Βοήθεια για όσους έχουν την ανάγκη μας και ειδικά τα παιδιά

Σίγουρα δεν θα μπορέσουμε να είμαστε αντιπροσωπευτικοι απολυτα με τα αισθήματα μας, αλλά πιστεύω οτι η κινηση μας θα εχει ενα μικρο αντίκτυπο εστω και σε ενα παιδι...
 
Επειδή περνάνε οι μέρες και το θέμα πρέπει να κλείσει ας γίνει μια τελευταία προσπάθεια για κάτι καλύτερο.
Λοπόν , θα δώσουμε τον λογαριασμό για όσους βρίσκονται μακρυά και δεν υπάρχει άλλος τρόπος να δώσουν τα χρήματα.
Ο λογαριασμός είναι 226-002101-100231 με IBAN : GR26 0140 2260 2260 0210 1100 231 και είναι στην ALPHA BANK. Είναι στο όνομα Ζολώτας Δημήτρης.
Όσοι βρισκόμαστε στην Αθήνα και υπάρχει η δυνατότητα συνάντησης θα μπορούμε να τα δώσουμε απευθείας.
Όποιος καταθέτει στον λογαριασμό να μην ξεχνάει να δηλώνει το όνομά του .
Αμέσως μετά να μπαίνει στο θέμα και να δηλώνει και εδώ την κατάθεση.Το ίδιο θα κάνει και όποιος τα δίνει στο χέρι.
 
Last edited:
Συγκεντρωτική κατάσταση
1 Dim63 ...................10 €
2 Dionisis...................10 €
3 Menios...................10 €
4 Σιλιβίστρας Γιώργος - AltairLusso
 
Διαφωνώ με την δημοσίοποίηση των ποσών ανά άτομο. Αναφέρετε το ποσό που θα συγκεντρωθεί αλλά όχι ανά άτομο.
“Μη γνώτω η αριστερά σου τι ποιεί η δεξιά σου”

Μα νομίζω ότι μείναμε στην αρχική πρόταση για συμβολική συμμετοχή 10 € ο καθένας και για αυτό το έγραψα αφού δεν υπήρξε πρόταση για κάτι άλλο
Αν έστω και τώρα υπάρχει διαφορετική άποψη το αλλάζουμε
 
Μα νομίζω ότι μείναμε στην αρχική πρόταση για συμβολική συμμετοχή 10 € ο καθένας και για αυτό το έγραψα αφού δεν υπήρξε πρόταση για κάτι άλλο ηακόμη αν ο καθένας έβαζε ότι ήθελε.
Αν έστω και τώρα υπάρχει διαφορετική άποψη το αλλάζουμε

Sorry δεν είχα πάρει είδηση ότι με κάποιο τρόπο είχε καθοριστεί το ποσό. Δικό μου λάθος, δεν πειράζει, εγώ κατέθεσα κάτι άλλο.
 
16) Enduras
Παιδια μολις το ειδα, αν δεν ειναι αργα υπολογιστε και εμενα.
 
Last edited by a moderator:
Συγκεντρωτική κατάσταση
1 Dim63 ...................10 €
2 Dionisis...................10 €
3 Menios...................10 €
4 Σιλιβίστρας Γιώργος - AltairLusso
5 ASSO GL
 
Συγκεντρωτική κατάσταση
1 Dim63 ...................10 €
2 Dionisis...................10 €
3 Menios...................10 €
4 Σιλιβίστρας Γιώργος - AltairLusso
5 ASSO GL

6 DrV ......... 10€
7. vpentza
 
Last edited by a moderator:
Back
Top