Βρέθηκε ασπρόμαυρο πόιντερ

Μαλλον τον παρατησε γιατι ειχε ενα μεγαλο ογκο στο πισω αριστερο ποδι(ο κτηνιατρος μου,μου ειπε οτι μαλλονε ειναι καλοηθης) και βρηκα και αλλον ενα ποιο μικρο στο λαιμο του...Βαριοταν να ασχοληθει με την υγεια του..Ειναι και εκτροφεας μου ειπε.buy buy...Εχει και επωνυμια.smashfrak....Το ειδαμε και στο μικροτσιπ..Καπου εχω ξανακουσει το ονομα του εκτροφειου του...
 
Μαλλον τον παρατησε γιατι ειχε ενα μεγαλο ογκο στο πισω αριστερο ποδι(ο κτηνιατρος μου,μου ειπε οτι μαλλονε ειναι καλοηθης) και βρηκα και αλλον ενα ποιο μικρο στο λαιμο του...Βαριοταν να ασχοληθει με την υγεια του..Ειναι και εκτροφεας μου ειπε.buy buy...Εχει και επωνυμια.smashfrak....Το ειδαμε και στο μικροτσιπ..Καπου εχω ξανακουσει το ονομα του εκτροφειου του...
Ένας τέτοιος τύπος δεν θα έπρεπε καν να έχει σκυλί πόσο μάλλον να είναι και εκτροφέας? Αλλά τέτοιοι άτομα δεν κάνουν εκτροφή απλά πουλάνε κουτάβια από τις χοιροτροφικες μονάδες τούς, ξεκινημενα και μαθημένα που δεν έχουν πατήσει ποτέ χώμα. Φανταστείτε για τι (άνθρωπο) μιλάμε υποτίθεται το μεράκι του το έχει κάνει επάγγελμα και την αγάπη που έχει για τα σκυλιά.
 
Ένας τέτοιος τύπος δεν θα έπρεπε καν να έχει σκυλί πόσο μάλλον να είναι και εκτροφέας? Αλλά τέτοιοι άτομα δεν κάνουν εκτροφή απλά πουλάνε κουτάβια από τις χοιροτροφικες μονάδες τούς, ....
Ποιός εκτροφέας ρε φίλε; Εκτροφέας του κώλου!Ενας απο τους πολλούς τέτοιους αλήτες απο τους οποίους γεμισε η χώρα και επωφελούμενοι την κάψα του καθενός να αγοράσει ενα σκυλί κι οτι να ναι ,πουλάνε μούρη εκτροφέα και απλά κονομάνε.
Μεγάλη κουβέντα.Με βάθος και προεκτάσεις.
 
Ποιός εκτροφέας ρε φίλε; Εκτροφέας του κώλου!Ενας απο τους πολλούς τέτοιους αλήτες απο τους οποίους γεμισε η χώρα και επωφελούμενοι την κάψα του καθενός να αγοράσει ενα σκυλί κι οτι να ναι ,πουλάνε μούρη εκτροφέα και απλά κονομάνε.
Μεγάλη κουβέντα.Με βάθος και προεκτάσεις.
Αυτό θέλω να πω και γω φίλε ,αλητες ακριβώς όπως το λες και κουταβεμποροι του τύπου τα εχω ολα και συμφερω.
 
Μαλλον τον παρατησε γιατι ειχε ενα μεγαλο ογκο στο πισω αριστερο ποδι(ο κτηνιατρος μου,μου ειπε οτι μαλλονε ειναι καλοηθης) και βρηκα και αλλον ενα ποιο μικρο στο λαιμο του...Βαριοταν να ασχοληθει με την υγεια του..Ειναι και εκτροφεας μου ειπε.buy buy...Εχει και επωνυμια.smashfrak....Το ειδαμε και στο μικροτσιπ..Καπου εχω ξανακουσει το ονομα του εκτροφειου του...
δεν μας λες και το ονομα γιατι στο διαδυκτιο δεν υπαρχει. Να ξερουμε και να προσεχουμε.
 
Η εικόνα ίσως περιέχει: παπούτσια, σκύλος, γρασίδι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση
Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες και φύση
Το φιλικό αυτό σκυλάκι είναι θηλυκό και φοράει περιλαίμιο προφανώς με gps που κάνει θόρυβο.
Περιφέρεται μόνο του εδώ και ώρα και μοιάζει χαμένο.
Στη Φιλοθέη, στην Ελευθερίου Βενιζέλου, στο παρκάκι με το άγαλμα του Καραμανλή.
Παρακαλώ διαδώστε!
 
Η εικόνα ίσως περιέχει: παπούτσια, σκύλος, γρασίδι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση
Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες και φύση
Το φιλικό αυτό σκυλάκι είναι θηλυκό και φοράει περιλαίμιο προφανώς με gps που κάνει θόρυβο.
Περιφέρεται μόνο του εδώ και ώρα και μοιάζει χαμένο.
Στη Φιλοθέη, στην Ελευθερίου Βενιζέλου, στο παρκάκι με το άγαλμα του Καραμανλή.
Παρακαλώ διαδώστε!
Με μπιπερ στο λαιμό τέτοια εποχή περίεργο? Κάποιος το πήγε βόλτα στο βουνό και χάθηκε.
 
Back
Top