιονται.Ειναι αχρωμιωτο και είναι γύρω στα 3500γρ
 
Καμία ανάγκη δεν έχω αλλά έχω 6 και χρησιμοποιώ 2 τα τελευταία χρόνια κοντενω και ελαφρωνω ως κυνηγός και ως άνθρωπος ζαχαρωνω ένα 61 πόντους για μπεκατσα και ορτυκι ,αυτό το όπλο θα το χαρεί καρτεριτζης ο πατέρας μου χτυπούσε μόνο καθιστά πουλιά και στο γιατακι ήθελε να κόβει μακριά σε όλες τις βελανιδιές ,εχω δει με τα ματια μου καθιστες τσίχλες που δεν πιστεύεις ότι χτυπιονται.Ειναι αχρωμιωτο και είναι γύρω στα 3500γρ
Σταματα....μην μας κολαζεις βραδιατικα.....θα βουτιχτω με τη γυναικα και θα φταις.... .shake hands.
 
Δε τα πουλανε τα οπλα του πατερα..... αστο κι ας καθεται.
Αυτό είναι το όπλο του Πατέρα και δεν πουλιέται για όλα τα λεφτά του κόσμου δεν ξέρω τι μάρκα είναι ούτε και πόσο χρονών (εχουν σβησει τα παντα απο πανω)μπορεί και 80 η 100.Το άλλο είναι δώρο από μένα γιατί φοβόμουν μην τραυματιστεί με την αρχαιολογία κατάλαβες?20200309_211222.jpg
 
το φιλαράκι που πάμε μαζί για κυνήγι έχει ένα boito ποζε 66 cm.

μόνο αν το δεις με τα μάτια σου μπορείς να πιστέψεις τι τουφεκιές κάνει αυτός ο σιδεριάς.
Όσο χοντροκομμένο φαίνεται οπτικά τόσο σε αποζημιώνει βλητικα έχω δει τσίχλα καθιστή να μην φαίνεται καν από την απόσταση και να κρεμάει κεραυνοβολημενη.Οποιος δεν έχει τέτοιο όπλο δε μπορεί να καταλάβει είχα fabarm v3 686,76αρι 1100 k αλλά οπλα αλλα την ντουφεκια του δεν την εχω δει πουθενά
 
το φιλαράκι που πάμε μαζί για κυνήγι έχει ένα boito ποζε 66 cm.

μόνο αν το δεις με τα μάτια σου μπορείς να πιστέψεις τι τουφεκιές κάνει αυτός ο σιδεριάς.
Δώσε δύο τσοκάκια από το blaser και πάρτο.Είναι κ 76άρι αυτό..θα τον κερνάς..
(Ρε τι πάθαμε στο ίσιωμα)..
 
Αυτό είναι το όπλο του Πατέρα και δεν πουλιέται για όλα τα λεφτά του κόσμου δεν ξέρω τι μάρκα είναι ούτε και πόσο χρονών (εχουν σβησει τα παντα απο πανω)μπορεί και 80 η 100.Το άλλο είναι δώρο από μένα γιατί φοβόμουν μην τραυματιστεί με την αρχαιολογία κατάλαβες?View attachment 10446
Φίλε αυτό μοιαζει ένα ithaca του παππού μου που είναι λειτουργικό ακόμη.πρωτη σκανδάλη η αριστερή για τα μακρυά και δεύτερη η πιο ανοιχτή.στα λέω έτσι γιατί κι εμένα δεν έχει αστέρια για τα τσοκαρισματα και είναι κι 76 πόντοι.ασηκωτο.
Όσο για το Boito το έχει ο κουμπάρος μου.ακριβως το ίδιο.το πήρε λόγω του ότι ήταν οικονομικό στην εποχή του.πραγματικα κι αυτός μου έχει πει για κάτι απίστευτες τουφεκιές.....
 
Φίλε αυτό μοιαζει ένα ithaca του παππού μου που είναι λειτουργικό ακόμη.πρωτη σκανδάλη η αριστερή για τα μακρυά και δεύτερη η πιο ανοιχτή.στα λέω έτσι γιατί κι εμένα δεν έχει αστέρια για τα τσοκαρισματα και είναι κι 76 πόντοι.ασηκωτο.
Όσο για το Boito το έχει ο κουμπάρος μου.ακριβως το ίδιο.το πήρε λόγω του ότι ήταν οικονομικό στην εποχή του.πραγματικα κι αυτός μου έχει πει για κάτι απίστευτες τουφεκιές.....
Για τις απίστευτες τουφεκιές του έχω ακούσει κι εγώ....δν είναι τυχαίο. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top