Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φιλε οποιος ξερει απο οδηγηση παιρνει ενα Yugo gt,αυτο με το τασακι και κανει την δουλεια του και παει απο γεραματα.
Αυτος που δεν ξερει απο οδηγηση και τον τρωνε τα φιδια παιρνει Mercedes και παει απο τροχαιο.
Θα χτυπησω κ μια 153 τανκς τ χω αποθημενο
 
thinkΑυτό δεν το καταλαβαίνω, σε κανένα άλλο thread (Beretta, Fabarm, Baikal, Remi...) δεν κατηγορούν τα όπλα τους τόσο όσο εδώ στο Benelli. :cool:Γιατί πουλάει μία τόσο κακή και υπερτιμημένη εταιρία τόσα άχρηστα όπλα??? Μόνο μάρκετινγκ είναι??? και επιβιώνει τόσα χρόνια?? Το άλλο παράλογο είναι ότι σχεδόν όλοι τους έχουν και από ένα στην κατοχή τους . ;)
Θα σου πω εγω την αποψη μου... Η Volkswagen εχει την seat εχει και την audi... Ποια ειναι ποιο καλα αμαξια; Σαφως τα audi... Η μπενελι παρόλο που αγοράστηκε εχει κρατήσει τον δικο της χαρακτήρα . Ειναι οπλα αθανατα, οπλα αντοχής στο χρονο . Οσο για αυτους που λενε πως δεν σκοτωνουν... Της στραβης ψω@@ης της φταινε οι τριχες!
 
Παρε την 155 καλυτερα,να την κυνηγησω και εγω οταν θα ανεβουμε με τα πουλμαν στο ρυακι για φασσες.
Θα κραταω μια τυροπιτα για να με γνωρισεις:D
Με ζαμπον η χωρίς
 
έτσι κι αλιως τη μπερετα τη μπενελι τη φρανκι τι στοεγκερ η μαμά μπερετα τα κονομαει
Μα αυτό λέμε Τόλη ,μεγάλη ποικιλία ότι θέλει αγοράζει κάποιος δεν σαρεσει κάποια αγοράζεις αυτήν που σαρεσει.
 
Παντος μια χρόνια ήρθαν κάτι φουλτσοκαραδες εδώ τους πηγα για φασσες τους ερχοτανε ρουαγιαλ 20 25 μέτρα και ούτε πουπουλο μαζεψανε μετά απ όλο το φορτίο φυσιγγίων που ειχανε καλά που τους δωσαμε εμείς τα πουλια μας που μας φτενε τα μπενελλι που δε σκοτωνουνε να πανε στους φίλους τους για μοστρα και το καλύτερο όλοι σκητ φοραγανε καρλσον το θυμαμε χαρακτηριστικα
 
Παντος μια χρόνια ήρθαν κάτι φουλτσοκαραδες εδώ τους πηγα για φασσες τους ερχοτανε ρουαγιαλ 20 25 μέτρα και ούτε πουπουλο μαζεψανε μετά απ όλο το φορτίο φυσιγγίων που ειχανε καλά που τους δωσαμε εμείς τα πουλια μας που μας φτενε τα μπενελλι που δε σκοτωνουνε να πανε στους φίλους τους για μοστρα και το καλύτερο όλοι σκητ φοραγανε καρλσον το θυμαμε χαρακτηριστικα
Άλλαξε κουβέντα αστα αυτα τα κωλοπουλα!!!.hair.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top